PDA

Zobacz pełną wersję : najdrozsze zdjecie swiata



fotouser
01-01-2012, 12:49
Genialny w swej prostocie projekt najdrozszego zdjecia swiata
Aby moc zaladowac tam swoje zdjecie musisz zaplacic
i kazda nastepna osoba placi o 1 dolar wiecej

http://www.themostexpensivepicture.com/

300 pierwszych osob dostanie 1 wydanie albumu z fotami za darmo.

Rafał_Sz
01-01-2012, 13:53
Ja chyba mam kaca albo czegoś nie rozumiem, to jakiś łańcuszek szczęścia?

Greg77
01-01-2012, 14:03
no na tyle trzezwy nie jestem...a moze poprostu sie nie wyspalem:D

fotouser
01-01-2012, 14:19
to jest to samo co kiedys
http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Million_Dollar_Homepage

petelski
01-01-2012, 14:28
Genialne :) :) :)

misiobudrysio
01-01-2012, 14:30
jak ktos chce miec najdrozsze zdjecie swiata to moge cos ze swoich gniotow sprzedac
licytujemy od 5 milionow baksow prosze wybrac sobie zdjecie i podac cene

Rafał_Sz
01-01-2012, 14:42
to jest to samo co kiedys
http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Million_Dollar_Homepage
To zdecydowanie nie jest to samo, poza strzyżeniem baranów.

jackrabbit
01-01-2012, 14:58
To zdecydowanie nie jest to samo, poza strzyżeniem baranów.

juz ktos zarobil 4753 :mrgreen:

Marta Baranowska
01-01-2012, 17:56
To zdecydowanie nie jest to samo, poza strzyżeniem baranów.

nikt mnie jeszcze nie ostrzygł.... chyba, że.....

CZY JA O CZYMŚ NIE WIEM?????? :mrgreen:

Greg77
01-01-2012, 17:57
nikt mnie jeszcze nie ostrzygł.... chyba, że.....

CZY JA O CZYMŚ NIE WIEM?????? :mrgreen:

lepiej sprawdz......taka byla balanga:D

Marta Baranowska
01-01-2012, 18:02
lepiej sprawdz......taka byla balanga:D

:mrgreen: