Zobacz pełną wersję : wozniakfoto.com - UWAGA oszust
oryginał: http://jeffascough.com/#!galleries/wedding/39
kopia oszusta: http://wozniakfoto.com/ >>> GALERIA > WEDDING > zdjęcie nr 17
Rafał_Sz
23-01-2012, 21:31
Ręce opadają.
Czy to uzytkownik naszego forum? no i jeszcze ta Adele w tle. Ciekawe czy dostal pozwolenie...
nie wiem wyszukujac "Łukasz Woźniak" na naszym forum znalazlem tylko jedną taką osobę jako asystent przy http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=62457
Boryszuk
23-01-2012, 21:43
ależ tupet :-P
Jak kochać to księżniczkę, jak kraść to miliony ;)
Dwa screeny dla potomności
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img10.imageshack.us/img10/9634/scr01y.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/8813/scr02w.jpg)
napisałem do NG Polska na fb :> tam zawsze ktoś online zobaczymy czy zareagują :>
Boryszuk
23-01-2012, 21:48
Dwa screeny dla potomności
Też zrobiłem. I poszedłem o krok dalej- napisałem maila na adres ze strony Jeffa Ascough'a.
Pieknie! :)
Co za czlowiek...
Też zrobiłem. I poszedłem o krok dalej- napisałem maila na adres ze strony Jeffa Ascough'a.
to samo wlasnie zrobilem :)
no to Jeffowi skrzynka sie dzisiaj zablokuje ;)
juz na FB poszla fama o wozniakfoto.com
http://www.facebook.com/EAFeaf
krzysztof jot
23-01-2012, 21:57
a ja mam wrażenie, że w galerii widzę więcej obrazków które "już gdzieś widziałem..." ale może tylko tak mi się wydaje, nie mam teraz czasu na poszukiwania odnośników... I jak tu protestować przeciwko ACTA... :)
takich rzeczy i tak by nie wykryli i takimi się nie będą zajmować,
tym bardziej skoro po megaupload chcieli się zajac DropBox'em - ok tam piractwo się szerzy w małym % ale jest na pewno
ale też VIMEO gdzie 99% filmów to same autorskie produkcje.. i jak tu 24 i 25go nie wyjsc na ulice w Warszawie? ;]
http://www.facebook.com/pages/wozniakfotocom/125458117519124?sk=wall&filter=1
Niezły gang-bang ;)
Boryszuk
23-01-2012, 23:03
http://www.facebook.com/pages/wozniakfotocom/125458117519124?sk=wall&filter=1
niezły gang-bang ;)
:d:d:d
No to jedziemy z tym koksem :D
tablica już czysta... I tak w kółko ludzie będą? W kotka i myszkę - oni popiszą, on wyczyści i żyje dalej?
Nie rozumiem takich ludzi...
credka,
Facet dzisiaj spac nie pojdzie :)
DonMaliniacco
23-01-2012, 23:29
juz zdjecia zniknely u niego na stronie
juz zdjecia zniknely u niego na stronie
Zostalo 11 czyli 6 bylo "pozyczonych" ?
Rafał_Sz
23-01-2012, 23:32
Hehe, od dzisiaj będzie porządnym człowiekiem. :D
Motorniczy
23-01-2012, 23:35
Pewnie ktos z tego forum napisal email do Pana Wozniaka ... zenada bo w taki sposob ani jego to nic nie nauczy ani autor zdjec nie zrobi vendetty a vendetta powinna byc . Teraz to on moze sobie zatrzec slady i lipa.
Tak? Doznał objawienia prawdy? :D
marcus777
23-01-2012, 23:37
Facet dzisiaj spac nie pojdzie :)
:D mi by było głupio już nawet przed samymi znajomymi. No tak to jest, konsekwencje zawsze są po grzechu
edit
jest juz tylko 11 zdjec... Czyli a propos 6 zdjec autorstwo Wozniaka bylo nieprawdziwe i sam usunął jeszcze więcej skradzionych zdjęć?
