fafniak
07-01-2012, 17:52
Właśnie wróciłem z młodym z obiadu:)
Nie mam nic wspólnego z tą firmą, ale jedzenie było tak przepyszne że nie mogę się powstrzymać :
Polecam na Ursynowie restaurację "Pierogarnia" - bardzo dobre jedzonko, a i ceny rozsądne.
Wspaniała zupka ogórkowa i barszcz ukraiński no i specjalność zakładu - PIEROGI :D
Polecam :) :)
Wiem wiem, że to reklama - ale uważam, że dobre trzeba promować i informować - tym bardziej, że to polskie przedsięwzięcie :)
Nie mam nic wspólnego z tą firmą, ale jedzenie było tak przepyszne że nie mogę się powstrzymać :
Polecam na Ursynowie restaurację "Pierogarnia" - bardzo dobre jedzonko, a i ceny rozsądne.
Wspaniała zupka ogórkowa i barszcz ukraiński no i specjalność zakładu - PIEROGI :D
Polecam :) :)
Wiem wiem, że to reklama - ale uważam, że dobre trzeba promować i informować - tym bardziej, że to polskie przedsięwzięcie :)