pewex
13-01-2012, 14:35
LCD nie zmienia kolorów tylko jakby pokazywał obrazki w 16 czy 8 bitach (strasznie uproszczona kolorystyka, prawie zadnych odcieni ). Sprawa zaistniała samoistnie i raz jest tak, że jak dociskam obudowę to znika, a czasem tak, że jak docisnę obudowę to się pojawia. Ktos inny ma z tym problemem doświadczenia ?
tak to wyglada w praktyce [IMG]http://i45.tinypic.com/281gdb9.jpg[/IM
tak to wyglada w praktyce [IMG]http://i45.tinypic.com/281gdb9.jpg[/IM