Zobacz pełną wersję : Toskania JaroPienzy na Onecie
Jak w tytule - galeria zdjęc z Toskanii Jaro Pienzy trafiła na główna stronę Onetu.
Chyba pogratulowac trzeba :)
Psychotrop
14-12-2011, 12:20
no ładnie ładnie :)
gratulacje
dajcie linka!
:D:D:D
juz mam:D
dajcie linka!
:D:D:D
juz mam:D
Na głównej onetu są miniaturki, które odsyłają do galerii Jaro na digarcie.
Portal może mało "prestiżowy", ale reklama i oglądalność na pewno przydatna :) Gratuluję wyróżnienia :)
Rafał_Sz
14-12-2011, 14:01
Gratulacje!
JaroPienza
14-12-2011, 14:03
a dają coś za to ;) hahahah Jestem miło zaskoczony. To dzięki Nikoniarzom osiągnąłem taką oglądalność i "sławę"
Nie zapominajmy też o naszym Piotrze(Admin), dzięki któremu istnieje to forum
JaroPienza
14-12-2011, 14:06
http://www.onet.pl/ - toskania w sloncu i we mgle...
Mariusz_007
14-12-2011, 14:33
Serdeczne gratulacje! :)
jarekf34
14-12-2011, 15:46
Widziałem, widziałem i szczerze gratuluję :)
JaroPienza
14-12-2011, 15:51
Dzięki Dzięki Dzięki... Przydała by się jakaś wystawa,ale to marzenia
login_87
14-12-2011, 15:55
Gratulacje!!
Pozwole sobie wstawic zeby zostalo na dluzej :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img810.imageshack.us/img810/2390/jaro.png)
Dzięki Dzięki Dzięki... Przydała by się jakaś wystawa,ale to marzenia
Bez przesady. Trochę przy tym zachodu, ale organizacja wystawy to nie rozczytywanie sumeryjskich tabliczek :)
Zwłaszcza jak masz co pokazac.
JaroPienza
14-12-2011, 16:37
Gratulacje!!
Pozwole sobie wstawic zeby zostalo na dluzej :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img810.imageshack.us/img810/2390/jaro.png)
Dzięki
login_87
14-12-2011, 17:05
Dzięki
Nie ma za co :)
Przyjmij gratulacje także ode mnie:)
Sebastianito
14-12-2011, 21:28
a i ja sie dolacze. Zawsze takie cos daje kopa/mobilizacje do kolejnych dzialan.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.