PDA

Zobacz pełną wersję : do mieszkańców Ursynowa



fafniak
07-01-2012, 17:52
Właśnie wróciłem z młodym z obiadu:)
Nie mam nic wspólnego z tą firmą, ale jedzenie było tak przepyszne że nie mogę się powstrzymać :
Polecam na Ursynowie restaurację "Pierogarnia" - bardzo dobre jedzonko, a i ceny rozsądne.
Wspaniała zupka ogórkowa i barszcz ukraiński no i specjalność zakładu - PIEROGI :D

Polecam :) :)


Wiem wiem, że to reklama - ale uważam, że dobre trzeba promować i informować - tym bardziej, że to polskie przedsięwzięcie :)

ropusz
07-01-2012, 18:51
Jeśli masz na myśli ten lokal u zbiegu Wawozowej i KEN to nic specjalnego. Ja tam wolę bar na wyżynach z typowo polskim jedzeniem.

fafniak
07-01-2012, 18:54
Nie.... nowo powstały.Niedaleko kościoła na ul.Stryjeńskich

ropusz
08-01-2012, 00:13
To tam nie byłem. Jest zatem okazja wypróbować coś nowego.