PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] 6:2



Megazordon
22-02-2007, 14:33
Fotka oczywiście z szuflady, pstryknięta przy okazji jednego z letnich festynów.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img401.imageshack.us/img401/6492/dsc1713ni2.jpg)

DonMaliniacco
22-02-2007, 14:43
Ciekawym, co gra ta kapela, ze tak przyciagnela dzieciaki :) Moim zdaniem ciasniejszy kadr bylby lepszy - pozbylbys sie balaganu po prawej. To takie moje skromne zdanie.

Megazordon
22-02-2007, 14:58
Ciekawym, co gra ta kapela, ze tak przyciagnela dzieciaki :) Moim zdaniem ciasniejszy kadr bylby lepszy - pozbylbys sie balaganu po prawej. To takie moje skromne zdanie.

Domyśliłem się, że ktoś zaraz napisze o ciaśniejszym kadrze :) Nawet się przed wstawieniem zdjęcia nad tym zastanawiałem, ale już po kwiatach i jest jak jest...

hcman
22-02-2007, 14:59
Fotka jak fotka-pstryknięta przy okazji jednego z letnich festynów :). Musiało być dużo innych atrakcji na tym festynie skoro publika nie dopisała. Po istrumentarium sądzę, że to jakieś SKA/REGGAE więc na festyny niekoniecznie bo to muza dla trochę węższego grona słuchaczy.

Megazordon
22-02-2007, 15:04
Fotka jak fotka-pstryknięta przy okazji jednego z letnich festynów :). Musiało być dużo innych atrakcji na tym festynie skoro publika nie dopisała. Po istrumentarium sądzę, że to jakieś SKA/REGGAE więc na festyny niekoniecznie bo to muza dla trochę węższego grona słuchaczy.

Ten typ muzyki właśnie grali i zgodzę się, że na taki festyn nie jest to odpowiedni repertuar. Tak już jednak często bywa, że organizatorzy zapraszają różne kapele nie do końca merytorycznie związane z prezentowanymi przez publikę gustami muzycznymi.

cyrusvirus
22-02-2007, 22:39
Ciekawym, co gra ta kapela, ze tak przyciagnela dzieciaki :)

mnie ciekawi co ta kapela gra ze takie dzikie tłumy szaleją :mrgreen: - nie ma co, ostro dają czadu :)

Megazordon
23-02-2007, 02:16
mnie ciekawi co ta kapela gra ze takie dzikie tłumy szaleją :mrgreen: - nie ma co, ostro dają czadu :)

Z tego, co pamiętam chłopaki nie grali źle, jeno trafili na trudnych odbiorców, jak już wcześniej wspomniałem.

lucki
24-02-2007, 10:10
Lubię takie ciepłe popołudniowe kolorki

Al Bundy
24-02-2007, 11:29
Proszę, zlitujcie się... pokazujcie zdjęcia a nie pstryknięte fotki...

Ciepłe kolorki - tak to jest argument broniący tej pełnej akcji fotografii...

Bez obrazy ;)

Megazordon
24-02-2007, 19:28
Proszę, zlitujcie się... pokazujcie zdjęcia a nie pstryknięte fotki...

OK

lucki
25-02-2007, 13:43
Ciepłe kolorki - tak to jest argument broniący tej pełnej akcji fotografii...

Bez obrazy ;)

OK :)