PDA

Zobacz pełną wersję : Rzucam Rekawice



tarkin
21-02-2007, 20:38
No to chcialbym wyzwac was mosci Adminie na boj bezkrwawy przy pomocy sprzetu foto wykonany
temat "Szeroko pojeta koncepcja urbanizacji w zagospodarowaniu przestrzeni czyli to co postawil kiedykolwiek szalony murarz " temin zakonczenia walki 3 marca technika dowolna


Czekam na podjecie wyzwania mosci Kierowniku :D

Korchez
21-02-2007, 20:52
tarkin gratuluję odwagi :):):) Będę trzymał za Ciebie kciuki :)

Lu_natyk
21-02-2007, 21:05
I odemnie gratulacje waść otrzymujesz... za odwagę i temat.... czekam z nieciepliwością na podjęcię walki :) przez admina :D

Jakon
21-02-2007, 23:52
Ten dział powinien się nazywać nie "Pojedynek!", ale "Idący na śmierć pozdrawiają Cię..."
Tarkin trzymam kciuki...

Karl Johansson
22-02-2007, 00:03
heh...jak jeszcze trochę takich fajnych tematów padnie tu, to i ja się skuszę i wyzwę kogoś :]
To by była kupa śmiechu, ale co tam:]

Ludmar
22-02-2007, 00:07
a gdzie Admin? czyżby się zastanawiał ciężko nad tą rękawicą ;)

będę kibicował ... i wypatrywał obydwóch na terenie ziemi obiecanej :)

Erie
22-02-2007, 00:08
Tarkin a wiesz co z Tobą zrobiła Gwiazda Śmierci? No więc oby admin nie wykorzystał ciemnej strony mocy.

May the Force be with You, always lub dla wersji ciemnej May the Force serve you well
Erie

Ryszard Gałgan
22-02-2007, 00:20
może najpierw jakiś słownik i poszukać znaczenia słowa - POJEDYNEK -
o kodeksach przedwojennych nie wspomnę, bo zdeprecjonujemy za moment ten dział i zamysł twórców
(tak sądzę)

sailor
22-02-2007, 00:30
:) powodzenia panowie..
coraz bardziej mysle ze przydalaby sie proponowana niedawno "drabinka" :)

Erie
22-02-2007, 00:40
:) powodzenia panowie..
coraz bardziej mysle ze przydalaby sie proponowana niedawno "drabinka" :)

drabinka w sensie? punkty za wygraną i pozycja na drabince? czy też poziom: pro, semi pro, amator, fotograficzne zero, Erie (sorry ale ja mam swoją kategorię poniżej zera :))

tarkin
22-02-2007, 00:44
Narazie brak tu tylko reakcji wyzwanego . Wiem ze aspiracje wielkie ale jak juz walczyc to tylko z wielkimi z nimi nie wstyd przegrac :D a jak sie uda nawiazac rowna walke to juz sukces

Marek Urbanowski
22-02-2007, 02:03
Admina nie ma bo pewnie zalatany:) oj biedny on będzie jak go tak wszyscy wyzywać zaczną.Słusznym jest jednak to co napisałeś,że jak walczyć to z wielkimi;)ciekawa to walka będzie i jak znam życie kibiców nie braknie...życzę powodzenia.

Władca Pixeli
22-02-2007, 03:05
Myślę, że brakuje na forum coś na wzór kodeksu Boziewicza z zasadami pojedynków.
Według mnie jak ktoś wyzywa bezimiennie to może narzucać temat. Jeżeli jednak ktoś wyzywa kogoś imiennie to wtedy druga osoba powinna mieć prawo wyboru tematu.

wampirek
22-02-2007, 08:34
Pomysl drabinki przedstawilem tu (http://forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=213886&postcount=42)
Jestem pewien, ze po doprecyzowaniu i zintegrowaniu z dotychczasowymi warunkami zabawy sprawdzi sie doskonale.

