Zobacz pełną wersję : serial "Głęboka Woda"
jako ciekawostka - "robiony" aparatami "fotograficznymi" jako kamery, pierwszy serial TVP robiony tą techniką
GRATULACJE -
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,12538665,Triumf_serialu__Gleboka_woda__na_ festiwalu_w_Turynie.html
A to akurat byl calkiem przyzwoity serial, moze kilku aktorow moglo by zjesc cos na wyluzowanie......poza tym calkiem ok.
No ale akurat Dorocinski jest bardzo dobry i nie moze byc zle jak on gra;)
A to, ze aparatami....no to naprawde ciekawostka;)
właśnie dziś pierwszy odcinek na "2" - czyli aparatami już można
właśnie dziś pierwszy odcinek na "2" - czyli aparatami już można
Pierwszy odcinek?? Mam nadzieje, ze drugiego sezonu!
drugi sezon teraz był realizowany, przypuszcza, że jeszcze nie zmontowany i już robiony kamerami, ponoć z pewną firmą, której używamy sprzęt się nie dogadali
No tak, ale sezon pierwszy juz widzialem....
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.