Zobacz pełną wersję : Angelina woli... Canona... ;)
http://lula.pl/lula/51,97805,10811534.html?i=2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/2/10811/z10811702X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)
Źródło: lula.pl
Nie ma gustu...
cos mi ten link nie dziala:(
Kolego NBA, z canonem ona tylko pozuje... ale sesja na pewno byla Nikosiem pstrykana :)
sesja na pewno byla Nikosiem pstrykana :)
Raczej nie. Nieostre te foty..;)
chyba jednak ma gust:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/1/10811/z10811691X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/8/10811/z10811698X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)
;)
chyba jednak ma gust:
Ale do muzyki... Ta harmonia na dole ;)
krzychun
14-12-2011, 23:55
Fotograficzna rodzinka;) Brad używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.x17online.com/images/photo-sets/conv/pittcamera110910_X17/pittcamera110910_01-full.jpg)
Fotograficzna rodzinka;) Brat używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.x17online.com/images/photo-sets/conv/pittcamera110910_X17/pittcamera110910_01-full.jpg)
Brad to Twoj brat ? :wink:
krzychun
15-12-2011, 00:25
Masz mnie! Poprawione:)
spiritwood
15-12-2011, 02:02
Lubi Canona, ale ma brudne stopy... To przy tłach lata się ze ścierkami, a nikt jej nie mógł delikatnie przemyć? Ten (moim skromnym zdaniem) błąd szalenie często pojawia się*nawet w baaardzo profesjonalnych sesjach / filmach.
Fotograficzna rodzinka;) Brad używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D
Masz jakieś źródło informacji aby podlinkować? Z czystego współczucia bym poczytał (choć pewnie miał dwie w backupie) :-P
Fotograficzna rodzinka;) Brad używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.x17online.com/images/photo-sets/conv/pittcamera110910_X17/pittcamera110910_01-full.jpg)
Pewnie się załamał i kupił D3100... ;)
topgun25
17-12-2011, 15:49
Wiedzą co dobre :D
krzychun
18-12-2011, 22:12
@spiritwood:
Czytałem w jakiejś polskiej papierowej gazecie, ale jak wpiszesz w google "Brad Pitt leica stolen" to coś się pojawi;)
Ale to, co on trzyma w garści, to nie jest S2. Źródła podają, że cyknęli mu jeszcze foty, jak używa skradzionego kilka godzin później aparatu. Może to nie S2 mu dziabnęli? Z resztą, co za różnica...
a propos brata czy jak mu tam ;P
co to za fikuśny statyw??
ciekawie wygląda
a propos brata czy jak mu tam ;P
co to za fikuśny statyw??
ciekawie wygląda
Frotka z głowicą pistoletową czy jak tam to się nazywa.
http://www.x17online.com/celebrities/brad_pitt/x17_exclusive_brad_pitts_camera_stolen_from.php
Na zdjęciach jest Leica R8/R9. Wielkie i ciężkie bydle, jak na mały obrazek, z wzorową ergonomią, której Nikon nigdy nie miał w manualnych puszkach.
de Fresz
20-12-2011, 21:44
http://lula.pl/lula/51,97805,10811534.html?i=2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/2/10811/z10811702X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)
Jakie tam woli, przeca to tylko rekwizyt do pozowania, atrapa można by rzec - czyli wszystko się zgadza ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.