PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoradary Fotorapid CM są na bazie Nikone D300s :)



puciek
18-01-2012, 09:08
Fajna informacja - nikoniarzy coraz więcej :)

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Radary-nieslusznie-wystawiaja-mandaty,wid,14170219,wiadomosc.html

Rafał_Sz
18-01-2012, 09:22
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)

Mi1980
18-01-2012, 09:40
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)

:):):)

zdyboo
18-01-2012, 10:30
Teraz już wiadomo gdzie się podziały wszystkie D300s. ;)

National
18-01-2012, 10:46
Panowie, to już wiemy gdzie się podziały D300s i gdzie trzeba ich szukać :D

wasilewk
18-01-2012, 10:47
No, to Krokodyle muszą nająć firmę ochroniarską...

mycza
18-01-2012, 11:08
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)

:mrgreen:

nowart
18-01-2012, 11:43
no to wieczorkiem gumówka do bagażnika, przenośny agregat i jutro zapraszam po świeżą dostawę D300s :D Jeszcze może fotki da się odsprzedać za pół ceny ;)

creep
18-01-2012, 11:46
Trzeba nowy dział zdjęciowy założyć, bo teraz nie wiadomo czy to portret czy motoryzacja. ;)
Reportaż stacjonarny :)

Grzybu
18-01-2012, 11:53
Ja dziś coś niemrawy chyba jestem, bo nie doczytałem tam informacji co za sprzęt siedzi w środku :(

nowart
18-01-2012, 11:55
"Tymczasem sercem fotoradaru Fotorapid CM jest... aparat fotograficzny Nikon D300s."

wel
18-01-2012, 12:02
Ostatnio na trasie - w okolicach Łodzi - zrobiono mi takie zdjęcie. Jak otrzymałem pocztą - coś mnie szumy na nim niepokoiły... już wiadome :D

Grzybu
18-01-2012, 12:18
Hehe ale jestem osioł, chciałem kliknąć na zdjęcie w miniaturce i przeklikałem się na inny artykuł.
Czytałem go chyba z 5 razy żeby znaleźć info co jest w środku.