PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawe akcje społeczne



gazik00
04-01-2012, 15:44
Ciekawa akcja szykuje sie w warszawskim metrze w najbliższą niedzielę "Metrem bez spodni"


No Pants Subway Ride ma już długoletnią tradycję. Została zapoczątkowana w Nowym Yorku 11 lat temu i odbywa się co roku. W zeszłym roku w w NY wzięło udział aż 3000 tysiące osób. Została rozpowszechniona na cały świat i w tym roku dotarła do Polski.

Cała akcja rozpocznie się 8 stycznia o godzinie 15 na stacji metra Wilanowska. Aby przystąpić do zabawy wystarczy zdjąć spodnie i zachowywać sie naturalnie.

http://warszawa.cz/forum/Watek-No-Pants-Subway-Ride-Warszawa-8-stycznia-2012

Chyba będzie można strzelić niezłe fotki. Ktoś się wybiera? :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/386623_2308488642675_1563109267_31760225_489146438 _n.jpg)

Rafał_Sz
04-01-2012, 15:46
W skarpetkach i z torbami zrobiłoby u nas furorę. :mrgreen:

ADAS
04-01-2012, 15:51
A co ta ciekawa akcja społeczna propaguje?

Greg77
04-01-2012, 16:01
Chyba będzie można strzelić niezłe fotki


To znaczy gacie tak?
To jest taki flashmob.....moze byc smiesznie, ale znajac spoleczenstwo polskie moze byc roznie;)
Trzy osoby w gaciach i wszyscy inni w skorach beda sie ogladac i komentowac po cichu a bedzie ok jak nikt nie zadzwoni po kaftaniarzy....

Ciekawa akcja spoleczna to to http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=195196

Uysy.
04-01-2012, 17:48
W zeszłym roku w w NY wzięło udział aż 3000 tysiące osób.
Sporo dość.

kacperek
04-01-2012, 17:50
Tak z ciekawości i co ta akcja ma dać, jaki to ma cel? Ja już wolę nasze akcje "Mam marzenie" przynajmniej mają sens jakiś.

creep
04-01-2012, 17:52
Tak z ciekawości i co ta akcja ma dać, jaki to ma cel?
My tą akcją otwieramy oczy niedowiarkom ! :)

kacperek
04-01-2012, 17:56
Creep i co mają niedowiarkowie zobaczyć po otwarciu oczu?

Boryszuk
04-01-2012, 17:59
Creep i co mają niedowiarkowie zobaczyć po otwarciu oczu?

Dupę. 3tyś. dup. ;)

kacperek
04-01-2012, 18:04
Dupę. 3tyś. dup. ;)

Chociaż ładne te dupy? ;) Męskie to raczej nie w moim guście.

thorcik
04-01-2012, 18:04
Dupę. 3tyś. dup. ;)

3000 tyś.!

creep
04-01-2012, 18:09
Creep i co mają niedowiarkowie zobaczyć po otwarciu oczu?
Scena 76 (http://www.bareja.neostrada.pl/skrypt.htm). Chyba jednak jestem stary, skoro to było pierwsze co mi przyszło do głowy na takie pytanie...

PS. Zobaczymy zmarznięte tyłki i laski które w metrze muszą jeździć w okularach przeciwsłonecznych. Taki trend, potem można zrobić wrzutę na fejsa i powspominać to epickie wydarzenie na melanżu :)

ekonet
04-01-2012, 18:12
Dupę. 3tyś. dup. ;)
Borys, liczyć nie umiesz. ;)

Ja też chcę się dowiedzieć, jaki jest POŻYTEK z takiej ciekawej akcji społecznej?

gazik00
04-01-2012, 18:23
Podobno jest to akcja, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problem mniejszości "metroseksualnej".

Rafał_Sz
04-01-2012, 18:25
Podobno jest to akcja, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problem mniejszości "metroseksualnej".
Jakiej?

Greg77
04-01-2012, 18:26
Ze, bo w metrze tak (http://pl.wikipedia.org/wiki/Metroseksualizm)?;)

freefly
04-01-2012, 18:27
Jakiej?

To Ci co lubią uprawiać seks w metrze.:lol:

creep
04-01-2012, 18:27
Podobno jest to akcja, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problem mniejszości "metroseksualnej".
No proszę Cię... ot flashmob, zabawa, dorabianie do tego ideologii nie ma sensu.

Rafał_Sz
04-01-2012, 18:27
Ze, bo w metrze tak (http://pl.wikipedia.org/wiki/Metroseksualizm)?;)
To ja już jestem jednak stary...

;)

Greg77
04-01-2012, 18:28
A dlaczego w Wawie?? Bo Metro maja?? Nie zgadzam sie...moze w autobusie w Krakowie??

Greg77
04-01-2012, 18:29
To ja już jestem jednak stary...

;)

Tu o tych co za modeli robia chodzi....eeeee to nie dla nas!

ekonet
04-01-2012, 18:29
To Ci
Mi?

Greg77
04-01-2012, 18:30
Mi?

