Zobacz pełną wersję : Nowa moda - zaplac aby robic zdjecia na slubie :)
Szczegoly w ponizszym linku:
http://i.imgur.com/nnVhg.jpg
velaskez
09-01-2012, 17:09
było w humorze.
robin102
09-01-2012, 17:34
Prawdopodobnie reklama pod gogle nazwisk zawartych w ogłoszeniu, nie konwencjonalne, ale pewnie działa :)
Tylko czy Oni o tym wiedzą ? :)
w Poznaniu też mają "kryzys"
http://poznan.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-slub-wesele-przyjecia-Poszukuje-fotografa-i-kamerzysty-W0QQAdIdZ343712377
w Poznaniu też mają "kryzys"
http://poznan.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-slub-wesele-przyjecia-Poszukuje-fotografa-i-kamerzysty-W0QQAdIdZ343712377
buahahha, sie zadlawilem z wrazenia:D
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=199115
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.