PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam osoby od www - dam zlecenie.



osowiak
30-12-2011, 17:05
Witam,

poszukuję osoby do zaprojektowania strony www dla mnie z galerią foto .
Nie upieram się na indywidualny projekt, może macie jakieś szablony płatne a sprawdzone.
grzesiek

Strus
30-12-2011, 21:44
http://www.piwinski.com.pl/ czyli nasz forumowy strono-wykonywacz :) Ze wszech miar godny polecenia

vinci99
30-12-2011, 21:49
http://www.piwinski.com.pl/ czyli nasz forumowy strono-wykonywacz :) Ze wszech miar godny polecenia

Jak najbardziej popieram przedmówcę :)

eristoff
30-12-2011, 21:55
ja z ciekawości spytam jeżeli to nie tajemnica to jak się ceni ?? Bo portfolio pikne

Greg77
30-12-2011, 21:57
ja z ciekawości spytam jeżeli to nie tajemnica to jak się ceni ?? Bo portfolio pikne

Zapytaj osobiscie, kolega bardzo drogi nie byl a jak dobrze pamietam, Nikoniarzy traktowal inaczej:)

Nawet sie z nim umawialem, ale narazie mam inne wydatki i moja galeria na Jalbumie wystarcza:D

vinci99
30-12-2011, 22:18
ja z ciekawości spytam jeżeli to nie tajemnica to jak się ceni ?? Bo portfolio pikne

Zapytaj piwkoo - nie gryzie i odpowie chętnie :) a co do ceny to ustala ją indywidualnie w zależności od ilości czasu jaką potrzebuje na stworzenie strony

robin102
30-12-2011, 22:25
ja z ciekawości spytam jeżeli to nie tajemnica to jak się ceni ?? Bo portfolio pikne
Dogadasz się bo z Łukaszem sprawnie się gada i bez ociągania wszystko się dzieje.

osowiak
30-12-2011, 22:47
Dziękuję za info już piszę do Łukasza.

marszull
30-12-2011, 23:17
Tez polecam Lukasza
juz pare razy cos u niego robilem
a po nowym roku czekaja nastepne rzeczy ;)