PDA

Zobacz pełną wersję : "Szkolenie" z obróbki ( CNX i PS )



bury22
29-12-2011, 02:08
Witam !

Nie mam pojęcia w jakim dziale to umieścić w razie czego bardzo ładnie i uprzejmie proszę administrację o przeniesienie .

Poszukuję kogoś z Zachodniopomorskiego kto jest w stanie udzielić mi kkorepetycji w temacie stosowania w/w programów . Nie mam pojęcia o obróbce zdjęć cyfrowych i potrzebuję aby ktoś poprowadził mnie dobrze od początku :) !

Dobrze płacę ! ( na pewno się dogadamy )

Pozdrawiam
Radek

jacoslavgth
29-12-2011, 13:17
wysłałem priva

bury22
29-12-2011, 20:44
Uwielbiam to forum :)

Temat do kasacji !

krokus66
30-12-2011, 09:47
Ponieważ jest cisza, więc ...
Wykonałem kilka tysięcy kopii zdjęć cz.b. oraz kolorowych negatywów i pozytywów na skanerze Epson Pervection V750 PRO. Następnie obrabiałem je w CS3. Jest to fajny program dający dużo zadowolenia.

Jeśli masz chęć i będziesz w Łodzi, to zapraszam na wspólną zabawę zdjęciami. Jeden warunek - nie jestem zainteresowany żadnym wynagrodzeniem.