PDA

Zobacz pełną wersję : Łańcuchy na koła



MadOnion
10-01-2012, 12:11
Witam szanowne grono: )
Czy ktoś a Was może mi pomóc w temacie czy są jakieś przepisy regulujące posiadanie łańcuchów, konkretnie chodzi o wyjazd do Włoch. Jak ewentualny obowiązek ma się do aut z napędem na jedna i dwie osie.
Pozdrawiam

Redskull
10-01-2012, 21:23
Z mojego doświadczenia wynika, że łańcuchy są wymagane w Austrii(jeśli jedziesz tamtędy). We włoszech jeśli nie masz to nie wpuszczą Cię do tunelu (tylko w razie zawiei i śnieżycy). Jeśli nie będziesz miał to Parking przed tunelem i czekasz aż się rozpogodzi, albo nawrotka i poszukiwanie motoryzacyjnego w miasteczkach...