Zobacz pełną wersję : Skoro forum juz wróciło, to mozna zapytac o ...
Patryk Olczyk
20-12-2011, 19:37
no własnie, o to, co robiliscie bez niego ?
Wiem ze to tylko niecała doba, ale jednak, ja odczułem brak :)
Ja np pouczyłem sie nieco i zdjecia dokończyłem :)
A Wy ? :)
ja ryczałem jak bóbr zamknięty w toalecie. Teraz jak już wiem ze działa, jestem zdecydowanie spokojniejszy i czasem tylko szlocham w podusię. Niemniej cały czas trzymam blisko swojego misia na wypadek kolejnej zwiechy :)
Pisałem w tym czasie na 5 innych forach :P
Rafał_Sz
20-12-2011, 19:43
Co 15 sekund wciskałem F5. :)
mnie po poprzedniej awarii (tej kilkudniowej) F5 już nie działa :(
wasilewk
20-12-2011, 19:47
Żeby nie FB, to nie uspokoiłbym się !
Patryk Olczyk
20-12-2011, 19:47
hahaha, nie wiedziałem ze F5 to odświeżanie :) teraz juz wiem! :)
Z rozpaczy przeglądałem czerwonego ;)
Mysklalem ze padne z nudow w robocie (nocka).
hahaha, nie wiedziałem ze F5 to odświeżanie :) teraz juz wiem! :)
Cafe uczy, Cafe radzi... hehehe
Kasandra
20-12-2011, 21:37
hahaha, nie wiedziałem ze F5 to odświeżanie :) teraz juz wiem! :)
Ja też;-)
Patryk Olczyk
20-12-2011, 21:39
;) cafe uczy i jest fajne!
Patryk Olczyk
20-12-2011, 21:40
kiedys go trochę niedocenniałem ( działu CAFE )
Rafał_Sz
20-12-2011, 21:40
;) cafe uczy i jest fajne!
A jak fajnie demoralizuje! Trzeba tylko wiedzieć gdzie i o której zaglądać. ;)
Wojteksw
20-12-2011, 21:44
Ja kilka razy sprawdzałem antywirusem, bo myślałem, że u mnie jest przyczyna.
Patryk Olczyk
20-12-2011, 22:03
Mowcie, kiedy fajnie demoralizuje ! chce to zobaczyc ! :)
Rafał_Sz
20-12-2011, 22:04
Mowcie, kiedy fajnie demoralizuje ! chce to zobaczyc ! :)
Pokaż dowód i zawartość barku to pogadamy. :)
Patryk Olczyk
20-12-2011, 22:08
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mybankier.com/wp-content/uploads/2011/05/dow%C3%B3d-osobisty.jpg) Proszę :)
A ja (i kilku tutaj) doceniam w takich chwilach FB :)
Rafał_Sz
20-12-2011, 22:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mybankier.com/wp-content/uploads/2011/05/dow%C3%B3d-osobisty.jpg) Proszę :)
Wszystko się zgadza. Teraz pokaż barek. :)
Patryk Olczyk
20-12-2011, 22:40
Barek, z tym moze byc problem, ponieważ moja mama nie pija, a jedyny alkohol w domu to 2 piwa w spiżarce i miód pitny na szafie :)
Rafał_Sz
20-12-2011, 22:48
Barek, z tym moze byc problem, ponieważ moja mama nie pija, a jedyny alkohol w domu to 2 piwa w spiżarce i miód pitny na szafie :)
No to masz z czym się pokazać. :)
To teraz patrz który wątek przebija się po 23 na pierwszą pozycję. ;)
haha instrukcja -co zrobić żeby popijać codziennie :)
velaskez
21-12-2011, 00:46
A to była zwiecha w ogóle?
KaleidoStar
22-12-2011, 00:49
Forum nie działało? Kiedy?
