PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg w Brnie z psem



owieczkax18
21-12-2011, 22:06
Witam, w lutym szykuje mi się wyjazd na Miedzynarodową Wystawe Psów Rasowych w Brnie w Czechach. Mam pytanie, czy znacie może jakąś dobrą miejscówke na jedną noc z psem w rozsądnej cenie.

bognik
21-12-2011, 22:06
Ooo, jaką rasę wystawiasz? :D

owieczkax18
21-12-2011, 22:07
Welsh Corgi Pembroke :)

bognik
21-12-2011, 22:09
Fajnie :D Niektórzy Nikoniarze też psy wystawiają/hodują :D

owieczkax18
21-12-2011, 22:09
a Ty wystawiasz/ hodujesz?:)

bognik
21-12-2011, 22:11
Mam sukę lhasa apso :D Wystawiałam, potem obcięłam jej sierść, a teraz znowu zaczniemy gdy sierść odrośnie :D

owieczkax18
21-12-2011, 22:14
Piękne psy:) ale pewnie bardzo wymagające przez sierść przed wystawa:)

bognik
21-12-2011, 22:16
Jeżeli pies ma dobry gatunek włosa i się nauczysz go pielęgnować, to nie jest źle :D

spiritwood
21-12-2011, 22:30
Wybaczcie, że na temat :-P.
Polecam Hotel Vista
Hudcova 250/72
621 00 Brno, Czech Republic
541 217 088

Spałem tam kilka razy - jest daleko, ale lokalizacja przy przystanku tramwajowym i autobusowym rekompensuje wszystko. Obok zajezdnia autobusowa, więc jak masz kłopoty ze snem poproś o pokój z drugiej strony. Ten hotel jest tani i dobry bo jest dobry i tani (jak wino ;)). CZYSTY. Czasami przedostają się zapachy z restauracji (wyborny Staropramen).

owieczkax18
21-12-2011, 22:44
jak najbardziej na temat, dziekuje:) pytanie czy można z psem, bo na stronce nic nie jest napisane, a ze zdjęć ciężko wywnioskować

spiritwood
21-12-2011, 22:49
Można bo widziałem. Jestem świadom czasami swoich rekomendacji ;)
Okolica trochę cygańska, (jak to na przedmieściach w Czeskiej Republice bywa). Herna tu, Herna tam... Jest nieźle.

owieczkax18
21-12-2011, 23:48
to jeszcze raz dzięki za cynk:) wysłałam już zapytanie czy maja wolny pokój w lutym:) Jakby ktoś znał jeszcze jakieś miejscówki to proszę napisać:)

ekonet
22-12-2011, 01:05
to jeszcze raz dzięki za cynk:) wysłałam już zapytanie czy maja wolny pokój w lutym:) Jakby ktoś znał jeszcze jakieś miejscówki to proszę napisać:)
"Miejscówka" to bilet na pociąg i innych znaczeń nie ma, a Ty zapewne pytasz o "miejsce". ;)

KaleidoStar
22-12-2011, 01:16
Ojtam ojtam,w mowie potocznej ma też inne znaczenie :P Akurat to slowo bardzo lubię użyte tak, jak to owieczka zrobila...

malasana
22-12-2011, 09:37
"Miejscówka" to bilet na pociąg i innych znaczeń nie ma, a Ty zapewne pytasz o "miejsce". ;)

Obawiam sie, ze na skutek jezykowej ewolucji podstawowym znaczeniem slowa "miejscowka" staje sie jednak potocznie sprawdzone miejsce. Jezyk zyje...

owieczkax18
23-12-2011, 12:39
Znalazłam już, mam nadzieję, dobre miejsce noclegowe w Brnie. Wątek można zamknąć.

Semati
23-12-2011, 12:44
Fajnie :D Niektórzy Nikoniarze też psy wystawiają/hodują :D

zgadza się ,nawet dwa :)

bognik
23-12-2011, 12:47
Jakie? :D

owieczkax18
23-12-2011, 12:58
Jeżeli pytasz o miejsce to www.motel-bobrava.cz , a jeżeli o psy Semati to nie wiem, ale z chęcią się dowiem :)