PDA

Zobacz pełną wersję : BBC Frozen Planet - REWELKA!



adrian
03-01-2012, 22:19
Jestem w trakcie oglądania Frozen Planet od BBC. To, że oni robią najlepsze filmy przyrodnicze świata wiadomo nie od dziś. Nie zmienia to jednak faktu, że Frozen Planet powala. Genialne ujęcia, świetne historie, super jakość. Absolutna światowa czołówka.

Jeżeli ktoś nie widział a lubi takie filmy, gorąco polecam.

Link do zwiastuna na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=1Fshnu_SwAg.

jackrabbit
03-01-2012, 22:30
ostatnio wlasnie ogladalem, powala! i w dupie to mam ze te niedzwiadki sie w zoo rodzily tak naprawde :)

nowart
03-01-2012, 22:32
A gdzie to można obejrzeć heśli ktoś nie ma bbc w hd? macie jakiegoś linka?

grudzinsky
03-01-2012, 22:40
DWyTR9fY4q8

to tez jest fajne :)
a Frozen Planet wymiata :)

adrian
03-01-2012, 22:44
ostatnio wlasnie ogladalem, powala! i w dupie to mam ze te niedzwiadki sie w zoo rodzily tak naprawde :)

Serio?

Mi ta seria ustawicznie urywa dupę, przy każdym odcinku.

titus1
03-01-2012, 23:20
Już wiem po co wymyślili HD.

grudzinsky
04-01-2012, 10:24
Już wiem po co wymyślili HD.

he he...to raczej Sir David wie jak wykorzystac HD :)

credka
04-01-2012, 10:28
śwMikołaj, ten film rozwala mnie za każdym razem, boskie!

fruchu
04-01-2012, 19:39
Ja ostatnio trafilem na to (http://timescapes.org/). Co prawda to nie BBC, ale nie chcialem zakladac nowego watku.

U-CUT
05-01-2012, 10:13
Film fajny,jest tego odgroma w sieci.

Ja zdecydowanie wole filmy przyrodnicze krecone w polsce np:
-Saga prastarej puszczy
-Tetno pierwotnej puszczy - uwielbiam ich,oglafam przynajmniej raz w tygodniu ;-)
-Moczary i uroczyska
-Rok w puszczy

Sapphiron
05-01-2012, 10:22
he he...to raczej Sir David wie jak wykorzystac HD :)

o to to!

Teraz zobaczyłem sens zakupu dobrego 40" telewizora z dobrą rozdziałką :)