TMB
13-01-2012, 14:42
Witajcie -
bez zbednego owijania - chcialbym zrobic timelapsa ze zdjec hdr. HDR uzyskujemy wlaczajac funkcje automatycznego brecketingu...okej, ale jak potem to ladnie zlozyć w forme timelapsa?
Bo przeciez robienie HDR'owego timelapsa z kazdego kompletu (3/5) zdjec to to bedzie tragedia...a wiec.
Czy nie ma jakiegos programu na komputer, który po podłączeniu aparatu wykonywałby zdjęcia ze zmianą ekspozycja, a nastepnie je ładnie już składał w HDR po zakonczeniu cyklu zdjec...?
Montaz z paru tysiecy zdjęć musi być męczarnią, więc pytam się szanownego Grona :)
Może ktoś pomoze...:) Z góry dziękuje za pomoc!
ps. No chyba, że te programy od łączenia HDR'ów mają funkcje - łączeniu więcej niż 1 kompletu naraz.
bez zbednego owijania - chcialbym zrobic timelapsa ze zdjec hdr. HDR uzyskujemy wlaczajac funkcje automatycznego brecketingu...okej, ale jak potem to ladnie zlozyć w forme timelapsa?
Bo przeciez robienie HDR'owego timelapsa z kazdego kompletu (3/5) zdjec to to bedzie tragedia...a wiec.
Czy nie ma jakiegos programu na komputer, który po podłączeniu aparatu wykonywałby zdjęcia ze zmianą ekspozycja, a nastepnie je ładnie już składał w HDR po zakonczeniu cyklu zdjec...?
Montaz z paru tysiecy zdjęć musi być męczarnią, więc pytam się szanownego Grona :)
Może ktoś pomoze...:) Z góry dziękuje za pomoc!
ps. No chyba, że te programy od łączenia HDR'ów mają funkcje - łączeniu więcej niż 1 kompletu naraz.