Zmienilbym punktacje nieco: wygrana 2pkt, przegrana 1pkt, trzecia odmowa -1pkt. Wiem, ze konieczne tez byloby ustalenie po jakim czasie od odmowy mozna znow wyzwac te sama osobe. Mysle rowniez, ze wyzwac moznaby kazdego bez wzgledu na szczebel na jakim sie znajduje, ale nie kazdy zobowiazany jest wyzwanie przyjac. Obowiazek wg mnie mieliby tylko ci z taka sama liczba punktow jak wyzywajacy. Ci wyzej mogliby, ale nie musieli (nie zaliczaloby sie im odmow w przypadku gdy wyzywajacy ma mniej punktow).
Wiem, ze pomyslodawcy zabawy poradza sobie z tym wszystkim jesli zechca - w razie co sluze pomoca.
pzdr
irek

madmips
22-02-2007, 09:15
jestem za drabinką!

Powodzenia tarkin ;)

Sebastiann
22-02-2007, 09:54
drabinka w sensie? punkty za wygraną i pozycja na drabince? czy też poziom: pro, semi pro, amator, fotograficzne zero, Erie (sorry ale ja mam swoją kategorię poniżej zera :))

:) heheh czyli ja plasuję się jeszcze za Erie ;)

A co do wyzwania -> Piotr milczy:)

admin
22-02-2007, 12:08
Przyjmuje wyzwanie.

Erie
22-02-2007, 12:11
Przyjmuje wyzwanie.

no to będzie walka - obstawiamy zakłady :)

Sebastiann
22-02-2007, 12:40
Niebawem wszyscy będą Admina wyzywać;)

Karrlos
22-02-2007, 12:45
Niebawem wszyscy będą Admina wyzywać;)

Ja tam go obrażał wyzwiskami nie będę.
A na pojedynki to muszę się jeszcze dużo nauczyć

Marek Urbanowski
22-02-2007, 13:21
Przyjmuje wyzwanie.
no to się zaczeło;)

Lu_natyk
22-02-2007, 13:21
Ja tam go obrażał wyzwiskami nie będę.
A na pojedynki to muszę się jeszcze dużo nauczyć

Pojedynek też jest nauką... zmusza do ruszenie czterech liter... kombinowania...
Mnie już od kombinowania głowa boi... ;)
A czasu coraz mniej... o rety rety....

madmips
22-02-2007, 15:01
a i mnie kurde śnieg spadł i mi trochę pokrzyżował plany :(

ale nie dam się tak łatwo ;)

tarkin
22-02-2007, 19:31
Szykuje szkielka i w miasto wizja juz jest tylko swiatelko odpowiednie znalesc i do boju :) Dobrych kadrow Piotrze :D

admin
22-02-2007, 20:30
Rozumiem ze to ja mam Ci dotrzymac kroku, bo temat Twoj, a nawet wizje juz masz. Niechaj bedzie ale zemsta bedzie rownie okrutna jak razy ktorymi chcesz mnie uraczyc :)

tarkin
22-02-2007, 20:53
zemsta bedzie rownie okrutna jak razy ktorymi chcesz mnie uraczyc :)

oj nie strasz mnie bo beda mi sie rece trzesly i zdjecia wyjda nieostre . gdzie mi skromnemu pstrykaczowi to warsztatu wacpana jak uda mi sie nawiazac wmiare rowna walke to bede juz zadowolony :D

admin
23-02-2007, 00:52
Falszywiec!

;)

Megazordon
23-02-2007, 05:12
Chór: Uważaj tarkinie, nick admina ma kolor marsowy, zbyteczne są próby z nim dzisiaj rozmowy.

Tarkin: Gdzieś mam admina minę marsową, ja również przybrałem postawę bojową i spotkam się z nim na polu fotonów i będę z nim walczyć wśród zdjęć milijonów.

