PDA

Zobacz pełną wersję : Powitanie -- kursy fotograficzne w Łodzi (szukam).



Marcin_T
08-01-2012, 17:48
Witam Forumowiczów!
Mieszkam w małej wsi w woj. łódzkim. Zabawę z fotografia zaczynałem już w podstawówce, gdzie trzeba było bawić się wywoływanie filmów a potem zabawy powiększalnikiem i chemią... Potem był dłuuugi postój. W 2007 roku kupiłem D40x i tak sobie rzeźbiłem fotki. Zacząłem nurkować i musiałem sprzedać Nikona. Obecnie czekam na D90 i zamierzam bawić się w fotografię portretową ( studio i plener), a i może akty. Mam pomieszczenie ok 25mm2, które w najbliższym czasie będę przerabiał na studio. Zanim zacznę inwestować w sprzęt postanowiłem iść na kurs fotografii. Najbardziej było by zrobić to w Łodzi, może przy okazji polecacie kogoś...

Pozdrawiam
Marcin

Rafał_Sz
08-01-2012, 17:51
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=89853

swider
08-01-2012, 18:50
Cześć Marcin.
Miło, że dołączyłeś do grona forumowiczów, niniejszym chciałbym Cię od razu opitolić -- za tytuł. Pytasz o kurs w Łodzi, a nagłówek wątku brzmi Powitanie. I jak ktoś przeglądający forum ma się zorientować jakiej pomocy oczekujesz? Następny razem niech tytuł będzie bardziej lapidarny -- pomożesz tym sobie i innym. :)

Tym razem ja pomogę.

PS
A jak słusznie rsz zauważył -- od powitań mamy stosowny wątek.

Azazel85
08-01-2012, 18:57
postanowiłem iść na kurs fotografii. Najbardziej było by zrobić to w Łodzi, może przy okazji polecacie kogoś...
No - http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2671409 :)

Boryszuk
08-01-2012, 19:12
No to skoro się czepiamy to ja dodam od siebie, że 25mm^2 to trochę mało na studio ;)


Witam serdecznie w imieniu loży szyderców. Tu naprawdę jest fajnie ;)

rlat
08-01-2012, 19:58
Admin, swego czasu prowadził kursy. Ale obecnie to nie wiem.

Marcin_T
13-01-2012, 13:29
Przepraszam ale próbowałem poszukać miejsca na powitanie- widocznie mało skutecznie. Nawet "szukajka" nie pomogła :).
Ale nie ma się co dziwić. Widocznie nie tylko Ja jestem ułomny na tym forum. Przepraszam raz jeszcze. Opitol przyjąłem po męsku na klatę i obiecuję poprawę!
Mea Culpa!