PDA

Zobacz pełną wersję : szukam forumowicza mieszającego w UK :-)



Paradiso Perduto
25-12-2011, 13:28
jak w temacie - szukam osoby działającej na naszym forum, która przy okazji mieszka w UK, Walii lub Szkocji :-)
dlaczego szukam? bo jestem w Polsce, w tamte rejony już się nie zapuszczam, a przegapiłem pewną sprawę, z załatwieniu której bez większego angażowania się może pomóc mi osoba mieszkająca na Wyspach:-)
sprawa jest typu urzędowo - bankowego.

więc, jeśli ktoś z Was Koledzy i Koleżanki chciałby pomóc - będę wdzięczny.

przez PM wyjaśnię o co dokładnie mi chodzi:-)

z góry dzięki za odzew:-)

Greg77
25-12-2011, 13:29
Napisz post, albo przenies do dzialu Grupy/Wyspiarze a na 100% znajdzie sie chetny do pomocy;)

Paradiso Perduto
25-12-2011, 13:34
wolałbym żeby był to ktoś "zaufany" ze sporą ilością postów i udzielający się na forum - dlatego zamieściłem to tutaj.
ale jeśli miejsce tego postu jest gdziekolwiek indziej - proszę modów o przeniesienie.

jackrabbit
25-12-2011, 14:01
jak w temacie - szukam osoby działającej na naszym forum, która przy okazji mieszka w UK, Walii lub Szkocji :-)


Walia i Szkocja nalezy do UK z tego co mi wiadomo :)

napisz na pw o co chodzi moze bede w stanie pomoc

ekonet
28-12-2011, 02:35
A co tam ma być mieszane? ;)

KaeF
28-12-2011, 20:35
Ja mieszkam w Irl, ale tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=171
Na pewno się chętni znajdą.