Ci Ci!

freefly
04-01-2012, 18:30
No proszę Cię... ot flashmob, zabawa, dorabianie do tego ideologii nie ma sensu.

Ale nie mogą jakiegoś własnego wymyślić, tylko małpować nowojorczyków.

creep
04-01-2012, 18:31
Ci Ci!
Jak będzie zimno, to raczej tyci :)

Ale nie mogą jakiegoś własnego wymyślić, tylko małpować nowojorczyków.
Pokolenie Ctrl+C Ctrl+V...

Greg77
04-01-2012, 18:33
Ale nie mogą jakiegoś własnego wymyślić, tylko małpować nowojorczyków.

No pomysl co mozemy jeszcze sciagac?!
Moze korzuchy we wszystkich swietych.......albo skarpety i w samych sandalach smigac....o to dobre!

ekonet
04-01-2012, 18:35
Moze korzuchy
Auć! Kożuchowcu Ty. ;)

Greg77
04-01-2012, 18:38
:twisted:


Auć! Kożuchowcu Ty. ;)

Pilnuje co bys mial zajecie:D

Boryszuk
04-01-2012, 18:38
No pomysl co mozemy jeszcze sciagac?!
Moze korzuchy we wszystkich swietych.......albo skarpety i w samych sandalach smigac....o to dobre!

Albo berety w kosciele ;)

Greg77
04-01-2012, 18:39
Albo berety w kosciele ;)

To by byla ciekawa akcja.......pewna stacja musiala by naglosnic:D

marszull
04-01-2012, 19:46
Mozna bylo tez taka akcje w niedogrzanych autobusach
tylko poczekac na mrozy
i bysmy mieli zwrocenie uwagi na niedogrzanych autobuseksualnych

jarmer
04-01-2012, 21:02
Proponuję aukcję "normalność" a nie następne "idiotyczne" naśladownictwo zachodu. Ciekawe kto na tym zarobi?

thorcik
05-01-2012, 00:36
Proponuję aukcję "normalność" a nie następne "idiotyczne" naśladownictwo zachodu. Ciekawe kto na tym zarobi?

A kto ma zarabiać na flashmobie?

Bielik
05-01-2012, 01:07
żydzi z tefałenu!

Cosnek
06-01-2012, 00:24
Fajna akcja lubie takie. Dwa razy bralem udzial w Londynskim "nude parade" i zapewniam to jest czad!

U-CUT
06-01-2012, 10:08
Ja chyba tez juz skostnialy/stary.

Mam wrazenie,ze My Polacy sciagamy z zachodu to co zle/gorsze/najgorsze/obrzydliwe/malo zabawne itd.

wer
06-01-2012, 13:44
W Szkocji raczej to by się nie przyjęło, chyba, że wśród przyjezdnych.

ku6i
06-01-2012, 20:38
Mnie ciekawi co innego:

Aby przystąpić do zabawy wystarczy zdjąć spodnie i zachowywać sie naturalnie.
E... Czyli jak? ;)

Swoją drogą, żeby próbować wprowadzać to w Polsce w połowie stycznia... Genialny pomysł :D

Cosnek
06-01-2012, 22:58
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/15/capturesdk.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Zapraszam na paradę w przyszłym roku, nikt kto nie doświadczył jazdy nago przez centrum miasta nie wie jaki to shiz hehe

jackrabbit
06-01-2012, 23:14
Zapraszam na paradę w przyszłym roku, nikt kto nie doświadczył jazdy nago przez centrum miasta nie wie jaki to shiz hehe

bylem, fajnie ale tak dziwnie troche sie robi zdjecia :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/01/C4E1K8-1.jpg
źródło (http://www.alamy.com/thumbs/6/%7B7EB26C79-81BB-4753-9F53-E3DDBCEC35EA%7D/C4E1K8.jpg)

ku6i
06-01-2012, 23:50
Zapraszam na paradę w przyszłym roku, nikt kto nie doświadczył jazdy nago przez centrum miasta nie wie jaki to shiz hehe

Na 1. froncie sami faceci. Kto co lubi :-P

thorcik
07-01-2012, 00:00
Na 1. froncie sami faceci. Kto co lubi :-P

Aż się przypomina "Cudowne dziecko 2 pedałów" ;oD

Boryszuk
07-01-2012, 02:24
bylem, fajnie ale tak dziwnie troche sie robi zdjecia :mrgreen:

Ale przynajmniej jest gdzie aparat powiesic :mrgreen:

jackrabbit
07-01-2012, 13:08
Ale przynajmniej jest gdzie aparat powiesic :mrgreen:

no fakt :mrgreen:

a tak w ogole to ja sie zastanawiam czy te rowery z wypozyczalni ktos pozniej czysci po takiej akcji, tzn siodelka

wer
07-01-2012, 15:08
A jesteś pewny, że wszyscy jadą z założonymi siodełkami?

251kris
07-01-2012, 17:15
"show
ktoś przed kamerą spodnie zdjął
powiedział ile razy może
i z kim od wczoraj dzieli łoże"