Zobacz pełną wersję : Życzonka :D
Aby święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img683.imageshack.us/img683/4784/yczeniap.jpg)
A dziękuję :D
Równiez udanych i spokojnych świąt życzę :D
Dołączam się do życzeń ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://piwkoo.cal.pl/kartka.jpg)
Zdrowych i spokojnych :)
Ja zostaję tu z Wami ;)
Rafał_Sz
22-12-2011, 10:14
Życzę wszystkim i sobie żeby się nie obżerać na święta. I pójść na spacer zamiast oglądać Kejwina. :)
A to dla Was dziubaski. :)
g5UFozfQflo
Ja zostaję tu z Wami ;)
a wigilia o której będzie ? :)
Ciepłe będą więc spokojnych i rodzinnych :)
a wigilia o której będzie ? :)
Jak zgłodnieję :mrgreen:
W Wawie, w centrum trudno wypatrzyć tę pierwszą gwiazdkę... ;)
StachersDTR
22-12-2011, 12:51
i ja i ja !
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
(znalezione gdzieś w sieci)
Również życzę zdrowych, wesołych, spokojnych spędzonych wśród najbliższych Świąt oraz tego co najlepsze w nowym 2012 roku:)
Jastrząb
23-12-2011, 14:52
Wesołych Świąt od całej ekipy http://torellexpedition.pl
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://torellexpedition.pl/wp-content/uploads/2011/12/torell_swieta1.jpg)
Właśnie mi czegoś brakowało...... :) :)
Najlepsiejszego dla Was. Spokojnych, uśmiechniętych i rodzinnych Świąt oraz (z wyprzedzeniem) udanej zabawy sylwestrowej i dużo światła w 2012 oraz (z jeszcze większym wyprzedzeniem) mokrego Dyngusa....tfu.. wróć... :) :)
Jak wcześniej GKJowi, teraz Drogim Forumowiczkom i Forumowiczom,
Wszystkiego Najlepszego,
zdrowych, pogodnych, rodzinnych i ciepłych w radosne chwile
Świąt Bożego Narodzenia
oraz
spełnienia marzeń w nadchodzącym 2012 roku i, co najważniejsze...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://4ormat-asset.s3.amazonaws.com/resources/154099/700x0_1296076775.jpg)
...obudzenia tej pięknej Muzy, która właśnie śpi i czeka by dać Wam najwspanialsze fotograficzne wizje...
...życzy Wujek Pilon!
(zdjęcie jest autorstwa Rosie Hardy (http://www.rosiehardy.com/), która - mam nadzieję - wybaczy mi publikację ;) )
Wzajemnie :)
Wesołych Świąt! (http://marcin72.blogspot.com/2011/12/wesoych-swiat.html)
Żebyśmy się szanowali przez cały rok tak, jak się szanujemy w te wyjątkowe dni. Tylko tyle.
I aż tyle...
Zdrowych, spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia!!!
pozdro
pablos524
24-12-2011, 19:21
Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń. http://www.dancingsantacard.com/?santa=339473 .
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.