Zobacz pełną wersję : Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 2012
no i jak wyżej ... łyk ;)
Bez alko, ale też Wam życzę WSPANIAŁEGO 2012!!!
Szczęśliwego Nowego 2012 Roku życzy Marcin!!!!!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku drodzy Nikoniarze!
Przyłączam się do życzeń kochani. Pięknego światła, wyjątkowych kadrów i zdjęć na miarę WPP. ;)
jackrabbit
01-01-2012, 01:07
ja jeszcze sie ciesze 2011 :)
najlepszego!
Przyłączam się do najlepszych życzeń na 2012. Panie i Panowie - pięknego światła!
Dobrego światła, dużo radości ze zdjęć i życia. Uśmiechu i pogody ducha. Zdrowia. Wspaniałych okazji również fotograficznych. Miłości. Spełnienia marzeń i postanowień. Życzliwych ludzi wokół. Spokoju i niemalejącej energii. Wymarzonych obiektywów i sprzętu dla gadżeciarzy. Udanych podróży. Wiele pozytywnych emocji. Na Euro i nie tylko. I byśmy składali sobie podobne życzenia w komplecie za rok.
2012!
Abyśmy mogli powiedzieć za rok, że to był dobry rok!
Wszystkiego naj w nowym roku :)
Dobrego , dzikiego roku ;)
krzysztofz24
01-01-2012, 11:16
Mimo ze w pracy bylem I wlasnie ide spac I potem znowu ma nocke (no zesz fuck :p). Zycze wszystkim wspolforumowiczom wszustkiego najnajlepszego w nowym 2012. Super swiatla I kadrow
I wypasionego sprzetu foto w niskich cenach dostepnego;-). Najlepszego:-)!!!
W takim razie wszystkiego naj...
D0X6qOHpzLM
Aby - 2012 - był najlepszy ze wszystkich już przeżytych!
wasilewk
01-01-2012, 16:30
Wszystkiego najlepszego, więcej powściągliwości i pogody ducha dla wszystkich Nikoniarzy !
GreGoriO
03-01-2012, 18:39
znalazłem na demotach....
jeśli było kosz...
DO SIEGO ROKU....FELIZ ANO NUEVO
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201201/1325447355_by_dawid1015.jpg)
http://demotywatory.pl/3628404/Determinacja
Najlepszego w Nowym Roku:)
Ja tylko zycze aby 2012 nie byl gorszy od 2011 ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.