Zobacz pełną wersję : dlaczego zawsze/często nas tak traktują?
http://sport.wp.pl/kat,1835,title,Szturc-dla-WP-Austriacy-skrzywdzili-Stocha,wid,14139982,skoki_wiadomosc.html
Rafał_Sz
04-01-2012, 19:23
A w Dakarze sypią nam piach na drogę!
;):)
A w Dakarze sypią nam piach na drogę!
;):)
Żartujesz z tym Dakarem?
Nie uważasz, że z Małyszem kilkukrotnie było podobnie?
Sprawa jest prosta - skakał "jakiś polaczek", a nie "ałstryjak".
W końcu po coś odwoływali pierwszą serię w pierwszym konkursie tuż po złych skokach "Morgiego" i "Szliriego"...
Sprawa jest prosta - skakał "jakiś polaczek", a nie "ałstryjak".
W końcu po coś odwoływali pierwszą serię w pierwszym konkursie tuż po złych skokach "Morgiego" i "Szliriego"...
Dobrze powiedziane...
Rafał_Sz
04-01-2012, 19:57
Żartujesz z tym Dakarem?
Nie uważasz, że z Małyszem kilkukrotnie było podobnie?
Pewnie, że żartuję. Pogoda w skokach ma kluczowe znaczenie i można do niej zawody "dostosowywać". Więc to wykorzystują. Że to źle wygląda, inna sprawa.
Sprawa jest prosta - skakał "jakiś polaczek", a nie "ałstryjak".
W końcu po coś odwoływali pierwszą serię w pierwszym konkursie tuż po złych skokach "Morgiego" i "Szliriego"...
Wiecie jak wygląda relacje sportowe w austriackim radiu...? Pierwsze miejsce na danych zawodach + miejsca ludzi z ich kraju....
a w PL to och, ach, szliri, pierwsze miejsce, brawo brawo :] :]
A w Dakarze sypią nam piach na drogę!
;):)
Khihi... Z drugiej strony lepiej, że Małyszowi sypią ten piach teraz, niż kiedyś... ;-)
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej" :D ;)
Rafał_Sz
05-01-2012, 07:59
Czornyj, bo "Polacy zawsze mają pecha...".
;)
Gdyby tylko Justyna miała astmę...
Wiadomo, jak popularne są spiskowe teorie. Zazwyczaj są zupełnie absurdalne.
Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że Austriacy i Niemcy są traktowani lepiej na skoczni. Gorzej traktuje się nie tylko Polaków, ale np. Japończyków, którzy też są puszczani przy wietrze z tyłu (Ito wczoraj). O przerwaniu pierwszego konkursu w Obersdorfie to już nawet szkoda mówić.
Gdyby tylko Justyna miała astmę...
To gdzie wówczas byłaby Marit ?
To gdzie wówczas byłaby Marit ?
Zmieniono by przepisy dopuszczając starty w maskach tlenowych. ;-)
Wiadomo, jak popularne są spiskowe teorie. Zazwyczaj są zupełnie absurdalne.
Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że Austriacy i Niemcy są traktowani lepiej na skoczni. Gorzej traktuje się nie tylko Polaków, ale np. Japończyków, którzy też są puszczani przy wietrze z tyłu (Ito wczoraj). O przerwaniu pierwszego konkursu w Obersdorfie to już nawet szkoda mówić.
Nie wspominając o notach za styl, często dziwię za co np Austriacy otrzymują 18, 19, 19.5pkt...
Zmieniono by przepisy dopuszczając starty w maskach tlenowych. ;-)
a jakby Justyna z tego chciała skorzystać to Norweżki będą mogły jeździć z dodatkowym napędem ;)
szczerze mówiąc to podziwiam Justyne, że dalej walczy i... wygrywa :), podobnie jak niegdyś Adam na skoczni, mimo wszelkich przeciwieństw :)
a jakby Justyna z tego chciała skorzystać to Norweżki będą mogły jeździć z dodatkowym napędem ;)
szczerze mówiąc to podziwiam Justyne, że dalej walczy i... wygrywa :), podobnie jak niegdyś Adam na skoczni, mimo wszelkich przeciwieństw :)
No cóż,władza i siła należy do tych,którzy mają pieniądze.
Nie wspominając o notach za styl, często dziwię za co np Austriacy otrzymują 18, 19, 19.5pkt...
Ojtamojtam... To Kamil skakać nie umie i tle, a nie jacyś tam sędziowie... Ciekawe co by mówił, gdy Tomisław Tajner wciąż jeździł na zawady...
a jakby Justyna z tego chciała skorzystać to Norweżki będą mogły jeździć z dodatkowym napędem ;)
szczerze mówiąc to podziwiam Justyne, że dalej walczy i... wygrywa :), podobnie jak niegdyś Adam na skoczni, mimo wszelkich przeciwieństw :)
Właśnie straciła prowadzenie w Tour De Ski:(
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.