Brazilianpitbull
22-01-2012, 02:12
http://www.youtube.com/watch?v=WpfDnYI9Sew
Wydaje mi się że również na łamach naszej forumowej społeczności, powinno się o tym wspomnieć,
jak również zaapelować do wszystkich, żeby starali się zrobić cokolwiek, na rzecz wolności internetu,
bo przecież najgorsza jest bezczynność...
Wydaje mi się że również na łamach naszej forumowej społeczności, powinno się o tym wspomnieć,
jak również zaapelować do wszystkich, żeby starali się zrobić cokolwiek, na rzecz wolności internetu,
bo przecież najgorsza jest bezczynność...