PDA

Zobacz pełną wersję : Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 2012



Paweł M
01-01-2012, 00:31
no i jak wyżej ... łyk ;)

credka
01-01-2012, 00:36
Bez alko, ale też Wam życzę WSPANIAŁEGO 2012!!!

marcinc
01-01-2012, 00:49
Szczęśliwego Nowego 2012 Roku życzy Marcin!!!!!

bognik
01-01-2012, 00:53
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku drodzy Nikoniarze!

swider
01-01-2012, 00:55
Przyłączam się do życzeń kochani. Pięknego światła, wyjątkowych kadrów i zdjęć na miarę WPP. ;)

elmo
01-01-2012, 00:59
najlepszego...

jackrabbit
01-01-2012, 01:07
ja jeszcze sie ciesze 2011 :)

najlepszego!

Paweł M
01-01-2012, 01:15
no to witamy w 2012 :)

raddeli
01-01-2012, 01:29
Przyłączam się do najlepszych życzeń na 2012. Panie i Panowie - pięknego światła!

mOSAd
01-01-2012, 02:50
Dobrego światła, dużo radości ze zdjęć i życia. Uśmiechu i pogody ducha. Zdrowia. Wspaniałych okazji również fotograficznych. Miłości. Spełnienia marzeń i postanowień. Życzliwych ludzi wokół. Spokoju i niemalejącej energii. Wymarzonych obiektywów i sprzętu dla gadżeciarzy. Udanych podróży. Wiele pozytywnych emocji. Na Euro i nie tylko. I byśmy składali sobie podobne życzenia w komplecie za rok.

2012!

kazwita
01-01-2012, 03:21
Abyśmy mogli powiedzieć za rok, że to był dobry rok!

Foto7
01-01-2012, 03:39
Wszystkiego naj w nowym roku :)

Reju
01-01-2012, 08:56
Dobrego , dzikiego roku ;)

krzysztofz24
01-01-2012, 11:16
Mimo ze w pracy bylem I wlasnie ide spac I potem znowu ma nocke (no zesz fuck :p). Zycze wszystkim wspolforumowiczom wszustkiego najnajlepszego w nowym 2012. Super swiatla I kadrow
I wypasionego sprzetu foto w niskich cenach dostepnego;-). Najlepszego:-)!!!

sea21
01-01-2012, 15:59
W takim razie wszystkiego naj...

D0X6qOHpzLM

amirez
01-01-2012, 16:28
Aby - 2012 - był najlepszy ze wszystkich już przeżytych!

wasilewk
01-01-2012, 16:30
Wszystkiego najlepszego, więcej powściągliwości i pogody ducha dla wszystkich Nikoniarzy !

GreGoriO
03-01-2012, 18:39
znalazłem na demotach....
jeśli było kosz...

DO SIEGO ROKU....FELIZ ANO NUEVO

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201201/1325447355_by_dawid1015.jpg)
http://demotywatory.pl/3628404/Determinacja

mycza
03-01-2012, 19:34
Najlepszego w Nowym Roku:)

MARTINK
03-01-2012, 19:40
Ja tylko zycze aby 2012 nie byl gorszy od 2011 ;)