PDA

Zobacz pełną wersję : LFI - nowy numer a w nim...



ranbir kapoor
13-12-2011, 12:46
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/406/68304808.jpg/)

!AGresT
13-12-2011, 12:50
Gratulacje!

burton
13-12-2011, 12:55
Coś mi tu nie gra ;) Przecież Leiką fotografują tylko snoby, którzy nie potrafią sklecić nic sensownego :D ;)

Gratulacje Mario :)

Rycerz
13-12-2011, 12:55
fajnie :-)

wojteh
13-12-2011, 12:57
świetnie

zdyboo
13-12-2011, 13:01
Skoro Ty się chwalisz, to ja gratuluję.

morzon
13-12-2011, 13:02
No pięknie - gratki :)

prz3mo
13-12-2011, 13:08
Gratulacje! :)

sorevell
13-12-2011, 13:15
Ładnie ;) Gratulacje!

A.n.d.r.e.V
13-12-2011, 13:21
Gratulacje! :)

Yoora
13-12-2011, 13:30
Chylę czoła i ja.
Dalszych sukcesów.

ranbir kapoor
13-12-2011, 14:00
Dzieki wielkie

m_cudny
13-12-2011, 14:23
I ja przyłączam się do gratulacji:)

Dyziek
13-12-2011, 14:31
Gratki:)

klocek
13-12-2011, 15:06
no!

:)

Vall
13-12-2011, 15:39
Gratulacje! Zasłużone bo zdjęcia naprawdę genialne. :-)

Motorniczy
13-12-2011, 16:08
Gratuluje :) płacili cos ? ;P

ranbir kapoor
13-12-2011, 16:10
Gratuluje :) płacili cos ? ;P

moglem sobie wybrac czarna czy srebrna M9P

Mamrot
13-12-2011, 16:19
No i jaki kolor wybrałeś?

Congratulations, félicitations, Поздравляю, 祝賀, pongezi, வாழ்த்துக்கள், gratki.

samek
13-12-2011, 16:24
Bardzo ładnie. Pogratulować.

doktor
13-12-2011, 16:54
Gratuluję. Trzeba było wybrać wersję dla dentystów. Jest modna tej zimy :-). To jakaś tańsza wersja M9, bo robi czarno-białe zdjęcia?

ranbir kapoor
13-12-2011, 17:05
zabawne jest tez to ze np zdjecie z kozami zostalo na forum ocenione bardzo nisko i generalnie sugerowano mi zeby je wywalic

doktor
13-12-2011, 17:34
Bo za kozy dostajesz na wejście -30. Za świnie jest -50. Krowy to -10. Za mało się obracasz w wielkim świecie, włóczysz się gdzieś po prowincji...

marszull
13-12-2011, 17:45
zabawne jest tez to ze np zdjecie z kozami zostalo na forum ocenione bardzo nisko i generalnie sugerowano mi zeby je wywalic

no i mieli racje: nogi u chlopaka obciete, kozy jakies takie pyski takie nie wyjsciowe i jescze wszystko na dodatek czarnobiale


ps gratulacje ;)

downunder
14-12-2011, 01:13
Gratulacje! Świetne zdjęcia. :)

Jai pur
14-12-2011, 01:22
Gratuluję Mariusz, aż miło popatrzeć.

qbic
15-12-2011, 16:59
QL, naprawde fajne.

Robson_87
16-12-2011, 12:10
gratuluje, lubie ogladac Twoje zdjecia.

tomek s
12-03-2012, 13:57
Dopiszę się tu z gratulacjami bo widzę że twój reportaż z Mali wisi na głównej stronie onetu, jak zwykle bdb zdjęcia ;)
pozdr

conik
12-03-2012, 14:08
nie zebym cos sugerowal....album mielismy robic;]

Przemek Paśnik
12-03-2012, 14:09
Odpalam dziś Onet, patrzę: ej, znam te zdjęcia...

... a Mario!



GRATULUJĘ :-)

ranbir kapoor
12-03-2012, 15:24
a ja odpalam onet i nie widze

sorevell
12-03-2012, 16:06
Gwiazdy w ciąży na wysokich obcasach cię wygryzły.

Amadeusz
12-03-2012, 16:06
a ja odpalam onet i nie widze

Ja też nie widzę.

Gratuluję również ja.

Gdzieś czytałem wywiad z Tobą ostatnio ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie :/

ranbir kapoor
12-03-2012, 16:16
wywiadow bylo ostnimi czasy wiele zarowno dla polskich bulwarowek jak i dla zagranicznej prasy fachowej

ropusz
13-03-2012, 07:02
Mnie to zawsze zastanawia, ze nie ma reportaży z tak dobrymi zdjęciami z naszego kraju. Tylko reportaże z drugiego końca świata. Czy tam światło jest inne czy co?

fafniak
13-03-2012, 07:49
gratuluje

shaolin
13-03-2012, 09:57
Gratulacje! Eh ta Lajka... :mrgreen:

Czornyj
13-03-2012, 10:00
Znowu świetne foty, wyróżnienia, splendory i wszechświatowa sława...

Brak ci krzty współczucia dla biednych dyletantów, beztalenci, zawistników i miernot :mrgreen:

shaolin
13-03-2012, 10:06
Mnie to zawsze zastanawia, ze nie ma reportaży z tak dobrymi zdjęciami z naszego kraju. Tylko reportaże z drugiego końca świata. Czy tam światło jest inne czy co?

Tam wszystko negatyw - biale tlo, czarny czlowiek, a u nas czarne tlo i bialy czlowiek ;)

ranbir kapoor
13-03-2012, 10:08
Brak ci krzty współczucia dla biednych dyletantów, beztalenci, zawistników i miernot :mrgreen:


no przeciez komentowalem twoje zjecia o kocich spojrzeniach

Czornyj
13-03-2012, 10:12
no przeciez komentowalem twoje zjecia o kocich spojzeniach

...po czym niewzruszony zabrałeś się do dalszego zawyżania poziomu fotografii na forum. I to ma być kolega... :cry:

ranbir kapoor
13-03-2012, 10:22
niedlugo cos kiepskiego wrzuce do reportazu