Marcin_T
08-01-2012, 17:48
Witam Forumowiczów!
Mieszkam w małej wsi w woj. łódzkim. Zabawę z fotografia zaczynałem już w podstawówce, gdzie trzeba było bawić się wywoływanie filmów a potem zabawy powiększalnikiem i chemią... Potem był dłuuugi postój. W 2007 roku kupiłem D40x i tak sobie rzeźbiłem fotki. Zacząłem nurkować i musiałem sprzedać Nikona. Obecnie czekam na D90 i zamierzam bawić się w fotografię portretową ( studio i plener), a i może akty. Mam pomieszczenie ok 25mm2, które w najbliższym czasie będę przerabiał na studio. Zanim zacznę inwestować w sprzęt postanowiłem iść na kurs fotografii. Najbardziej było by zrobić to w Łodzi, może przy okazji polecacie kogoś...
Pozdrawiam
Marcin
Mieszkam w małej wsi w woj. łódzkim. Zabawę z fotografia zaczynałem już w podstawówce, gdzie trzeba było bawić się wywoływanie filmów a potem zabawy powiększalnikiem i chemią... Potem był dłuuugi postój. W 2007 roku kupiłem D40x i tak sobie rzeźbiłem fotki. Zacząłem nurkować i musiałem sprzedać Nikona. Obecnie czekam na D90 i zamierzam bawić się w fotografię portretową ( studio i plener), a i może akty. Mam pomieszczenie ok 25mm2, które w najbliższym czasie będę przerabiał na studio. Zanim zacznę inwestować w sprzęt postanowiłem iść na kurs fotografii. Najbardziej było by zrobić to w Łodzi, może przy okazji polecacie kogoś...
Pozdrawiam
Marcin