PDA

Zobacz pełną wersję : Mam syna!



ssimon1978
29-12-2011, 17:28
27.12.2011 o godzinie 17.04 moja kochana zona dala mi syna 'Szymona' i w ten sposob stalem sie najbogatszym szymonem na swiecie ha :)

Greg77
29-12-2011, 17:37
GRATULUJE!!!!!!! GRATULUJE!!!!! Brawo Szymon....jeszcze wieksze brawa dla Twojej pieknej Zonki:)

mycza
29-12-2011, 18:45
Gratuluję, niech się zdrowo chowa i przyniesie wiele wspaniałych chwil w życiu:)

d_an
29-12-2011, 22:36
Mój synek właśnie kończy 16 miesięcy no i z oka go nie można spuścić, żeby gdzieś nie wlazł albo się w inną historię nie wpakował. W zasadzie to po weekendzie idę do pracy trochę wypocząć :) Ale już sobie życia bez tego brzdąca nie wyobrażam. Gratulacje, przed Tobą wielka przygoda ;)

eristoff
30-12-2011, 01:05
Gratulacje i mam nadzieje że się wyspałeś zawczasu, bo teraz to nocki nieprzespane Was czekają

Strus
30-12-2011, 04:11
Przylaczam sie ninejszym do gratulacji.

prz3mo
30-12-2011, 08:17
Gratulacje ! :) Wszystkiego najlepszego dla maleństwa i rodziców :)

tymancjo
30-12-2011, 10:43
O! Pięknie! Czeka cię teraz najfajniejszy okrez w życiu.
Mam to od 13 miesięcy :)

jacek.gold
30-12-2011, 10:51
gratki ;)

ssimon1978
30-12-2011, 13:55
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia i prawie sie poplakalem ze szczescia jeszcze nie dawno kupa byla tylko kupa a teraz .... hmmm
a jak czlowieka taki maly osika to tez dziwnie rozweselajaco dziala ...hmmm :)

Merde
30-12-2011, 14:17
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia

Pogadamy za jakiś czas, jak młody będzie mieć trochę bardziej zróżnicowaną dietę... :razz:

prz3mo
30-12-2011, 14:19
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia i prawie sie poplakalem ze szczescia jeszcze nie dawno kupa byla tylko kupa a teraz .... hmmm
a jak czlowieka taki maly osika to tez dziwnie rozweselajaco dziala ...hmmm :)

I zauważ, że kupa własnego dziecka pachnie jak kwiaty na łące :-D

grudzinsky
30-12-2011, 14:40
I zauważ, że kupa własnego dziecka pachnie jak kwiaty na łące :-D

do czasu zmiany diety...pozniej wietrzenie pokokju przez 1h nie wystarcza ;) wtedy najlepszym sposobem jest najzwyklejsza klamerka zapinana na nos :mrgreen:

prz3mo
30-12-2011, 14:43
do czasu zmiany diety...pozniej wietrzenie pokokju przez 1h nie wystarcza ;) wtedy najlepszym sposobem jest najzwyklejsza klamerka zapinana na nos :mrgreen:

ee tam... mój Jaśko ma trzy i pół roku, nadal pachną kwiatami na łące :-P ;)

GeparD
30-12-2011, 19:27
Wielkie gratulacje dla nowego taty!

PS. prz3mo, czym ty swego syna karmisz? ;)

Boryszuk
30-12-2011, 19:28
PS. prz3mo, czym ty swego syna karmisz? ;)

Na weganina go szkoli. Kwiatami faszeruje :D

Paradiso Perduto
30-12-2011, 19:31
wiecie co 29 godzin bez kupy i nagle wygrana w totolotka staje sie molo wazna, ale jak dzis nasz synek walnal kupalca myslalem ze zaczne lewitowac ze szczescia i prawie sie poplakalem ze szczescia jeszcze nie dawno kupa byla tylko kupa a teraz .... hmmm
a jak czlowieka taki maly osika to tez dziwnie rozweselajaco dziala ...hmmm :)

skąd ja to znam;-)
gratulacje ;-)

MARTINK
30-12-2011, 19:32
Gratulacje i wsyzstkiego najlepszego dla malego i rodzicow.

Moja mala ma 2,25 roku i co do kwiatow na lace to... no coz... racja :D

eristoff
30-12-2011, 21:10
I zauważ, że kupa własnego dziecka pachnie jak kwiaty na łące :-D

Mojego synka pachniała fiołkami do czasu kiedy moja żona karmiła piersią, potem to już tylko zwykła kupa :D

Michał Jędrak
31-12-2011, 03:25
Gratulacje. Jeszcze tylko zostało Ci jakieś 18-20 lat wyrwanych z życiorysu a potem to już spokój :-)

OberD
31-12-2011, 04:36
Gratuluję i łączę się w RADOŚCI!!! :)

ssimon1978
10-01-2012, 04:29
1, z mama

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img706.imageshack.us/img706/386/szymonjr0101201228of80.jpg)

2, z babcia


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img407.imageshack.us/img407/4846/szymonjr0101201243of803.jpg)

3, and dance...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img401.imageshack.us/img401/4880/szymonjr0101201274of80.jpg)

nie to ze mi sie spac nie chce....

frostic
10-01-2012, 10:23
.... wyśpij się jednak... najlepiej na zapas ;)

Gratuluje!

doktor
10-01-2012, 10:46
Gratulacje. Podobno po trzecim dziecku wszystko staje się znacznie prostsze