Zobacz pełną wersję : Nocleg w Brnie z psem
owieczkax18
21-12-2011, 22:06
Witam, w lutym szykuje mi się wyjazd na Miedzynarodową Wystawe Psów Rasowych w Brnie w Czechach. Mam pytanie, czy znacie może jakąś dobrą miejscówke na jedną noc z psem w rozsądnej cenie.
Ooo, jaką rasę wystawiasz? :D
owieczkax18
21-12-2011, 22:07
Welsh Corgi Pembroke :)
Fajnie :D Niektórzy Nikoniarze też psy wystawiają/hodują :D
owieczkax18
21-12-2011, 22:09
a Ty wystawiasz/ hodujesz?:)
Mam sukę lhasa apso :D Wystawiałam, potem obcięłam jej sierść, a teraz znowu zaczniemy gdy sierść odrośnie :D
owieczkax18
21-12-2011, 22:14
Piękne psy:) ale pewnie bardzo wymagające przez sierść przed wystawa:)
Jeżeli pies ma dobry gatunek włosa i się nauczysz go pielęgnować, to nie jest źle :D
spiritwood
21-12-2011, 22:30
Wybaczcie, że na temat :-P.
Polecam Hotel Vista
Hudcova 250/72
621 00 Brno, Czech Republic
541 217 088
Spałem tam kilka razy - jest daleko, ale lokalizacja przy przystanku tramwajowym i autobusowym rekompensuje wszystko. Obok zajezdnia autobusowa, więc jak masz kłopoty ze snem poproś o pokój z drugiej strony. Ten hotel jest tani i dobry bo jest dobry i tani (jak wino ;)). CZYSTY. Czasami przedostają się zapachy z restauracji (wyborny Staropramen).
owieczkax18
21-12-2011, 22:44
jak najbardziej na temat, dziekuje:) pytanie czy można z psem, bo na stronce nic nie jest napisane, a ze zdjęć ciężko wywnioskować
spiritwood
21-12-2011, 22:49
Można bo widziałem. Jestem świadom czasami swoich rekomendacji ;)
Okolica trochę cygańska, (jak to na przedmieściach w Czeskiej Republice bywa). Herna tu, Herna tam... Jest nieźle.
owieczkax18
21-12-2011, 23:48
to jeszcze raz dzięki za cynk:) wysłałam już zapytanie czy maja wolny pokój w lutym:) Jakby ktoś znał jeszcze jakieś miejscówki to proszę napisać:)
to jeszcze raz dzięki za cynk:) wysłałam już zapytanie czy maja wolny pokój w lutym:) Jakby ktoś znał jeszcze jakieś miejscówki to proszę napisać:)
"Miejscówka" to bilet na pociąg i innych znaczeń nie ma, a Ty zapewne pytasz o "miejsce". ;)
KaleidoStar
22-12-2011, 01:16
Ojtam ojtam,w mowie potocznej ma też inne znaczenie :P Akurat to slowo bardzo lubię użyte tak, jak to owieczka zrobila...
malasana
22-12-2011, 09:37
"Miejscówka" to bilet na pociąg i innych znaczeń nie ma, a Ty zapewne pytasz o "miejsce". ;)
Obawiam sie, ze na skutek jezykowej ewolucji podstawowym znaczeniem slowa "miejscowka" staje sie jednak potocznie sprawdzone miejsce. Jezyk zyje...
owieczkax18
23-12-2011, 12:39
Znalazłam już, mam nadzieję, dobre miejsce noclegowe w Brnie. Wątek można zamknąć.
Fajnie :D Niektórzy Nikoniarze też psy wystawiają/hodują :D
zgadza się ,nawet dwa :)
owieczkax18
23-12-2011, 12:58
Jeżeli pytasz o miejsce to www.motel-bobrava.cz , a jeżeli o psy Semati to nie wiem, ale z chęcią się dowiem :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.