PDA

Zobacz pełną wersję : Filmiki



KSIĘŻAK
14-01-2012, 17:39
Witam

Proszę o pomoc w wyborze jakiegos bezlusterkowca, którym można by zakręcić*w miarę dobrej jakości krótkie filmiki

superkomornik
15-01-2012, 20:28
Panasonic gh1/2, Nex5n. Reszta tak sobie. Do obu dokupisz adapter do swoich nikonowskich szkieł.

KSIĘŻAK
15-01-2012, 20:52
Dzięki popatrzyłem i zakupię soniacza