Rafał_Sz
23-01-2012, 23:38
Tak? Doznał objawienia prawdy? :D
To na pewno była pomyłka i złośliwość webmastera. ;)
Pewnie ktos z tego forum napisal email do Pana Wozniaka ... zenada bo w taki sposob ani jego to nic nie nauczy ani autor zdjec nie zrobi vendetty a vendetta powinna byc . Teraz to on moze sobie zatrzec slady i lipa.
ee...w sieci wszystko zostaje http://pokazywarka.pl/o2cn2a/
Krzysiek B
23-01-2012, 23:50
A tak mu ładnie z oczu patrzy ;)
Ciekaw jestem co mogą i powinny zrobić pary młode w obliczu zaistniałej sytuacji.
Marcus777 - twój apel na FB do tego człowieka jest raczej chybiony.
Jak się ma jaja to się cudzych zdjęć nie kradnie :D
Usunął wszystko z tablicy :( W dodatku zablokował możliwość pisania :p
marcus777
24-01-2012, 01:09
Usunął wszystko z tablicy :( W dodatku zablokował możliwość pisania :p
wygrał :p
No patrz, a screeny wciąż działają. Ciekawe co na to Jeff ;)
KaleidoStar
24-01-2012, 01:32
Oho, nie wiedziałam, że można usunąć z czyjejś tablicy udostępniony link. Z mojej wlasnie zniknął odnośnik do jego strony na FB ... opatrzony stosownym komentarzem ofkors.
Oho, nie wiedziałam, że można usunąć z czyjejś tablicy udostępniony link. Z mojej wlasnie zniknął odnośnik do jego strony na FB ... opatrzony stosownym komentarzem ofkors.
Usunął swoją stronę na FB ;)
Zniszczyliście chłopakowi życie :D
No jak mężczyzna się nie zachował ;)
KaleidoStar
24-01-2012, 01:43
Usunął swoją stronę na FB ;)
O ja bystra ;]
Bardzo proszę o szacunek dla języka i zachowanie umiaru w wypowiedziach!
znajomi znalezli tez jego profil na maxmodels ale i tam skasowal juz konto jednak piszemy juz w tej sprawie do facebooka i do maxmodels o podejrzeniu plagiatu :)
// napisalem juz do sony music w sprawie adele :)
RobertMiernik
24-01-2012, 11:05
Gosh, ludzie, nie uważacie, że ciut przegięcie się już tutaj zrobiło?
Pomijając całkiem wypowiedzi DonMaliniacco jako poniżej krytyki, chłopie piłeś, to nie używaj internetu!
Chyba zrobiła się lekka przeginka, ja rozumiem, że można być oburzonym, ja też jestem, ale jedno to wyrazić to na facebooku i posłać info autorowi zdjęć a drugą sprawa to zgłosić gościa do zaiksów, sonychpolskich, itp.
Może jeszcze do urzędu skarbowego napiszecie donos na gościa, bo jak zdjęcia kradnie to pewnie podatku też nie płaci??
Polecam się zawsze na chwilę zatrzymać jak poziom wkurzenia rośnie ponad miarę bo można szybko się stoczyć i wyjść na sfrustrowanego, ziejącego nienawiścią, stereotypowego... hm... "polaka"?
Czasem warto się zastanowić nad tym co się robi i mimo, że uważam za słuszne napiętnowanie takiego zachowania, to jednak warto by się w pewnym momencie wstrzymać i pomyśleć...
Marta Baranowska
24-01-2012, 11:10
psikus!
Ale googla cwaniaczek nie wyłączy :D Ten wątek pozostanie :D
Fotograf Wałbrzych Łukasz Wożniak wozniakfoto.com
Gosh, ludzie, nie uważacie, że ciut przegięcie się już tutaj zrobiło?
Pomijając całkiem wypowiedzi DonMaliniacco jako poniżej krytyki, chłopie piłeś, to nie używaj internetu!
Chyba zrobiła się lekka przeginka, ja rozumiem, że można być oburzonym, ja też jestem, ale jedno to wyrazić to na facebooku i posłać info autorowi zdjęć a drugą sprawa to zgłosić gościa do zaiksów, sonychpolskich, itp.
Może jeszcze do urzędu skarbowego napiszecie donos na gościa, bo jak zdjęcia kradnie to pewnie podatku też nie płaci??