Chór: Tarkinie, nie szarżuj! Admin ma wiele forteli w zanadrzu!

Tarkin: Nie straszne mi Jego prastare fortele! Na takich zużyłem już niejedno "tele".

Admin: Niech chłopak spróbuje! Jest butny, jest dumny, to wnet pożałuje. Zrobię dziś zdjęcie, tak ostre, tak piękne, niczym bachowska "struna g" dźwięczne. Już widzę, jak się każdy na mym kunszcie poznaje! "To zdjęcie Admina! Ja za nim obstaję!"

Chór: Tarkinie, Tarkinie, czy klęska Cię dnia dzisiejszego ominie? Czy blamaż na Ciebie jak mórz fala spłynie?

Tarkin: Nie boję się w ogóle, nie lękam się wcale! Są przecież inne fotoportale. Tam sił nabiorę, tam czekać będę, aż gwiazda Admina do końca już zblednie. I wtedy powstanę i wtedy się zrodzę...

Admin: ...spokojnie, mój Drogi. Ukaram Cię srodze! Jam jest Tu Panem, to moje pierzeje, ten się smieje, kto ostatni się smieje. Mam swoje sposoby, mam wiele patentów, na takich, jak Ty odważnych natrentów. Już w myślach mam zdjęcie, co wznieca pożary, co nieosiągalne przenika obszary, co kusi swym pięknem, nuży lekkością i jak grom uderza swoja złożonoscią!

Chór: Kto wygra, kto przegra? O to się będzie teraz toczyć gra. Jeden jest młody i pełen zapału, drugi doświadczon wśród migawki strzałów. Nie będzie remisów, nie będzie "walk over" - tylko jeden z nich podniesie z dumą głowę. Jak się zakończy ten pojedynek srogi? Nie Zeus wyznacza tutaj losów drogi. To My na forum głosować będziemy i oby zdecydował obiektywizm szczery!

vixhs
23-02-2007, 05:29
Megazordon-POETA !:-D ten utwor to rakieta

tarkin
23-02-2007, 09:24
poprostu szczena mi opadla utwor rewelka czekam na wykonanie ma chor i orkiestre :D

Sebastiann
23-02-2007, 09:26
Megazordon - powinieneś opisywać każdy pojedynek:) taki forumowy bard:)

jakubs
23-02-2007, 10:02
Megazordon utwór śliczny, lecz błąd wkradł się merytoryczny, beethoven bacha ze struny wyrzucił, więc niech resztę wieczności spędzi na pokucie ...

Megazordon
23-02-2007, 10:14
Megazordon utwór śliczny, lecz błąd wkradł się merytoryczny, beethoven bacha ze struny wyrzucił, więc niech resztę wieczności spędzi na pokucie ...

Ach, faktycznie! W ferworze walki z rymami nazwiska autorów tego pięknego utworu mi się pomieszały :)

Już poprawione oczywiście!

Ciacho
23-02-2007, 11:25
Podoba mi się wątek pojedynków.Proponuje jednak stworzyć jakiś reulamin aby nie wdarł sie chaos, punktacja takze by się zdała, a wówczas zacznie się to co najlepsze .... rywalizacja !!!! CIACHO LUBIĆ SIĘ ŚCIGAĆ !!! LUBIĆ !

admin
24-02-2007, 00:07
Ale Ciacho nie lubi czytac... :( Jest taki regulamin...

jolcia
24-02-2007, 00:45
Regulamin jest, ale chaos panuje. Wiele osób już tu pisało o drabince, czy jakiejś punktacji z rywalizacją. Teraz każdy pojedynek istnieje samodzielnie, kończy się i w zasadzie niewiele z tego wynika. O wiele ciekawiej byłoby połączyć to i traktować jako całość, przyznając punkty za zwycięstwa. Można przecież opracować jakich schemat, a padały nawet konkretne pomysły. Przemyśl Adminie :)

