PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś będzie niebawem jechał do UK?



Strus
01-01-2012, 17:51
Pytanie jak w temacie. Chodziłoby o przywiezienie dysku do UK i przesłanie go do mnie już z UK.

wolly10
01-01-2012, 18:22
Dysk do odebrania z Łodzi? Czy doślesz go we wskazane miejsce w PL? Jak pilny jest ten temat, bo koleś jeździ do mnie nieraz co tydzień nieraz co trzy. Ostatnio całe studio mi przywiózł ;-)

jackrabbit
01-01-2012, 18:44
to kurierem nie mozna wyslac? wyjdzie jakies 20 funtow, chyba taniej i wygodniej niz takie kombinacje :)

wolly10
01-01-2012, 18:55
to kurierem nie mozna wyslac? wyjdzie jakies 20 funtow, chyba taniej i wygodniej niz takie kombinacje :)

Na to pytanie powinien odpowiedzieć nam autor wątku ;-)

Strus
01-01-2012, 20:57
Spoko Panowie. DZięki za odzew ale sprawa załatwiona