Zolza
05-01-2012, 01:35
Kochani Nikoniarze!
Jakoś specjalnie nie udzielam się, więc pewnie część z Was może uznać - "nie znam, nie widziałem, aaaa .. pierdzielę". Mam jednak nadzieję, że część z Was się odezwie :)
Otóż sprawa kształci się tak: 2 lata temu pisałam pracę licencjacką z zakresu reklam Nikona - analiza i prezentacja plakatów, reklamy TV i product placement.
Latka lecą i przyszła pora na magisterkę. Tak więc biorę się za robotę - temat trochę obszerniejszy - mianowicie fotografia reklamowa i komercyjna i manipulacja obrazem w reklamie. Założenie główne jest takie, że "ludzie niezwiązani z fotografią pomimo świadomości manipulacji wykorzystanej w fotografii produktu nie zmieniają zdania na niekorzyść o produkcie". Tak więc - wiemy, że jest, a mimo to nam to nie przeszkadza.
Mam już trochę bibliografii jednak to nadal może być mało - będę wdzięczna za każdy możliwy odzew z poleceniem pozycji, strony internetowej bądź tutoriali dotyczących fotografii reklamowej, głównie żywności i ludzi :)
Dzięęęęęę-kuuuuuuuuuuu-jęęęęęęęęęę :)
Gosia.
Jakoś specjalnie nie udzielam się, więc pewnie część z Was może uznać - "nie znam, nie widziałem, aaaa .. pierdzielę". Mam jednak nadzieję, że część z Was się odezwie :)
Otóż sprawa kształci się tak: 2 lata temu pisałam pracę licencjacką z zakresu reklam Nikona - analiza i prezentacja plakatów, reklamy TV i product placement.
Latka lecą i przyszła pora na magisterkę. Tak więc biorę się za robotę - temat trochę obszerniejszy - mianowicie fotografia reklamowa i komercyjna i manipulacja obrazem w reklamie. Założenie główne jest takie, że "ludzie niezwiązani z fotografią pomimo świadomości manipulacji wykorzystanej w fotografii produktu nie zmieniają zdania na niekorzyść o produkcie". Tak więc - wiemy, że jest, a mimo to nam to nie przeszkadza.
Mam już trochę bibliografii jednak to nadal może być mało - będę wdzięczna za każdy możliwy odzew z poleceniem pozycji, strony internetowej bądź tutoriali dotyczących fotografii reklamowej, głównie żywności i ludzi :)
Dzięęęęęę-kuuuuuuuuuuu-jęęęęęęęęęę :)
Gosia.