Zobacz pełną wersję : Problem z dwiękiem w PS3
Witam,
Podłączyłem przez HDMI do telewizora, kablem optycznym podłączyłem do amplitunera Onkyo i dupa, dzwięk tylko z TV. W Onkyo ustawiłem jako opt1.
Może jakieś pomysły?
Rafał_Sz
28-12-2011, 23:02
A jakie wyjście audio wskazałeś w ustawieniach PS3? Jeśli dobrze pamiętam, jeśli dźwięk konsola wyrzuca na HDMI, to na innych wyjściach jest cisza.
RobertMiernik
28-12-2011, 23:03
Uruchom konfigurację dźwięku w PSie optyczne jest domyślnie wyłączone z tego co pamiętam.
Edit: Aszzzz skubany, ubiegł mnie ;)
Tomek Konopka
29-12-2011, 00:18
też podziękował za pomoc :) uff myślałem że tak tylko u mnie
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.