PDA

Zobacz pełną wersję : Skoro forum juz wróciło, to mozna zapytac o ...



Patryk Olczyk
20-12-2011, 19:37
no własnie, o to, co robiliscie bez niego ?
Wiem ze to tylko niecała doba, ale jednak, ja odczułem brak :)
Ja np pouczyłem sie nieco i zdjecia dokończyłem :)
A Wy ? :)

stock
20-12-2011, 19:39
ja ryczałem jak bóbr zamknięty w toalecie. Teraz jak już wiem ze działa, jestem zdecydowanie spokojniejszy i czasem tylko szlocham w podusię. Niemniej cały czas trzymam blisko swojego misia na wypadek kolejnej zwiechy :)

Grimes
20-12-2011, 19:42
Pisałem w tym czasie na 5 innych forach :P

Rafał_Sz
20-12-2011, 19:43
Co 15 sekund wciskałem F5. :)

stock
20-12-2011, 19:44
mnie po poprzedniej awarii (tej kilkudniowej) F5 już nie działa :(

wasilewk
20-12-2011, 19:47
Żeby nie FB, to nie uspokoiłbym się !

Patryk Olczyk
20-12-2011, 19:47
hahaha, nie wiedziałem ze F5 to odświeżanie :) teraz juz wiem! :)

amirez
20-12-2011, 20:16
Z rozpaczy przeglądałem czerwonego ;)

Zolty
20-12-2011, 20:20
Mysklalem ze padne z nudow w robocie (nocka).

stock
20-12-2011, 21:05
hahaha, nie wiedziałem ze F5 to odświeżanie :) teraz juz wiem! :)

Cafe uczy, Cafe radzi... hehehe

Kasandra
20-12-2011, 21:37
hahaha, nie wiedziałem ze F5 to odświeżanie :) teraz juz wiem! :)

Ja też;-)

Patryk Olczyk
20-12-2011, 21:39
;) cafe uczy i jest fajne!

Patryk Olczyk
20-12-2011, 21:40
kiedys go trochę niedocenniałem ( działu CAFE )

Rafał_Sz
20-12-2011, 21:40
;) cafe uczy i jest fajne!
A jak fajnie demoralizuje! Trzeba tylko wiedzieć gdzie i o której zaglądać. ;)

Wojteksw
20-12-2011, 21:44
Ja kilka razy sprawdzałem antywirusem, bo myślałem, że u mnie jest przyczyna.

ASAHI
20-12-2011, 21:45
Cii, nie mów głosno :D

Patryk Olczyk
20-12-2011, 22:03
Mowcie, kiedy fajnie demoralizuje ! chce to zobaczyc ! :)

Rafał_Sz
20-12-2011, 22:04
Mowcie, kiedy fajnie demoralizuje ! chce to zobaczyc ! :)
Pokaż dowód i zawartość barku to pogadamy. :)

Patryk Olczyk
20-12-2011, 22:08
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mybankier.com/wp-content/uploads/2011/05/dow%C3%B3d-osobisty.jpg) Proszę :)

credka
20-12-2011, 22:21
A ja (i kilku tutaj) doceniam w takich chwilach FB :)

Rafał_Sz
20-12-2011, 22:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mybankier.com/wp-content/uploads/2011/05/dow%C3%B3d-osobisty.jpg) Proszę :)
Wszystko się zgadza. Teraz pokaż barek. :)

Patryk Olczyk
20-12-2011, 22:40
Barek, z tym moze byc problem, ponieważ moja mama nie pija, a jedyny alkohol w domu to 2 piwa w spiżarce i miód pitny na szafie :)

Rafał_Sz
20-12-2011, 22:48
Barek, z tym moze byc problem, ponieważ moja mama nie pija, a jedyny alkohol w domu to 2 piwa w spiżarce i miód pitny na szafie :)
No to masz z czym się pokazać. :)

To teraz patrz który wątek przebija się po 23 na pierwszą pozycję. ;)

wonito
20-12-2011, 23:06
haha instrukcja -co zrobić żeby popijać codziennie :)

velaskez
21-12-2011, 00:46
A to była zwiecha w ogóle?

KaleidoStar
22-12-2011, 00:49
Forum nie działało? Kiedy?

Patryk Olczyk
22-12-2011, 01:04
no jak, Paniowie! :(

KaleidoStar
22-12-2011, 01:15
Paniowie to taki kompromis między "panowie" oraz "panie"? Bo nie wiem czy się obrażać czy nie...

