Zobacz pełną wersję : Ciekawe akcje społeczne
Ciekawa akcja szykuje sie w warszawskim metrze w najbliższą niedzielę "Metrem bez spodni"
No Pants Subway Ride ma już długoletnią tradycję. Została zapoczątkowana w Nowym Yorku 11 lat temu i odbywa się co roku. W zeszłym roku w w NY wzięło udział aż 3000 tysiące osób. Została rozpowszechniona na cały świat i w tym roku dotarła do Polski.
Cała akcja rozpocznie się 8 stycznia o godzinie 15 na stacji metra Wilanowska. Aby przystąpić do zabawy wystarczy zdjąć spodnie i zachowywać sie naturalnie.
http://warszawa.cz/forum/Watek-No-Pants-Subway-Ride-Warszawa-8-stycznia-2012
Chyba będzie można strzelić niezłe fotki. Ktoś się wybiera? :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/386623_2308488642675_1563109267_31760225_489146438 _n.jpg)
Rafał_Sz
04-01-2012, 15:46
W skarpetkach i z torbami zrobiłoby u nas furorę. :mrgreen:
A co ta ciekawa akcja społeczna propaguje?
Chyba będzie można strzelić niezłe fotki
To znaczy gacie tak?
To jest taki flashmob.....moze byc smiesznie, ale znajac spoleczenstwo polskie moze byc roznie;)
Trzy osoby w gaciach i wszyscy inni w skorach beda sie ogladac i komentowac po cichu a bedzie ok jak nikt nie zadzwoni po kaftaniarzy....
Ciekawa akcja spoleczna to to http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=195196
W zeszłym roku w w NY wzięło udział aż 3000 tysiące osób.
Sporo dość.
kacperek
04-01-2012, 17:50
Tak z ciekawości i co ta akcja ma dać, jaki to ma cel? Ja już wolę nasze akcje "Mam marzenie" przynajmniej mają sens jakiś.
Tak z ciekawości i co ta akcja ma dać, jaki to ma cel?
My tą akcją otwieramy oczy niedowiarkom ! :)
kacperek
04-01-2012, 17:56
Creep i co mają niedowiarkowie zobaczyć po otwarciu oczu?
Boryszuk
04-01-2012, 17:59
Creep i co mają niedowiarkowie zobaczyć po otwarciu oczu?
Dupę. 3tyś. dup. ;)
kacperek
04-01-2012, 18:04
Dupę. 3tyś. dup. ;)
Chociaż ładne te dupy? ;) Męskie to raczej nie w moim guście.
Dupę. 3tyś. dup. ;)
3000 tyś.!
Creep i co mają niedowiarkowie zobaczyć po otwarciu oczu?
Scena 76 (http://www.bareja.neostrada.pl/skrypt.htm). Chyba jednak jestem stary, skoro to było pierwsze co mi przyszło do głowy na takie pytanie...
PS. Zobaczymy zmarznięte tyłki i laski które w metrze muszą jeździć w okularach przeciwsłonecznych. Taki trend, potem można zrobić wrzutę na fejsa i powspominać to epickie wydarzenie na melanżu :)
Dupę. 3tyś. dup. ;)
Borys, liczyć nie umiesz. ;)
Ja też chcę się dowiedzieć, jaki jest POŻYTEK z takiej ciekawej akcji społecznej?
Podobno jest to akcja, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problem mniejszości "metroseksualnej".
Rafał_Sz
04-01-2012, 18:25
Podobno jest to akcja, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problem mniejszości "metroseksualnej".
Jakiej?
Ze, bo w metrze tak (http://pl.wikipedia.org/wiki/Metroseksualizm)?;)
Jakiej?
To Ci co lubią uprawiać seks w metrze.:lol:
Podobno jest to akcja, która ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problem mniejszości "metroseksualnej".
No proszę Cię... ot flashmob, zabawa, dorabianie do tego ideologii nie ma sensu.
Rafał_Sz
04-01-2012, 18:27
Ze, bo w metrze tak (http://pl.wikipedia.org/wiki/Metroseksualizm)?;)
To ja już jestem jednak stary...
;)
A dlaczego w Wawie?? Bo Metro maja?? Nie zgadzam sie...moze w autobusie w Krakowie??
To ja już jestem jednak stary...
