PDA

Zobacz pełną wersję : Torba na D3s z (70-200vrII+TC20 III) + 24-70 + SB910



Lulek39
23-01-2012, 13:18
Witam,
potrzebuję porządnej, wygodnej i dobrze pomyślanej ergonomicznie torby na ramię, która bez problemu zmieści body D3s z podpiętym N70-200vrII wraz z konwerterem tc20 III i nałożoną osłoną przeciwsłoneczną. Ponadto w środku potrzebuję miejsca na min. N24-70 z osłoną, sabinkę 910 oraz jakąś małą stałkę pokroju 50/85 1.8. Wszystko to ma się pomieścić w jednej torbie i wyglądać jak najbardziej niepozornie ;) zależy mi na jakości i ergonomii.
Możecie coś polecić?
Dzięki i pozdrawiam

avatarr
23-01-2012, 16:16
przetestowałem wiele wiele toreb moim zdaniem jedyny i słyszny wybór to TAMRAC PRO 12

markB
23-01-2012, 17:53
Oprócz tego Tamraca, którego też używam i mógłbym polecić, można też spróbować:
http://www.tenba.com/products/Black-Label-Large-Shoulder-Bag.aspx
Niestety obie torby krzyczą, że w środku sprzęt foto.
Mniej jest to widoczne w przypadku torby Thinktank:
http://www.thinktankphoto.com/products/urban-disguise-35-v2.aspx

wosik
23-01-2012, 21:31
Polecam Ci kupić torbę która pomieści D3s z podpiętym 70-200vrII z konwerterem TC20 III i osłoną przeciwsłoneczną a także 24-70 2.8 z osłoną przeciwsłoneczną SB-910 i jakąś tam stałką 50/85 1.8. ...... Kolejny temat dupa. Odnoszę wrażenie, że ludzie powoli przestają myśleć.... Zacznij nosić sprzęt w siatce albo w worku takim szmacianym, nie pozorne, porządne, tanie, marka nie znana czyli profesjonalna. Czy już nikt nie jest w stanie zadać sobie tyle trudu, żeby poszukać toreb po sklepach czy na necie? Ewentualnie przeszukać starsze wątki? Dla mnie było czystą przyjemnością szukanie samemu torby i przymierzanie wielu, nikomu później nie mogłem zarzucić, że źle mi doradził sam sobie doradzałem. A jak już się chwalimy to mój Nikon D80 z Gripem+ 18-70 z osłona przeciwsłoneczną, plus mała stałka 50 1.8 + pompa 70-210 + chińska błyskawica i zestaw w phottixów w mojej Lowepro Stealth Reporter D300 leży wyśmienicie, porządna, poręczna i dobrze się z nią zakupy robi....