PDA

Zobacz pełną wersję : Życzonka :D



marcogk
21-12-2011, 21:52
Aby święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img683.imageshack.us/img683/4784/yczeniap.jpg)

ASAHI
21-12-2011, 23:43
A dziękuję :D

Równiez udanych i spokojnych świąt życzę :D

piwkoo
22-12-2011, 00:56
Dołączam się do życzeń ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://piwkoo.cal.pl/kartka.jpg)

credka
22-12-2011, 10:13
Zdrowych i spokojnych :)
Ja zostaję tu z Wami ;)

Rafał_Sz
22-12-2011, 10:14
Życzę wszystkim i sobie żeby się nie obżerać na święta. I pójść na spacer zamiast oglądać Kejwina. :)

A to dla Was dziubaski. :)

g5UFozfQflo

wonito
22-12-2011, 10:15
Ja zostaję tu z Wami ;)

a wigilia o której będzie ? :)

Ciepłe będą więc spokojnych i rodzinnych :)

credka
22-12-2011, 10:58
a wigilia o której będzie ? :)
Jak zgłodnieję :mrgreen:
W Wawie, w centrum trudno wypatrzyć tę pierwszą gwiazdkę... ;)

StachersDTR
22-12-2011, 12:51
i ja i ja !

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)

(znalezione gdzieś w sieci)

mycza
22-12-2011, 17:53
Również życzę zdrowych, wesołych, spokojnych spędzonych wśród najbliższych Świąt oraz tego co najlepsze w nowym 2012 roku:)

Jastrząb
23-12-2011, 14:52
Wesołych Świąt od całej ekipy http://torellexpedition.pl


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://torellexpedition.pl/wp-content/uploads/2011/12/torell_swieta1.jpg)

Strus
23-12-2011, 22:41
Właśnie mi czegoś brakowało...... :) :)

Najlepsiejszego dla Was. Spokojnych, uśmiechniętych i rodzinnych Świąt oraz (z wyprzedzeniem) udanej zabawy sylwestrowej i dużo światła w 2012 oraz (z jeszcze większym wyprzedzeniem) mokrego Dyngusa....tfu.. wróć... :) :)

pilon
23-12-2011, 22:44
Jak wcześniej GKJowi, teraz Drogim Forumowiczkom i Forumowiczom,

Wszystkiego Najlepszego,
zdrowych, pogodnych, rodzinnych i ciepłych w radosne chwile
Świąt Bożego Narodzenia

oraz

spełnienia marzeń w nadchodzącym 2012 roku i, co najważniejsze...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://4ormat-asset.s3.amazonaws.com/resources/154099/700x0_1296076775.jpg)

...obudzenia tej pięknej Muzy, która właśnie śpi i czeka by dać Wam najwspanialsze fotograficzne wizje...

...życzy Wujek Pilon!

(zdjęcie jest autorstwa Rosie Hardy (http://www.rosiehardy.com/), która - mam nadzieję - wybaczy mi publikację ;) )

marcinc
24-12-2011, 13:55
Wzajemnie :)

Wesołych Świąt! (http://marcin72.blogspot.com/2011/12/wesoych-swiat.html)

nowart
24-12-2011, 16:20
Żebyśmy się szanowali przez cały rok tak, jak się szanujemy w te wyjątkowe dni. Tylko tyle.

I aż tyle...

nyny1
24-12-2011, 16:30
Zdrowych, spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia!!!

pozdro

Siupes
24-12-2011, 19:00
wesolych swiat

pablos524
24-12-2011, 19:21
Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń. http://www.dancingsantacard.com/?santa=339473 .