Zobacz pełną wersję : Mam syna!
ssimon1978
29-12-2011, 17:28
27.12.2011 o godzinie 17.04 moja kochana zona dala mi syna 'Szymona' i w ten sposob stalem sie najbogatszym szymonem na swiecie ha :)
GRATULUJE!!!!!!! GRATULUJE!!!!! Brawo Szymon....jeszcze wieksze brawa dla Twojej pieknej Zonki:)
Gratuluję, niech się zdrowo chowa i przyniesie wiele wspaniałych chwil w życiu:)
Mój synek właśnie kończy 16 miesięcy no i z oka go nie można spuścić, żeby gdzieś nie wlazł albo się w inną historię nie wpakował. W zasadzie to po weekendzie idę do pracy trochę wypocząć :) Ale już sobie życia bez tego brzdąca nie wyobrażam. Gratulacje, przed Tobą wielka przygoda ;)
eristoff
30-12-2011, 01:05
Gratulacje i mam nadzieje że się wyspałeś zawczasu, bo teraz to nocki nieprzespane Was czekają
Przylaczam sie ninejszym do gratulacji.
Gratulacje ! :) Wszystkiego najlepszego dla maleństwa i rodziców :)
tymancjo
30-12-2011, 10:43
O! Pięknie! Czeka cię teraz najfajniejszy okrez w życiu.
Mam to od 13 miesięcy :)
jacek.gold
30-12-2011, 10:51
gratki ;)
ssimon1978
30-12-2011, 13:55
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia i prawie sie poplakalem ze szczescia jeszcze nie dawno kupa byla tylko kupa a teraz .... hmmm
a jak czlowieka taki maly osika to tez dziwnie rozweselajaco dziala ...hmmm :)
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia
Pogadamy za jakiś czas, jak młody będzie mieć trochę bardziej zróżnicowaną dietę... :razz:
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia i prawie sie poplakalem ze szczescia jeszcze nie dawno kupa byla tylko kupa a teraz .... hmmm
a jak czlowieka taki maly osika to tez dziwnie rozweselajaco dziala ...hmmm :)
I zauważ, że kupa własnego dziecka pachnie jak kwiaty na łące :-D
grudzinsky
30-12-2011, 14:40
I zauważ, że kupa własnego dziecka pachnie jak kwiaty na łące :-D
do czasu zmiany diety...pozniej wietrzenie pokokju przez 1h nie wystarcza ;) wtedy najlepszym sposobem jest najzwyklejsza klamerka zapinana na nos :mrgreen:
do czasu zmiany diety...pozniej wietrzenie pokokju przez 1h nie wystarcza ;) wtedy najlepszym sposobem jest najzwyklejsza klamerka zapinana na nos :mrgreen:
ee tam... mój Jaśko ma trzy i pół roku, nadal pachną kwiatami na łące :-P ;)
Wielkie gratulacje dla nowego taty!
PS. prz3mo, czym ty swego syna karmisz? ;)
Boryszuk
30-12-2011, 19:28
PS. prz3mo, czym ty swego syna karmisz? ;)
Na weganina go szkoli. Kwiatami faszeruje :D
Paradiso Perduto
30-12-2011, 19:31
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia i prawie sie poplakalem ze szczescia jeszcze nie dawno kupa byla tylko kupa a teraz .... hmmm
a jak czlowieka taki maly osika to tez dziwnie rozweselajaco dziala ...hmmm :)
skąd ja to znam;-)
gratulacje ;-)
Gratulacje i wsyzstkiego najlepszego dla malego i rodzicow.
Moja mala ma 2,25 roku i co do kwiatow na lace to... no coz... racja :D
eristoff
30-12-2011, 21:10
I zauważ, że kupa własnego dziecka pachnie jak kwiaty na łące :-D
Mojego synka pachniała fiołkami do czasu kiedy moja żona karmiła piersią, potem to już tylko zwykła kupa :D
Michał Jędrak
31-12-2011, 03:25
Gratulacje. Jeszcze tylko zostało Ci jakieś 18-20 lat wyrwanych z życiorysu a potem to już spokój :-)
Gratuluję i łączę się w RADOŚCI!!! :)
ssimon1978
10-01-2012, 04:29
1, z mama
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img706.imageshack.us/img706/386/szymonjr0101201228of80.jpg)
2, z babcia
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img407.imageshack.us/img407/4846/szymonjr0101201243of803.jpg)
3, and dance...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img401.imageshack.us/img401/4880/szymonjr0101201274of80.jpg)
nie to ze mi sie spac nie chce....
.... wyśpij się jednak... najlepiej na zapas ;)
Gratuluje!
Gratulacje. Podobno po trzecim dziecku wszystko staje się znacznie prostsze
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.