PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa moda - zaplac aby robic zdjecia na slubie :)



qualin
09-01-2012, 16:51
Szczegoly w ponizszym linku:

http://i.imgur.com/nnVhg.jpg

velaskez
09-01-2012, 17:09
było w humorze.

freefly
09-01-2012, 17:10
Nowa moda na prowokacje.

robin102
09-01-2012, 17:34
Prawdopodobnie reklama pod gogle nazwisk zawartych w ogłoszeniu, nie konwencjonalne, ale pewnie działa :)
Tylko czy Oni o tym wiedzą ? :)

wilk325
09-01-2012, 17:42
w Poznaniu też mają "kryzys"
http://poznan.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-slub-wesele-przyjecia-Poszukuje-fotografa-i-kamerzysty-W0QQAdIdZ343712377

Greg77
09-01-2012, 17:49
w Poznaniu też mają "kryzys"
http://poznan.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-slub-wesele-przyjecia-Poszukuje-fotografa-i-kamerzysty-W0QQAdIdZ343712377

buahahha, sie zadlawilem z wrazenia:D

mpwt
09-01-2012, 18:10
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=199115