kiks
14-01-2012, 19:56
Z czystej ciekawości pytam, bo może ktoś mi uprzejmie wyjaśni, jak jest napędzana przysłona. W każdym opisie obiektywu jest podawany sposób napędu AF a o przysłonie- nikt nie mówi. Domyślam się, że musi to być jakoś elektrycznie ustawiane - ale jak??? Oczywiście dla uzyskania zdjęcia nie musze tego wiedzieć- ale ja lubię wiedzieć, jak działa przyrząd którego właśnie używam.