Zobacz pełną wersję : Fotoradary Fotorapid CM są na bazie Nikone D300s :)
Fajna informacja - nikoniarzy coraz więcej :)
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Radary-nieslusznie-wystawiaja-mandaty,wid,14170219,wiadomosc.html
Rafał_Sz
18-01-2012, 09:22
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)
:):):)
Teraz już wiadomo gdzie się podziały wszystkie D300s. ;)
National
18-01-2012, 10:46
Panowie, to już wiemy gdzie się podziały D300s i gdzie trzeba ich szukać :D
wasilewk
18-01-2012, 10:47
No, to Krokodyle muszą nająć firmę ochroniarską...
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)
:mrgreen:
no to wieczorkiem gumówka do bagażnika, przenośny agregat i jutro zapraszam po świeżą dostawę D300s :D Jeszcze może fotki da się odsprzedać za pół ceny ;)
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)
Reportaż stacjonarny :)
Ja dziś coś niemrawy chyba jestem, bo nie doczytałem tam informacji co za sprzęt siedzi w środku :(
"Tymczasem sercem fotoradaru Fotorapid CM jest... aparat fotograficzny Nikon D300s."
Ostatnio na trasie - w okolicach Łodzi - zrobiono mi takie zdjęcie. Jak otrzymałem pocztą - coś mnie szumy na nim niepokoiły... już wiadome :D
Hehe ale jestem osioł, chciałem kliknąć na zdjęcie w miniaturce i przeklikałem się na inny artykuł.
Czytałem go chyba z 5 razy żeby znaleźć info co jest w środku.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.