Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Sylwester na Gubałówce
Witam, zdaję sobie sprawę z tego, że zdjęcie pewnie nie powala, ale może chociaż trochę odda klimat jaki panował w tym miejscu - naprawdę świetna sprawa, polecam taki rodzaj wyczekiwania do północy ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://grzegorzdabek.pl/wp/foto/_DSC7575-2.jpg)
Pzdr
Spróbuj odciąć dół pozostawiając tylko ciemne drzewa 'otwierające' zdjęcie od dołu. Nie masz może wersji z krótszym naświetlaniem? Wyszło troszkę przepałów.
Odcinałem już, ale jednak bardziej mi się podobało z dołem i taka wersja zostaje. Fakt, przepały są, ale w tym skupieniu ciężko nie zrobić przepałów, tym bardziej, że poszedłem bez... statywu co jest błędem podstawowym i niewybaczalnym ;) muszę w końcu kupić coś typu sirui żeby wchodził bez problemu do plecaka. Przepały głównie ze wazględu na góry, które były w totalnej ciemności nie widoczne 'w realu' (wyciągane głównie w ps i składane na warstwach).
Nikonozaur
03-01-2012, 22:56
Niebo to same szumy dopełnione brudami matrycowymi, już to kładzie zaprezentowane zdjęcie. Mam nadzieję, że chociaż impreza się udała. SNR. ;)
Zdjęcie byłoby ładne, gdyby nie ww techniczne wpadki.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.