;)
Tu o tych co za modeli robia chodzi....eeeee to nie dla nas!
No proszę Cię... ot flashmob, zabawa, dorabianie do tego ideologii nie ma sensu.
Ale nie mogą jakiegoś własnego wymyślić, tylko małpować nowojorczyków.
Ci Ci!
Jak będzie zimno, to raczej tyci :)
Ale nie mogą jakiegoś własnego wymyślić, tylko małpować nowojorczyków.
Pokolenie Ctrl+C Ctrl+V...
Ale nie mogą jakiegoś własnego wymyślić, tylko małpować nowojorczyków.
No pomysl co mozemy jeszcze sciagac?!
Moze korzuchy we wszystkich swietych.......albo skarpety i w samych sandalach smigac....o to dobre!
Moze korzuchy
Auć! Kożuchowcu Ty. ;)
:twisted:
Auć! Kożuchowcu Ty. ;)
Pilnuje co bys mial zajecie:D
Boryszuk
04-01-2012, 18:38
No pomysl co mozemy jeszcze sciagac?!
Moze korzuchy we wszystkich swietych.......albo skarpety i w samych sandalach smigac....o to dobre!
Albo berety w kosciele ;)
Albo berety w kosciele ;)
To by byla ciekawa akcja.......pewna stacja musiala by naglosnic:D
marszull
04-01-2012, 19:46
Mozna bylo tez taka akcje w niedogrzanych autobusach
tylko poczekac na mrozy
i bysmy mieli zwrocenie uwagi na niedogrzanych autobuseksualnych
Proponuję aukcję "normalność" a nie następne "idiotyczne" naśladownictwo zachodu. Ciekawe kto na tym zarobi?
Proponuję aukcję "normalność" a nie następne "idiotyczne" naśladownictwo zachodu. Ciekawe kto na tym zarobi?
A kto ma zarabiać na flashmobie?
Fajna akcja lubie takie. Dwa razy bralem udzial w Londynskim "nude parade" i zapewniam to jest czad!
Ja chyba tez juz skostnialy/stary.
Mam wrazenie,ze My Polacy sciagamy z zachodu to co zle/gorsze/najgorsze/obrzydliwe/malo zabawne itd.
W Szkocji raczej to by się nie przyjęło, chyba, że wśród przyjezdnych.
Mnie ciekawi co innego:
Aby przystąpić do zabawy wystarczy zdjąć spodnie i zachowywać sie naturalnie.
E... Czyli jak? ;)
Swoją drogą, żeby próbować wprowadzać to w Polsce w połowie stycznia... Genialny pomysł :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/15/capturesdk.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Zapraszam na paradę w przyszłym roku, nikt kto nie doświadczył jazdy nago przez centrum miasta nie wie jaki to shiz hehe
jackrabbit
06-01-2012, 23:14
Zapraszam na paradę w przyszłym roku, nikt kto nie doświadczył jazdy nago przez centrum miasta nie wie jaki to shiz hehe
bylem, fajnie ale tak dziwnie troche sie robi zdjecia :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/01/C4E1K8-1.jpg
źródło (http://www.alamy.com/thumbs/6/%7B7EB26C79-81BB-4753-9F53-E3DDBCEC35EA%7D/C4E1K8.jpg)
Zapraszam na paradę w przyszłym roku, nikt kto nie doświadczył jazdy nago przez centrum miasta nie wie jaki to shiz hehe
Na 1. froncie sami faceci. Kto co lubi :-P
Na 1. froncie sami faceci. Kto co lubi :-P
Aż się przypomina "Cudowne dziecko 2 pedałów" ;oD
Boryszuk
07-01-2012, 02:24
bylem, fajnie ale tak dziwnie troche sie robi zdjecia :mrgreen:
Ale przynajmniej jest gdzie aparat powiesic :mrgreen:
jackrabbit
07-01-2012, 13:08
Ale przynajmniej jest gdzie aparat powiesic :mrgreen:
no fakt :mrgreen:
a tak w ogole to ja sie zastanawiam czy te rowery z wypozyczalni ktos pozniej czysci po takiej akcji, tzn siodelka
A jesteś pewny, że wszyscy jadą z założonymi siodełkami?
"show
ktoś przed kamerą spodnie zdjął
powiedział ile razy może
i z kim od wczoraj dzieli łoże"
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.