PDA

Zobacz pełną wersję : Torba minimum do D90 z 18-105+grip



Jasand
14-12-2011, 12:52
Przeglądnąłem wszystkie tematy dotyczące toreb do lustrzanek oraz poszukiwałem w necie ale nic ciekawego nie znalazłem. Chodzi mi o torbę typu jamnik. Do torby ma się zmieścić D90 z gripem oraz z podpiętym 18-105 w pozycji poziomej. Z przodu za przegródką od strony obiektywu mogłoby być miejsce na jakąś stałkę i lampę - jednak ten wymóg nie jest w 100% konieczny.
Coś w stylu Hama Canberra 140 ale troche niższa i pare centymetrów dłuższa.
Proszę o pomoc w wyborze bo w mojej miejscowości mogłem przymierzyć tylko tą Hamę a nie chcialbym kupować w ciemno, bo na zdjęciu w necie często wygląda inaczej niz w realu.
Chciałbym na nią wydać nie więcej niż 120-140 zł .

Pozdrawiam

Andrzej

Comret
14-12-2011, 13:16
Czemu nie w pionie?

Mam coś takiego jak Case Logic SLRC201 i na body z obiektywem spokojnie wystarcz.
Plus 3 kieszonki mieszczące duperelki. Nie wiem jak z gripem ;)

Jasand
14-12-2011, 13:30
Kabury typu colt odpadają. Już kilka przerabiałem. Ma to byc mała zgrabna torba typu jamnik bez tych zewnetrznych siatek, trzymaczy itp itd..

joker333
14-12-2011, 14:28
coś takiego jak dla mnie piękne sam planuje kupić na wiosnę (rozmiary są różne)
http://jabbafoto.pl/opis/2755737/manfrotto-bella-iv-stile.html

Jasand
14-12-2011, 14:55
Miałem juz cos podobnego: Lowepro Nowa 180 AW ale to nie to .

Jasand
15-12-2011, 12:18
PS . D90 z gripem nie wejdzie. Wymiary wewnetrzne :21x11x15 . Z gripem musiałaby miec co najmniej 21x16x15

MartinNikon
15-12-2011, 18:00
ja własnie mysle o zakupie tej http://www.vanguardworld.com/index.php/en/pv/products/photo-video/detail-1-1-4-30.html
lub tej http://www.benro.cn/ProductReviewContext.aspx?id=688 - cena 100zł

Jak myślicie warto dopłacac te 75zl ? jeszce Rezo 170 AW .... ale nie wiem ;>

Jasand
16-12-2011, 10:34
Czy naprawdę niema takiej torby o jakiej myśłę?:)

jazco
16-12-2011, 14:29
Mekko C6 ?

Jasand
16-12-2011, 15:35
Mekko C6 ?
Za wielka

Jasand
16-12-2011, 21:00
znalazłem taką : http://allegro.pl/torba-safepaq-city-100-body-2-3-obiektywy-lampa-i1997701080.html . Czy ktos używa takiej ? Czy warto ja kupić ?

Jasand
20-12-2011, 22:56
Ostatecznie kupiłem ICAM F10 za 48.99 PLN i to jest to.