PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję dokumentu "Paparazzi" rez. Piotra Bernasia



reczek
27-12-2011, 14:30
Witam forumowiczów.
Tak jak w temacie poszukuję filmu dokumentalnego "Paparazzi" reż. Piotra Bernasia. Film był emitowany całkiem niedawno w TVP2 w paśmie filmów dokumentalnych Polska bez fikcji. Niestety przegapiłem emisje a na powtórkę w najbliższym czasie się nie zanosi. Czy ktoś z szanownych forumowiczów zarejestrował może ten filmik i jest w stanie go udostępnić?

rlat
27-12-2011, 17:48
Na stronie TVP nie znalazłem tego tytułu, ale zobacz to http://www.tvp.pl/vod/dokumenty/polityka/mozna-fotografowac/wideo/mozna-fotografowac/4290431

Z linku trafisz do innych tytułów. Może i ten za jakiś czas się znajdzie. Dokumenty chyba są bezpłatnie do obejrzenia.

reczek
28-12-2011, 11:47
rlat - dzieki za linka ale na VOD jeszcze tego nie ma. Dostalem informacje z tvp, ze jak ktos potrzebuje ich material, to dzial archiwow, (czy jakos tak to sie nazywa) moze odplatnie zrobic kopie na DVD. Koszt to 240pln za godzine materialu, wiec troche drogo.

StachersDTR
28-12-2011, 20:45
http://www.tvp.pl/vod/dokumenty/polityka/mozna-fotografowac/wideo/mozna-fotografowac/4290431



"najbardziej martwi mnie to, że cały czas jesteśmy na liście rezerwowej, nawet u terrorystów"
rozwalił mnie ten tekst:D