Zobacz pełną wersję : Jak i gdzie kupić starą grę?
Temat nie podpada pod żadną kategorię wg podziału Alfa, więc zakładam nowy wątek. Jakby co, to proszę połączyć z jakimś już istniejącym...
Otóż potrzebuję kupić jedną grę. Chodzi konkretnie o Worms. Nie te 3D, tylko jakiś Armageddo, czy coś tej serii. Kurcze, kiedyś CD-Action dawało na płycie, ale oczywiście jak jest potrzebna, to za chorobę znaleźć jej nie można. A jeszcze jakiś czas temu poniewierała się przekładana z szafki do szafki. Tak więc sobie pomyślałem, że może jest możliwość gdzieś kupić online. W sensie zapłacić i pobrać.
Młody zakochał się Engry Birds. Tylko tak trochę średnio chcę, żeby gapił się w ten mały ekranik... Więc rzuciłem hasło, że jak wrócę z pracy, to mu w kompie zainstaluje coś fajniejszego (myśląc o płytce z robalami, którą gdzieś miałem przecież). Szukam i kurde ni ma... A tamten mnie męczy... Już żeby zaspokoić jego ciekawość (bo napalił się przeokrutnie) i mu pokazać, co to są te robale, to je na telefon kupiłem. I efekt jest taki, że się gapi w mały ekranik, ale nie w ptaki, tylko w robale...
Się mi zaczyna... :mrgreen:
Aaa... oczywiście guglałem, ale nic nie znalazłem...
photoaction
23-12-2011, 00:25
http://chomikuj.pl/Tomek199770/Gry/Kolekcja+Worms/Worms+1 ;)
Dzięki, ale to są stare Wormsy, te dosowe jeszcze. Je można już pobrać za friko jako abandonware. Mnie chodzi o te ciut nowsze.
jackrabbit
23-12-2011, 00:30
Dzięki, ale to są stare Wormsy, te dosowe jeszcze. Je można już pobrać za friko jako abandonware. Mnie chodzi o te ciut nowsze.
na steamie sa
http://store.steampowered.com/app/70640/
teraz doczytalem ze chcesz armageddon czy cos, tez zdaje sie jest, chyba wszystkie tam sa
http://allegro.pl/najtaniej-worms-world-party-nowa-box-wys-24h-i2001545954.html
http://allegro.pl/worms-armageddon-pl-wojna-robakow-i2011804880.html
Dwie najlepsze części Robaków :) Pozdrawiam
photoaction
23-12-2011, 00:32
Ewentualnie
Worms 2
http://chomikuj.pl/kamillo/*e2*96*ba+Gry/Gry+PC/Worms+2
Worms Armagedon
http://chomikuj.pl/kryst_an/Gry/Worms+Armageddon
klikasz na pobierz, kupujesz transfer smsem za 2 zł, sciagasz i grasz ;)
login_87
23-12-2011, 00:37
poszukaj worms world party (http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=worms+world+party) :)
rychu_cmg
23-12-2011, 00:42
W Angry Birds możesz też grać na ekranie komputera:
http://shop.angrybirds.com/collections/pc-games
albo za darmo:
http://chrome.angrybirds.com/
Proponuje poszperać na portalach typu "Stare gry" np.:
http://stare-gry.info/28-gra-worms.html
http://www.starsze.org/gra1.php
http://staregry.org.pl/gra/worms
Właśnie! Steam! Dobre... Muszę odgrzebać swoje konto tam...
Na portalach ze starymi grami są tylko te stare stare Wormsy, które można już legalnie rozprowadzać. A ja chcę nowsze. Armageddon albo World War Party właśnie.
Na wszelkich Chomikach i innych tego typu, są tylko dema. Chociaż kiedyś ściągnąłem stamtąd całą, pełną grę (miałem oryginał, ale też mi wcięło płytę, żeby nie było).
Na Alle mogę kupić, owszem, ale dojdzie po świętach, a ja potrzebuję na już. ;-)
Engry Birds na kompie to już chyba nie to samo, ale dzięki, jest alternatywa. Poza tym młody najarał się na te Wormsy, jak szczerbaty na suchary.
Myślałem, że może można gdzieś kupić tak, jak tutaj podlinkowane Engry Birds. Że się loguję, płacę i pobieram instalkę. Ale przez Steama na upartego też da radę, chociaż nie lubię tego systemu...
Dzięki.
Jest jeszcze klon wormsów - "hedgewars", całkiem fajna darmowa gierka.
Na GoG nie ma, na Steamie są, ale Wormsy, ale akurat Armageddona i World War Party ni ma...
Kiedyś, kiedyś były obie w serii Extra Klasyka, ale teraz już nie widzę.
W takim razie zostaje chyba tylko allegro.
Jest nawet fajna aukcja "Worms Antologia", gdzie masz wszystkie te gry w jednym zestawie.
Mini21, już sobie poradziłem. Olałem temat i zrobiłem, jak mi napisałeś. ;-) A i płyta pewnie się znajdzie w najmniej odpowiednim momencie. ;-)
W zasadzie temat już nieaktualny. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
http://shop.angrybirds.com/collections/pc-games Angry-Birds na PC za 99c do 25.12.2011;)
działa pod Firefoxem: Angry Birds (http://chrome.angrybirds.com/). choć nie ma to jak Worms Armageddon :D
Megazordon
24-12-2011, 01:03
Ja mam gdzieś dyskietkę z Wormsami na Amigę, chociaż nie jestem pewien, czy jej kiedyś kumplowi nie pożyczyłem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.