Patryk Olczyk
22-12-2011, 01:04
no jak, Paniowie! :(
KaleidoStar
22-12-2011, 01:15
Paniowie to taki kompromis między "panowie" oraz "panie"? Bo nie wiem czy się obrażać czy nie...
Patryk Olczyk
22-12-2011, 01:52
literówka!!!!!!!!!!!!
KaleidoStar
22-12-2011, 03:48
Acha. Czyli się obrażam :P
Patryk Olczyk
22-12-2011, 08:23
ej, nie ! nie chciałem :*
Paniowie to taki kompromis między "panowie" oraz "panie"? Bo nie wiem czy się obrażać czy nie...
To przejaw postępującego uniwersalizmu. ;)
KaleidoStar
22-12-2011, 15:23
ej, nie ! nie chciałem :*
:P No niech Ci będzie ;]
To przejaw postępującego uniwersalizmu. ;)
Krzyś, ja chyba w tej kwestii jestem tradycjonalistką ;] Chcę być panią , kropka ;]
Panu z tym dowodem podzienkujemy w pijalni forumowej a Pani niech sie tak nie denerwuje;)
podzienkujemy
Trochę się boję, bo nie wiem, co to dokładnie będzie. ;)
Trochę się boję, bo nie wiem, co to dokładnie będzie. ;)
Nie dzienkuj:D;)
Boryszuk
22-12-2011, 15:38
będzie. ;)
Bendzie, jeśli już ;)
ja też kiedyś byłem w bendzie :)
Boryszuk
22-12-2011, 17:22
Dzie Bond
Dziejms Bond? ;)
Patryk Olczyk
22-12-2011, 20:20
to nie jestem w forumowej pijalni? czemu? bardzo chce być ! a mój dowód jest prawdziwy, mogę to potwierdzic !!! :)
Pisze mój tata:
Patryk ma 18 lat i pozwalam na niewielkie libacje .
Mój tata skończył !
slyszeliscie?! :)
Dziejms Bond? ;)
Dżejms Błąd ;-)
ja też kiedyś byłem w bendzie :)
bojsbendzie?
to nie jestem w forumowej pijalni? czemu? bardzo chce być ! a mój dowód jest prawdziwy, mogę to potwierdzic !!! :)
Pisze mój tata:
Patryk ma 18 lat i pozwalam na niewielkie libacje .
Mój tata skończył !
slyszeliscie?! :)
A idz (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2654228#post2654228)....nikt Tobie nie zabroni....dzis cos grzecznie i nie pija
A idz (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2654228#post2654228)....nikt Tobie nie zabroni....dzis cos grzecznie i nie pija
spoko, spoko, kto szuka ten wielbłondzi
To forum padło?
Halo, Maciek, pobudka :)
Były małe kłopoty przez kilka godzin
bojsbendzie?
no...był bojs...:)
Halo, Maciek, pobudka :)
Były małe kłopoty przez kilka godzin
Przez ... mój Boże ... kilka godzin??
Rafał_Sz
22-12-2011, 23:34
(...)
Mój tata skończył !
slyszeliscie?! :)
A mama jeszcze nie? :);)
Przez ... mój Boże ... kilka godzin??
Widzisz co forum robi z ludzi
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mybankier.com/wp-content/uploads/2011/05/dow%C3%B3d-osobisty.jpg) Proszę :)
Jaś Fasola ma na imię Rupert... WOW - nie wiedziałem :)
Jaś Fasola ma na imię Rupert... WOW - nie wiedziałem :)
Bo to Jas to tylko w Polsce jest:D:D:D Mr. Bean, powinno byc Pan Fasola;)
Bo to Jas to tylko w Polsce jest:D:D:D Mr. Bean, powinno byc Pan Fasola;)
Ja wiem że Jaś to tylko nad Wisłą... Ale w serialu zawsze Mr. Bean i nie przypominam sobie żeby jego imię gdzieś padło. Ale czego nie można się dowiedzieć z tego forum ?? :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.