PDA

Zobacz pełną wersję : dlaczego zawsze/często nas tak traktują?



mycza
04-01-2012, 19:18
http://sport.wp.pl/kat,1835,title,Szturc-dla-WP-Austriacy-skrzywdzili-Stocha,wid,14139982,skoki_wiadomosc.html

Rafał_Sz
04-01-2012, 19:23
A w Dakarze sypią nam piach na drogę!

;):)

mycza
04-01-2012, 19:33
A w Dakarze sypią nam piach na drogę!

;):)

Żartujesz z tym Dakarem?

Nie uważasz, że z Małyszem kilkukrotnie było podobnie?

M_J
04-01-2012, 19:43
Sprawa jest prosta - skakał "jakiś polaczek", a nie "ałstryjak".
W końcu po coś odwoływali pierwszą serię w pierwszym konkursie tuż po złych skokach "Morgiego" i "Szliriego"...

mycza
04-01-2012, 19:51
Sprawa jest prosta - skakał "jakiś polaczek", a nie "ałstryjak".
W końcu po coś odwoływali pierwszą serię w pierwszym konkursie tuż po złych skokach "Morgiego" i "Szliriego"...

Dobrze powiedziane...

Rafał_Sz
04-01-2012, 19:57
Żartujesz z tym Dakarem?

Nie uważasz, że z Małyszem kilkukrotnie było podobnie?
Pewnie, że żartuję. Pogoda w skokach ma kluczowe znaczenie i można do niej zawody "dostosowywać". Więc to wykorzystują. Że to źle wygląda, inna sprawa.

TMB
04-01-2012, 23:53
Sprawa jest prosta - skakał "jakiś polaczek", a nie "ałstryjak".
W końcu po coś odwoływali pierwszą serię w pierwszym konkursie tuż po złych skokach "Morgiego" i "Szliriego"...

Wiecie jak wygląda relacje sportowe w austriackim radiu...? Pierwsze miejsce na danych zawodach + miejsca ludzi z ich kraju....

a w PL to och, ach, szliri, pierwsze miejsce, brawo brawo :] :]

Majek
04-01-2012, 23:58
A w Dakarze sypią nam piach na drogę!

;):)
Khihi... Z drugiej strony lepiej, że Małyszowi sypią ten piach teraz, niż kiedyś... ;-)

Czornyj
05-01-2012, 00:03
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej, hej" :D ;)

Rafał_Sz
05-01-2012, 07:59
Czornyj, bo "Polacy zawsze mają pecha...".

;)

hubik
05-01-2012, 11:49
Gdyby tylko Justyna miała astmę...

Mi1980
05-01-2012, 12:02
Wiadomo, jak popularne są spiskowe teorie. Zazwyczaj są zupełnie absurdalne.
Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że Austriacy i Niemcy są traktowani lepiej na skoczni. Gorzej traktuje się nie tylko Polaków, ale np. Japończyków, którzy też są puszczani przy wietrze z tyłu (Ito wczoraj). O przerwaniu pierwszego konkursu w Obersdorfie to już nawet szkoda mówić.

d80
05-01-2012, 14:52
Gdyby tylko Justyna miała astmę...


To gdzie wówczas byłaby Marit ?

hubik
05-01-2012, 15:34
To gdzie wówczas byłaby Marit ?

Zmieniono by przepisy dopuszczając starty w maskach tlenowych. ;-)

mycza
05-01-2012, 15:44
Wiadomo, jak popularne są spiskowe teorie. Zazwyczaj są zupełnie absurdalne.
Jednak trzeba uczciwie powiedzieć, że Austriacy i Niemcy są traktowani lepiej na skoczni. Gorzej traktuje się nie tylko Polaków, ale np. Japończyków, którzy też są puszczani przy wietrze z tyłu (Ito wczoraj). O przerwaniu pierwszego konkursu w Obersdorfie to już nawet szkoda mówić.

Nie wspominając o notach za styl, często dziwię za co np Austriacy otrzymują 18, 19, 19.5pkt...

Erie
05-01-2012, 15:50
Zmieniono by przepisy dopuszczając starty w maskach tlenowych. ;-)

a jakby Justyna z tego chciała skorzystać to Norweżki będą mogły jeździć z dodatkowym napędem ;)

szczerze mówiąc to podziwiam Justyne, że dalej walczy i... wygrywa :), podobnie jak niegdyś Adam na skoczni, mimo wszelkich przeciwieństw :)

d80
05-01-2012, 16:24
a jakby Justyna z tego chciała skorzystać to Norweżki będą mogły jeździć z dodatkowym napędem ;)

szczerze mówiąc to podziwiam Justyne, że dalej walczy i... wygrywa :), podobnie jak niegdyś Adam na skoczni, mimo wszelkich przeciwieństw :)


No cóż,władza i siła należy do tych,którzy mają pieniądze.

hubik
05-01-2012, 16:32
Nie wspominając o notach za styl, często dziwię za co np Austriacy otrzymują 18, 19, 19.5pkt...

Ojtamojtam... To Kamil skakać nie umie i tle, a nie jacyś tam sędziowie... Ciekawe co by mówił, gdy Tomisław Tajner wciąż jeździł na zawady...

mycza
05-01-2012, 18:11
a jakby Justyna z tego chciała skorzystać to Norweżki będą mogły jeździć z dodatkowym napędem ;)

szczerze mówiąc to podziwiam Justyne, że dalej walczy i... wygrywa :), podobnie jak niegdyś Adam na skoczni, mimo wszelkich przeciwieństw :)

Właśnie straciła prowadzenie w Tour De Ski:(