Zobacz pełną wersję : Justyna Kowalczyk ponownie liderką TDS
http://sport.wp.pl/kat,1832,wid,14145550,wiadomosc.html
Oby wygrała cały turniej, zasłużyła na to mz:)
Rafał_Sz
07-01-2012, 17:55
Pewnie, że zasłużyła. Twarda jest.
Pewnie, że zasłużyła. Twarda jest.
Dobrze powiedziane:mrgreen:
No, Justyna właśnie kończy miażdżyć Marit i resztę. Oby wytrzymała do mety. ;)
No i już, nie było wątpliwości, kto wygrał! :)
i zmiażdżyła. Jest Wielka!Gratulacje
To ja też pozwolę sobie pogratulować Justynie. Brawo! Jesteś wielka!
Paablitos
08-01-2012, 14:34
Wielkie brawa!!!...Wielka klasa!!!...
...i ten utarty 'schorowany ;)' norweski nos;)...
Rafał_Sz
08-01-2012, 14:36
Czysty sport w rywalizacji z nieczystymi astmatyczkami. :)
Brawo!
Brawo Justyna:)
Jakby jeszcze udało się zwyciężyć w klasyfikacji generalnej:roll:
rychu_cmg
08-01-2012, 15:20
...i ten utarty 'schorowany ;)' norweski nos;)...
Którym Kowalczyk tłumaczy każdą swoją porażkę.
Paablitos
08-01-2012, 15:35
Którym Kowalczyk tłumaczy każdą swoją porażkę.
tez ;)
login_87
08-01-2012, 15:42
Brawo Justyna:)
Jakby jeszcze udało się zwyciężyć w klasyfikacji generalnej:roll:
Strata juz niewielka...
1. Marit Bjoergen 1326
2. Justyna Kowalczyk 1224
3. Therese Johaug 984
4. Kikkan Randall 803
5. Charlotte Kalla 734
Oczywiście w "Wiadomościach" znów powielają tę bzdurę językową: "stanęła na najwyższym podium"! Niedouki!
;)
biniubak
08-01-2012, 20:55
Ludzie abonamentu nie płacą to się oszczędza. Gdyby musieli wstawić jeszcze "stopniu" to by zajęło za dużo cennego czasu antenowego.
Oczywiście w "Wiadomościach" znów powielają tę bzdurę językową: "stanęła na najwyższym podium"! Niedouki!
;)
Może zbudowali wyższe podium niż "konkurencja"? ;oP
adolfik9501
08-01-2012, 21:50
Ale, że po relacji powiedzieli w studio iż Kowalczyk nie była dziś najszybsza to cud ;)
Strata juz niewielka...
1. Marit Bjoergen 1326
2. Justyna Kowalczyk 1224
3. Therese Johaug 984
4. Kikkan Randall 803
5. Charlotte Kalla 734
Ale najbliższe biegi Justyna odpuszcza z tego, co mi wiadomo?
Przewaga Mari może wzrosnąć o kolejne 200pkt:roll:
Ale najbliższe biegi Justyna odpuszcza z tego, co mi wiadomo?
Przewaga Mari może wzrosnąć o kolejne 200pkt:roll:
Odpuszczają obie, Mediolan - o ile dobrze zrozumiałem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.