PDA

Zobacz pełną wersję : Angelina woli... Canona... ;)



NBA
14-12-2011, 15:24
http://lula.pl/lula/51,97805,10811534.html?i=2


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/2/10811/z10811702X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)

Źródło: lula.pl

Nie ma gustu...

Greg77
14-12-2011, 15:26
cos mi ten link nie dziala:(

bahuone
14-12-2011, 15:36
Kolego NBA, z canonem ona tylko pozuje... ale sesja na pewno byla Nikosiem pstrykana :)

NBA
14-12-2011, 15:40
sesja na pewno byla Nikosiem pstrykana :)

Raczej nie. Nieostre te foty..;)

sote
14-12-2011, 15:50
chyba jednak ma gust:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/1/10811/z10811691X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/8/10811/z10811698X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)

;)

NBA
14-12-2011, 16:26
chyba jednak ma gust:


Ale do muzyki... Ta harmonia na dole ;)

krzychun
14-12-2011, 23:55
Fotograficzna rodzinka;) Brad używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.x17online.com/images/photo-sets/conv/pittcamera110910_X17/pittcamera110910_01-full.jpg)

eskimos
15-12-2011, 00:03
Fotograficzna rodzinka;) Brat używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.x17online.com/images/photo-sets/conv/pittcamera110910_X17/pittcamera110910_01-full.jpg)

Brad to Twoj brat ? :wink:

krzychun
15-12-2011, 00:25
Masz mnie! Poprawione:)

spiritwood
15-12-2011, 02:02
Lubi Canona, ale ma brudne stopy... To przy tłach lata się ze ścierkami, a nikt jej nie mógł delikatnie przemyć? Ten (moim skromnym zdaniem) błąd szalenie często pojawia się*nawet w baaardzo profesjonalnych sesjach / filmach.


Fotograficzna rodzinka;) Brad używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D

Masz jakieś źródło informacji aby podlinkować? Z czystego współczucia bym poczytał (choć pewnie miał dwie w backupie) :-P

NBA
17-12-2011, 12:54
Fotograficzna rodzinka;) Brad używa Leici S2, jedną nawet mu ukradli :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.x17online.com/images/photo-sets/conv/pittcamera110910_X17/pittcamera110910_01-full.jpg)

Pewnie się załamał i kupił D3100... ;)

topgun25
17-12-2011, 15:49
Wiedzą co dobre :D

krzychun
18-12-2011, 22:12
@spiritwood:
Czytałem w jakiejś polskiej papierowej gazecie, ale jak wpiszesz w google "Brad Pitt leica stolen" to coś się pojawi;)

Majek
18-12-2011, 23:11
Ale to, co on trzyma w garści, to nie jest S2. Źródła podają, że cyknęli mu jeszcze foty, jak używa skradzionego kilka godzin później aparatu. Może to nie S2 mu dziabnęli? Z resztą, co za różnica...

grzehuu
20-12-2011, 21:05
a propos brata czy jak mu tam ;P
co to za fikuśny statyw??
ciekawie wygląda

zdyboo
20-12-2011, 21:31
a propos brata czy jak mu tam ;P
co to za fikuśny statyw??
ciekawie wygląda

Frotka z głowicą pistoletową czy jak tam to się nazywa.

http://www.x17online.com/celebrities/brad_pitt/x17_exclusive_brad_pitts_camera_stolen_from.php

Na zdjęciach jest Leica R8/R9. Wielkie i ciężkie bydle, jak na mały obrazek, z wzorową ergonomią, której Nikon nigdy nie miał w manualnych puszkach.

de Fresz
20-12-2011, 21:44
http://lula.pl/lula/51,97805,10811534.html?i=2


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/2/10811/z10811702X,Angelina-Jolie-w--Marie-Clair-.jpg)


Jakie tam woli, przeca to tylko rekwizyt do pozowania, atrapa można by rzec - czyli wszystko się zgadza ;-)