PDA

Zobacz pełną wersję : Toskania JaroPienzy na Onecie



!AGresT
14-12-2011, 12:04
Jak w tytule - galeria zdjęc z Toskanii Jaro Pienzy trafiła na główna stronę Onetu.
Chyba pogratulowac trzeba :)

Psychotrop
14-12-2011, 12:20
no ładnie ładnie :)
gratulacje

Greg77
14-12-2011, 12:52
dajcie linka!

:D:D:D

juz mam:D

!AGresT
14-12-2011, 12:55
dajcie linka!

:D:D:D

juz mam:D

Na głównej onetu są miniaturki, które odsyłają do galerii Jaro na digarcie.

morzon
14-12-2011, 13:19
Portal może mało "prestiżowy", ale reklama i oglądalność na pewno przydatna :) Gratuluję wyróżnienia :)

Rafał_Sz
14-12-2011, 14:01
Gratulacje!

JaroPienza
14-12-2011, 14:03
a dają coś za to ;) hahahah Jestem miło zaskoczony. To dzięki Nikoniarzom osiągnąłem taką oglądalność i "sławę"

Nie zapominajmy też o naszym Piotrze(Admin), dzięki któremu istnieje to forum

JaroPienza
14-12-2011, 14:06
http://www.onet.pl/ - toskania w sloncu i we mgle...

credka
14-12-2011, 14:31
Nooo, nieźle! Brawo! :)

Mariusz_007
14-12-2011, 14:33
Serdeczne gratulacje! :)

jarekf34
14-12-2011, 15:46
Widziałem, widziałem i szczerze gratuluję :)

JaroPienza
14-12-2011, 15:51
Dzięki Dzięki Dzięki... Przydała by się jakaś wystawa,ale to marzenia

login_87
14-12-2011, 15:55
Gratulacje!!
Pozwole sobie wstawic zeby zostalo na dluzej :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img810.imageshack.us/img810/2390/jaro.png)

!AGresT
14-12-2011, 16:37
Dzięki Dzięki Dzięki... Przydała by się jakaś wystawa,ale to marzenia

Bez przesady. Trochę przy tym zachodu, ale organizacja wystawy to nie rozczytywanie sumeryjskich tabliczek :)
Zwłaszcza jak masz co pokazac.

JaroPienza
14-12-2011, 16:37
Gratulacje!!
Pozwole sobie wstawic zeby zostalo na dluzej :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img810.imageshack.us/img810/2390/jaro.png)

Dzięki

Dyziek
14-12-2011, 16:46
Gratki:)

login_87
14-12-2011, 17:05
Dzięki

Nie ma za co :)

mycza
14-12-2011, 19:05
Przyjmij gratulacje także ode mnie:)

Sebastianito
14-12-2011, 21:28
a i ja sie dolacze. Zawsze takie cos daje kopa/mobilizacje do kolejnych dzialan.

Strus
17-12-2011, 20:59
Pogratulowal niniejszym