PDA

Zobacz pełną wersję : Skradziony sprzęt: D300, D70s, 105/2, 105/2.8...



M_J
20-01-2012, 22:32
Padło i na moich znajomych - wklejam:

Witam Was.
Dzisiaj w nocy dokonano włamania do naszego studia przy ulicy Dubois 29. Skradziono sprzęt fotograficzny firmy Nikon. Dwa aparaty cyfrowe, cztery obiektywy, lampę błyskową, wężyk spustowy oraz kilka filtrów razem z plecakiem firmy Lowepro
Aparaty:
Nikon D300
NikonD70s
AF Nikkor 105/f2D DC - specyficzny obiektyw portretowy
AFS Nikkor 105/2.8G VR Micro - obiektyw makro
AF Nikkor 20-35/2.8D - szerokokątny zoom z metalową okrągłą osłoną.
AF Nikkor 35-70/f2.8D - standardowy zoom
Nikon Speedlight SB-800 - systemowa lampa błyskowa.
Ciemnozielony plecak dwukomorowy firmy Lowepro
Węźyk spustowy robiony na zamówienie z kablem firmy Scheller.
Każdy obiektyw miał nakręcony filtr UV firm Hama C14 śr.77mm, Hoya SHMC śr. 62mm, Nikon NC śr. 72mm, Nikon NC śr. 62mm.
Sprzęt o dużej wartości, a co ważniejsze potrzebny na codzień w pracy.
Sprawę bada policja, niemniej prosimy szczególnie "Brać Fotogrfującą" o
zwrócenie uwagi na powyższy sprzęt gdyby gdzieś przypadkowo wypłynął.
Prosimy o odrobinę empatii. Każdy kto fotografuje wie jak taka sytuacja komplikuje życie.
Dziękuję każdemu kto poświęci chwilę czasu by przeczytać ten post.
Pozdrawiam ciepło, Radek Nykiel.
tel. 503 123 863 - radek
tel. 602 123 181 - piotr


Nr seryjne dodam po weekendzie, jak zostaną zlokalizowane pudełka.

M_J
23-01-2012, 20:40
Myślałem, że mnie nic nie zdziwi - a jednak...
Nasza, kołobrzeska policja znalazła złodzieja i sprzęt w 100% został odzyskany ;)

wasilewk
23-01-2012, 20:43
Gratulacje !

M_J
25-01-2012, 16:47
Jak w piaskownicy...
Załóżcie sobie wątek o pracy policji i taplajcie się w nim do woli. Ten jest o utracie i odzyskaniu sprzętu.
Proszę moderatora o zamknięcie wątku.

Psychotrop
25-01-2012, 18:50
z powodu totalnego Off-Topic, na prośbę autora zamykam wątek, który ma być stricte informacyjny.
nie ukrywam, że po przeczytaniu wątku przystaję na w/w prośbę z miłą chęcią.

wątek przeczyściłem.