Zobacz pełną wersję : Czy ktoś będzie niebawem jechał do UK?
Pytanie jak w temacie. Chodziłoby o przywiezienie dysku do UK i przesłanie go do mnie już z UK.
Dysk do odebrania z Łodzi? Czy doślesz go we wskazane miejsce w PL? Jak pilny jest ten temat, bo koleś jeździ do mnie nieraz co tydzień nieraz co trzy. Ostatnio całe studio mi przywiózł ;-)
jackrabbit
01-01-2012, 18:44
to kurierem nie mozna wyslac? wyjdzie jakies 20 funtow, chyba taniej i wygodniej niz takie kombinacje :)
to kurierem nie mozna wyslac? wyjdzie jakies 20 funtow, chyba taniej i wygodniej niz takie kombinacje :)
Na to pytanie powinien odpowiedzieć nam autor wątku ;-)
Spoko Panowie. DZięki za odzew ale sprawa załatwiona
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.