PDA

Zobacz pełną wersję : czy u Was ...



bogdi64
14-12-2011, 20:51
też "pojawia się" wiosna ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/17/stp80416resizer900f053f.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/502/stp80417resizer900f053f.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/502/stp80418resizer900f053f.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/62/stp80422resizer900f053f.jpg/)

Rafał_Sz
14-12-2011, 20:56
Jeszce nie, ale jak tak dalej pójdzie z pogodą to w lutym można się spodziewać truskawek. :)

bognik
14-12-2011, 21:09
U mnie leje ...

stock
14-12-2011, 21:11
jutro u nas 8 stopni. Wystawiłem czapkę i rękawice na allegro :)

bogdi64
14-12-2011, 21:15
jutro u nas 8 stopni. Wystawiłem czapkę i rękawice na allegro :)

ja już trzy razy motocykl chowałem "na zimę" i dziś znów musiałem tankować

credka
14-12-2011, 21:26
W Wawie na drzewku brzozy widzieliśmy młode listki... Rzadkość :)

!AGresT
15-12-2011, 00:23
W weekend w Wiśle żona widziała pojedyncze kwiatki forsycji...

Obi
15-12-2011, 00:34
To ja czapkę chętnie kupię :)

Greg77
15-12-2011, 02:12
Wystawiłem czapkę i rękawice na allegro :)

Sie ma wlosy, sie sprzedaje.....:D

Tak na serio to bardzo zle, jak przywali mroz to te roslinki padna w jedna noc i na wiosne beda tylko ogigle:(

bogdi64
15-12-2011, 14:45
Jeszce nie, ale jak tak dalej pójdzie z pogodą to w lutym można się spodziewać truskawek. :)

ni w luty, tylko zaraz :) - zrobione dziś (zostawiłem datę) u mnie na działce
ps: czy ktoś ma bitą śmietanę ewentualnie szampana, bo truskawki już są ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/31/stp80428resizer900f053f.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/855/stp80429resizer900f053f.jpg/)

credka
15-12-2011, 15:09
A naukowcy uprzedzali, że jeszcze kilkanaście lat i palmy nam w kraju zaczną rosnąć... ;)