PDA

Zobacz pełną wersję : Psioczyli na...Postępu, to adres zmienili ;)



amirez
28-12-2011, 15:56
Właśnie @ przysłali:
-----------------------------------------------------
Od dnia 02.01.2012 r. zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Łopuszańskiej 38B w Warszawie.
Godziny pracy serwisu:
poniedziałek 10:00 18:00,
wtorek piątek 8:30 16:30,
telefon: 22 460 87 60,
e-mail: [email protected]
Tym samym adres podany w karcie gwarancyjnej (ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa) przestał być aktualny. Wszelkie przesyłki zawierające sprzęt do naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej prosimy kierować na adres:
Nikon Polska Sp. z o.o. ul. Łopuszańska 38B, 02-232 Warszawa.
Przepraszamy za niedogodności.
-----------------------------------------------------

docxxx
28-12-2011, 16:09
Trzeba zmienic na stronie PNS ;)

sory ZSF ;)

snakemaycry
28-12-2011, 16:41
Bu, już nie można mówić, że serwis jest na Po(d)stępu ;[

ADAS
28-12-2011, 16:44
Zawsze można powiedzieć łobuzańskiej

snakemaycry
28-12-2011, 17:14
Fakt ;)

Skibek
29-12-2011, 12:30
Zawsze można powiedzieć łobuzańskiej
I to określenie chyba się przyjmie ;)

Kundzior
31-12-2011, 12:10
Częsta praktyka gdy firma zalicza sporo wpadek, nie będzie się źle kojarzyć nowym userom.

RobertMiernik
31-12-2011, 12:53
Szczególnie, że od jakiegoś czasu było sporo lepiej.

Na pewno firma wielkości Nikon'a przeprowadza się przez wpadki serwisantów...

Po co te teorie spiskowe? My to jednak jesteśmy specyficznym narodem ;>

Rafał_Sz
31-12-2011, 12:55
To chodzi o żarcie z Orlenu, nic więcej. ;)

Marta Baranowska
31-12-2011, 19:52
nie bd już podstępu :(((

prz3mo
31-12-2011, 20:10
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=198404

ekonet
31-12-2011, 20:14
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=198404
Zamknąłeś wątek założony wcześniej od linkowanego przez Ciebie. ;)