Patryk Olczyk
22-12-2011, 01:52
literówka!!!!!!!!!!!!

KaleidoStar
22-12-2011, 03:48
Acha. Czyli się obrażam :P

Patryk Olczyk
22-12-2011, 08:23
ej, nie ! nie chciałem :*

ekonet
22-12-2011, 09:21
Paniowie to taki kompromis między "panowie" oraz "panie"? Bo nie wiem czy się obrażać czy nie...
To przejaw postępującego uniwersalizmu. ;)

KaleidoStar
22-12-2011, 15:23
ej, nie ! nie chciałem :*

:P No niech Ci będzie ;]


To przejaw postępującego uniwersalizmu. ;)

Krzyś, ja chyba w tej kwestii jestem tradycjonalistką ;] Chcę być panią , kropka ;]

Greg77
22-12-2011, 15:35
Panu z tym dowodem podzienkujemy w pijalni forumowej a Pani niech sie tak nie denerwuje;)

ekonet
22-12-2011, 15:35
podzienkujemy
Trochę się boję, bo nie wiem, co to dokładnie będzie. ;)

Greg77
22-12-2011, 15:37
Trochę się boję, bo nie wiem, co to dokładnie będzie. ;)

Nie dzienkuj:D;)

Boryszuk
22-12-2011, 15:38
będzie. ;)

Bendzie, jeśli już ;)

wonito
22-12-2011, 16:20
ja też kiedyś byłem w bendzie :)

Greg77
22-12-2011, 16:27
Dzie Bond jaki Bond?!

Boryszuk
22-12-2011, 17:22
Dzie Bond

Dziejms Bond? ;)

Patryk Olczyk
22-12-2011, 20:20
to nie jestem w forumowej pijalni? czemu? bardzo chce być ! a mój dowód jest prawdziwy, mogę to potwierdzic !!! :)
Pisze mój tata:
Patryk ma 18 lat i pozwalam na niewielkie libacje .
Mój tata skończył !
slyszeliscie?! :)

oper
22-12-2011, 21:28
Dziejms Bond? ;)

Dżejms Błąd ;-)

thorcik
22-12-2011, 22:25
ja też kiedyś byłem w bendzie :)

bojsbendzie?

Greg77
22-12-2011, 22:30
to nie jestem w forumowej pijalni? czemu? bardzo chce być ! a mój dowód jest prawdziwy, mogę to potwierdzic !!! :)
Pisze mój tata:
Patryk ma 18 lat i pozwalam na niewielkie libacje .
Mój tata skończył !
slyszeliscie?! :)

A idz (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2654228#post2654228)....nikt Tobie nie zabroni....dzis cos grzecznie i nie pija

darko
22-12-2011, 22:32
A idz (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2654228#post2654228)....nikt Tobie nie zabroni....dzis cos grzecznie i nie pija
spoko, spoko, kto szuka ten wielbłondzi

Nemeth
22-12-2011, 22:40
To forum padło?

darko
22-12-2011, 22:43
To forum padło?
Halo, Maciek, pobudka :)

Były małe kłopoty przez kilka godzin

wonito
22-12-2011, 22:44
bojsbendzie?
no...był bojs...:)

Nemeth
22-12-2011, 23:23
Halo, Maciek, pobudka :)

Były małe kłopoty przez kilka godzin

Przez ... mój Boże ... kilka godzin??

Rafał_Sz
22-12-2011, 23:34
(...)
Mój tata skończył !
slyszeliscie?! :)
A mama jeszcze nie? :);)

darko
22-12-2011, 23:43
Przez ... mój Boże ... kilka godzin??
Widzisz co forum robi z ludzi

kepih
23-12-2011, 13:10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mybankier.com/wp-content/uploads/2011/05/dow%C3%B3d-osobisty.jpg) Proszę :)

Jaś Fasola ma na imię Rupert... WOW - nie wiedziałem :)

Greg77
23-12-2011, 13:18
Jaś Fasola ma na imię Rupert... WOW - nie wiedziałem :)

Bo to Jas to tylko w Polsce jest:D:D:D Mr. Bean, powinno byc Pan Fasola;)

kepih
23-12-2011, 13:21
Bo to Jas to tylko w Polsce jest:D:D:D Mr. Bean, powinno byc Pan Fasola;)

Ja wiem że Jaś to tylko nad Wisłą... Ale w serialu zawsze Mr. Bean i nie przypominam sobie żeby jego imię gdzieś padło. Ale czego nie można się dowiedzieć z tego forum ?? :)