PDA

Zobacz pełną wersję : Soft do odszumiania poszukiwany...



Al Bundy
11-06-2005, 20:55
Interesują mnie 2 opcje:
1. Demo i dodatkowa informacja :mrgreen:
2. Darmowy i bardzo dobry soft...

Bardzo proszę osoby wtajemniczone o podesłanie linka bądź choć dokładnej nazwy. Co waszym zdaniem jest najlepsze? Testowałem Neat Image ale tylko Demko a upgrade :) znaleźć nie mogę. Noise Ninja jakoś mi nie działa (poprostu nie wiem co i jak)...

sjm
11-06-2005, 21:16
Sprubój Noise Ninja. Możesz zassać ten programik z www.picturecode.com .Miłej zabawy.

Al Bundy
11-06-2005, 21:42
Sprubój Noise Ninja. Możesz zassać ten programik z www.picturecode.com .Miłej zabawy.

Pisałem że Noise mi nie podchodzi...

Al Bundy
11-06-2005, 21:52
Jak posadzę NC to nie działa mi CAMERA RAW a wolę obrabiać NEF w PS...

Valdek_Tychy
11-06-2005, 22:09
Sprubój Noise Ninja. Możesz zassać ten programik z www.picturecode.com .Miłej zabawy.
Ja właśnie wypróbowałem,jest skuteczny ale to wersja demo,zapisuje foto z siatką :(

MaciejKa
11-06-2005, 22:47
Jak posadzę NC to nie działa mi CAMERA RAW a wolę obrabiać NEF w PS...
Działa, działa... Tylko nie wiesz o tym. :D
NC instaluje swój plugin do NEFów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go nie używać. Wystarczy w folderze z pluginami do PS odnaleźć plik "Nikon NEF Plugin.8Bi" i zmienić mu rozszerzenie (np. na "Nikon NEF Plugin.8Bi_"). Po ponownym uruchomieniu PS aktywny będzie Camera Raw.
Nie jestem w stanie podać Ci dokładnej ścieżki, bo nie używam "dużego" PS, tylko PS Elements i ma on trochę inną strukturę folderów. Mechanizm jednak pozostaje ten sam.

sinner
12-06-2005, 11:41
Jest takie cuś Noiseware Professional , ale to chyba nie jest free :(

Al Bundy
12-06-2005, 19:41
Jak posadzę NC to nie działa mi CAMERA RAW a wolę obrabiać NEF w PS...
Działa, działa... Tylko nie wiesz o tym. :D
NC instaluje swój plugin do NEFów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go nie używać. Wystarczy w folderze z pluginami do PS odnaleźć plik "Nikon NEF Plugin.8Bi" i zmienić mu rozszerzenie (np. na "Nikon NEF Plugin.8Bi_"). Po ponownym uruchomieniu PS aktywny będzie Camera Raw.
Nie jestem w stanie podać Ci dokładnej ścieżki, bo nie używam "dużego" PS, tylko PS Elements i ma on trochę inną strukturę folderów. Mechanizm jednak pozostaje ten sam.

Masz rację :mrgreen:

jjjkkk
13-06-2005, 14:57
NoiseWare w wersji pro jest płatny, ale standard dają za friko :). Jest całkiem, całkiem...