PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dwiękiem w PS3



Adams
28-12-2011, 22:39
Witam,

Podłączyłem przez HDMI do telewizora, kablem optycznym podłączyłem do amplitunera Onkyo i dupa, dzwięk tylko z TV. W Onkyo ustawiłem jako opt1.
Może jakieś pomysły?

Rafał_Sz
28-12-2011, 23:02
A jakie wyjście audio wskazałeś w ustawieniach PS3? Jeśli dobrze pamiętam, jeśli dźwięk konsola wyrzuca na HDMI, to na innych wyjściach jest cisza.

RobertMiernik
28-12-2011, 23:03
Uruchom konfigurację dźwięku w PSie optyczne jest domyślnie wyłączone z tego co pamiętam.


Edit: Aszzzz skubany, ubiegł mnie ;)

Adams
29-12-2011, 00:15
Dzieki, juz dziala

Tomek Konopka
29-12-2011, 00:18
też podziękował za pomoc :) uff myślałem że tak tylko u mnie