bury22
29-12-2011, 02:08
Witam !
Nie mam pojęcia w jakim dziale to umieścić w razie czego bardzo ładnie i uprzejmie proszę administrację o przeniesienie .
Poszukuję kogoś z Zachodniopomorskiego kto jest w stanie udzielić mi kkorepetycji w temacie stosowania w/w programów . Nie mam pojęcia o obróbce zdjęć cyfrowych i potrzebuję aby ktoś poprowadził mnie dobrze od początku :) !
Dobrze płacę ! ( na pewno się dogadamy )
Pozdrawiam
Radek
Nie mam pojęcia w jakim dziale to umieścić w razie czego bardzo ładnie i uprzejmie proszę administrację o przeniesienie .
Poszukuję kogoś z Zachodniopomorskiego kto jest w stanie udzielić mi kkorepetycji w temacie stosowania w/w programów . Nie mam pojęcia o obróbce zdjęć cyfrowych i potrzebuję aby ktoś poprowadził mnie dobrze od początku :) !
Dobrze płacę ! ( na pewno się dogadamy )
Pozdrawiam
Radek