Ludmar
24-02-2007, 01:39
nie znalazłem odpowiedniego wątku na ten post ale wydaje mi się że pojedynek powinien być wypowiadany konkretnie do danej osoby a nie w sposób że ktoś kogokolwiek wypowiada i kto podejmie ten walczy, powinna być zasada, że osoba wypowiadająca pojedynek podaje: Kogo wypowiada, temat, termin, i w tym momencie temat temat i termin uzgadniany, taki wpis w regulaminie uniknie wypowiedzianych pojedynków (rzuconych rękawic, dekielków itd) których nikt nie podnosi, to poniekąd jest zniewaga/ignorancja wypowiadającego

Władca Pixeli
24-02-2007, 02:46
powinna być zasada, że osoba wypowiadająca pojedynek podaje: Kogo wypowiada, temat, termin
To nie osoba wypowiadająca powinna wybierać temat tylko druga strona.
Ktoś z południa Polski wyzwie kogoś z północy i zada temat "góry". Podobnie ktoś z północy narzuci temat morze czy jeziora. Ktoś robiący makro wyzwie i zaproponuje makro a druga strona może nawet nie mieć obiektywu, który nadaje się do makro. Jakiś płetwonurek zaproponuje fotografię podwodną. itd. To nie jest fair.
Osoba wypowiadająca pojedynek powinna się liczyć, że nie będzie to temat, który jej najbardziej odpowiada tylko przeciwnikowi.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby obie strony uzgodniły temat razem.

admin
24-02-2007, 15:19
Moi Drodzy, w pierwszych slowach podziekuje Megazordonowi za przewspanialy utwor epicki, pod ktorym jednak nie moge sie do konca podpisac ;) Nader skromny ze mnie czlowiek i niektore okreslenia godza w ten wizerunek. No dobra, Tarkin - szykuj sie na smierc!

Teraz technikalia. Regulamin jest jeden. Podzielilem jednak pojedynki na trzy ODDZIELNE fora. Wszystko bedzie jasne, jesli zadbamy o porzadek na nich. Na tym organizacyjnym (wyzwania) panuje luzniejsza atmosfera, zwiazana z tym ze partnerzy w bitwie sie docieraja PRZED NIA. Padaja slowa otuchy, czasem zagrzewanie do boju. Na drugim forum (trwajace pojedynki) beda tylko tematy ktore dotycza bezposrednio boju. Wszelkie inne proby zalozenia tam watkow, beda sie konczyly nagana. Na koncu mamy forum zakonczonych pojedynkow. Tam, w naglowkach jest informacja kto wygral i jakim stosunkiem (ops) glosow. Ponizej zas sa informacje na temat samego pojedynku, czasu trwania itd. Moim zdaniem to znakomity pomysl. Byc moze, w niedalekiej przyszlosci, wprowadzimy grupy uzytkownikow, ktore beda okreslaly uzytkownikow ktorzy w turniejach biora udzial ale poki co nie jestem zbyt ochoczo nastawiony do okreslenia siebie lamerem (bo w koncu pierwszy juz przegralem) :)

Tak wiec samodyscyplina i wszystko jest jasne. Na koniec dodam ze tez jestem zwolennikiem konkretnych pojedynkow, zamiast wyzywania calego swiata ale poki co nie zabraniajmy tego.

Ufff. :)

tarkin
24-02-2007, 15:25
No dobra, Tarkin - szykuj sie na smierc! :)

Piotrze tanio skory nie sprzedam :D
Pogoda nam sprzyja udanych kadrow zaopatrzylem sie w tajna bron moze ona pozwoli nie poledz z rak pewnego nader skromnego czlowieka :D

admin
24-02-2007, 15:29
Trzymam za nas kciuki :)

Megazordon
24-02-2007, 19:35
Moi Drodzy, w pierwszych slowach podziekuje Megazordonowi za przewspanialy utwor epicki

Nie ma za co :)