Polecam się zawsze na chwilę zatrzymać jak poziom wkurzenia rośnie ponad miarę bo można szybko się stoczyć i wyjść na sfrustrowanego, ziejącego nienawiścią, stereotypowego... hm... "polaka"?
Czasem warto się zastanowić nad tym co się robi i mimo, że uważam za słuszne napiętnowanie takiego zachowania, to jednak warto by się w pewnym momencie wstrzymać i pomyśleć...
Punkt dla kolegi.
Nie przywykłeś jeszcze do internetowej dulszczyzny? Komuś powinie się noga to już armia szlachetnych poczciwotek bez winy i skazy leci na złamanie karku zbawiać świat ogniem i mieczem...
Punkt dla kolegi.
Nie przywykłeś jeszcze do internetowej dulszczyzny? Komuś podwinie się noga to już armia szlachetnych poczciwotek bez winy i skazy leci na złamanie karku zbawiać świat ogniem i mieczem...
powinie się noga? jaja sobie robisz nowart?
Punkt dla kolegi.
Nie przywykłeś jeszcze do internetowej dulszczyzny? Komuś podwinie się noga to już armia szlachetnych poczciwotek bez winy i skazy leci na złamanie karku zbawiać świat ogniem i mieczem...
dobre :)
czyli jak zobacze jak koles kradnie radio z samochodu to moze tez nie powinienem dzwonic na policje bo przeciez tez nie jestem swiety...
Nie, nie robię sobie jaj. Piszę o nagonce i wyzwiskach, które niczym śnieżna kula przerodziłyby się w kur... i hu... , gdyby nie delikatna interwencja Alfa. Przedsmakiem są posty DonMaliniaka, któremu już zupełnie hamulce puściły a reszta pewnie chętnie pogiegłaby za nim z szabelką.
lacha - nie , skąd. powinieneś zaczekać aż zwieje, po czym sprawdzić czy jeszcze coś można skubnąć... Masz mnie za idiotę? Nie przyrównuj wyegzekwowania prawa do publicznego linczu... Nie tylko Ty jesteś tu fotografem i zarabiasz na niej na życie. Ja też rozumiem to doskonale ale bez przesady.
Zwłaszcza, że DonMaliniacco wyzywał nie tylko gościa, ale i jego matkę. Uważam, że za takie coś powinien być ban (czasowy), a nie ostrzeżenie tylko.
Nie mogę zacytować postów DonMaliniacco, pewnie przez to, że zarobił czerwoną kartkę.
Uwazam ze takie akcje powinny byc tępione z wszelka surowosci ale wyzywanie kogos jednak nie jest metoda. Wypada zachowac troche kultury.
z całym szacunkiem Panowie - ale zrobiony tu został chlew nic więcej. Oczywistym jest ze gość postąpił mówiąc delikatnie mało chwalebnie ale to nie powód by i rozmowa schodziła do rynsztoka. Naprawdę źle się to czyta.
RobertMiernik
24-01-2012, 12:53
A dodanie tego wątku do googla spowoduje tylko, że szukający informacji o tym panu trafi na posty, w sumie nawet ciężko opisać czyje, w każdym razie ewidentnie wypowiadający się tutaj w 'ten' sposób, zrobili sobie znacznie gorszą reklamę niż pan jakiśtam kradnąc zdjęcia...
Zwłaszcza, że DonMaliniacco wyzywał nie tylko gościa, ale i jego matkę. Uważam, że za takie coś powinien być ban (czasowy), a nie ostrzeżenie tylko.
Nie mogę zacytować postów DonMaliniacco, pewnie przez to, że zarobił czerwoną kartkę.
Nie możesz zacytować bo posty wywalone.
"Tylko" czerwona kartka, bo to pierwszy większy wyskok, a nie chcę iść tropem linczu z tego wątku. Jednak stopień tolerancji dla DM znacząco się skurczył.
Lekko wątek odświeżę bo zapomnieliście. Pan się obraził na świat i napisał mi że naraziliście go na utratę zaufania... Jestem w szoku. Zamiast podwinąć ogon i iść tam gdzie jest jego miejsce, straszy sądem. Żenada.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.