PDA

Zobacz pełną wersję : serial "Głęboka Woda"



bogdi64
08-01-2012, 22:10
jako ciekawostka - "robiony" aparatami "fotograficznymi" jako kamery, pierwszy serial TVP robiony tą techniką

bogdi64
27-09-2012, 21:51
GRATULACJE -

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,12538665,Triumf_serialu__Gleboka_woda__na_ festiwalu_w_Turynie.html

Greg77
28-09-2012, 19:11
A to akurat byl calkiem przyzwoity serial, moze kilku aktorow moglo by zjesc cos na wyluzowanie......poza tym calkiem ok.
No ale akurat Dorocinski jest bardzo dobry i nie moze byc zle jak on gra;)
A to, ze aparatami....no to naprawde ciekawostka;)

bogdi64
16-12-2012, 23:15
właśnie dziś pierwszy odcinek na "2" - czyli aparatami już można

Greg77
18-12-2012, 04:23
właśnie dziś pierwszy odcinek na "2" - czyli aparatami już można

Pierwszy odcinek?? Mam nadzieje, ze drugiego sezonu!

bogdi64
18-12-2012, 11:32
drugi sezon teraz był realizowany, przypuszcza, że jeszcze nie zmontowany i już robiony kamerami, ponoć z pewną firmą, której używamy sprzęt się nie dogadali

Greg77
19-12-2012, 13:51
No tak, ale sezon pierwszy juz widzialem....