Zobacz pełną wersję : Wynajem mieszkania
http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,10995655,Wynajmujesz_mieszkanie__Sprawdz_ _jaka_pulapke_zastawil.html
Inny procent niż 8,5 nazwalbym samowola ogranow nakladajacych taki podatek.
Inny procent niż 8,5 nazwalbym samowola ogranow nakladajacych taki podatek.
Jak samowola? Gdy przychody z najmu przekroczą równowartość 4 tyś Euro (najem nie jest prowadzony w ramach DG), to stawka z 8,5 rośnie do 17%.
Nie czytajcie takich artykułów, bo tylko mieszają w głowie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.