PDA

Zobacz pełną wersję : Justyna Kowalczyk ponownie liderką TDS



mycza
07-01-2012, 17:52
http://sport.wp.pl/kat,1832,wid,14145550,wiadomosc.html

Oby wygrała cały turniej, zasłużyła na to mz:)

Rafał_Sz
07-01-2012, 17:55
Pewnie, że zasłużyła. Twarda jest.

mycza
07-01-2012, 17:56
Pewnie, że zasłużyła. Twarda jest.

Dobrze powiedziane:mrgreen:

ekonet
08-01-2012, 14:02
No, Justyna właśnie kończy miażdżyć Marit i resztę. Oby wytrzymała do mety. ;)

No i już, nie było wątpliwości, kto wygrał! :)

urbik
08-01-2012, 14:07
i zmiażdżyła. Jest Wielka!Gratulacje

marki
08-01-2012, 14:08
Brawo Justyna!

sprychu
08-01-2012, 14:18
To ja też pozwolę sobie pogratulować Justynie. Brawo! Jesteś wielka!

costi
08-01-2012, 14:29
Duże brawa!

Paablitos
08-01-2012, 14:34
Wielkie brawa!!!...Wielka klasa!!!...

...i ten utarty 'schorowany ;)' norweski nos;)...

Rafał_Sz
08-01-2012, 14:36
Czysty sport w rywalizacji z nieczystymi astmatyczkami. :)

Brawo!

mycza
08-01-2012, 15:06
Brawo Justyna:)
Jakby jeszcze udało się zwyciężyć w klasyfikacji generalnej:roll:

rychu_cmg
08-01-2012, 15:20
...i ten utarty 'schorowany ;)' norweski nos;)...
Którym Kowalczyk tłumaczy każdą swoją porażkę.

Paablitos
08-01-2012, 15:35
Którym Kowalczyk tłumaczy każdą swoją porażkę.

tez ;)

login_87
08-01-2012, 15:42
Brawo Justyna:)
Jakby jeszcze udało się zwyciężyć w klasyfikacji generalnej:roll:

Strata juz niewielka...
1. Marit Bjoergen 1326
2. Justyna Kowalczyk 1224
3. Therese Johaug 984
4. Kikkan Randall 803
5. Charlotte Kalla 734

ekonet
08-01-2012, 20:50
Oczywiście w "Wiadomościach" znów powielają tę bzdurę językową: "stanęła na najwyższym podium"! Niedouki!
;)

biniubak
08-01-2012, 20:55
Ludzie abonamentu nie płacą to się oszczędza. Gdyby musieli wstawić jeszcze "stopniu" to by zajęło za dużo cennego czasu antenowego.

thorcik
08-01-2012, 21:09
Oczywiście w "Wiadomościach" znów powielają tę bzdurę językową: "stanęła na najwyższym podium"! Niedouki!
;)

Może zbudowali wyższe podium niż "konkurencja"? ;oP

adolfik9501
08-01-2012, 21:50
Ale, że po relacji powiedzieli w studio iż Kowalczyk nie była dziś najszybsza to cud ;)

mycza
08-01-2012, 23:17
Strata juz niewielka...
1. Marit Bjoergen 1326
2. Justyna Kowalczyk 1224
3. Therese Johaug 984
4. Kikkan Randall 803
5. Charlotte Kalla 734

Ale najbliższe biegi Justyna odpuszcza z tego, co mi wiadomo?
Przewaga Mari może wzrosnąć o kolejne 200pkt:roll:

ekonet
08-01-2012, 23:24
Ale najbliższe biegi Justyna odpuszcza z tego, co mi wiadomo?
Przewaga Mari może wzrosnąć o kolejne 200pkt:roll:
Odpuszczają obie, Mediolan - o ile dobrze zrozumiałem.