PDA

Zobacz pełną wersję : Wynajem mieszkania



Calme
19-01-2012, 22:37
http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,10995655,Wynajmujesz_mieszkanie__Sprawdz_ _jaka_pulapke_zastawil.html

Strus
20-01-2012, 01:22
Inny procent niż 8,5 nazwalbym samowola ogranow nakladajacych taki podatek.

freefly
20-01-2012, 02:14
Inny procent niż 8,5 nazwalbym samowola ogranow nakladajacych taki podatek.

Jak samowola? Gdy przychody z najmu przekroczą równowartość 4 tyś Euro (najem nie jest prowadzony w ramach DG), to stawka z 8,5 rośnie do 17%.
Nie czytajcie takich artykułów, bo tylko mieszają w głowie.