Zobacz pełną wersję : LFI - nowy numer a w nim...
ranbir kapoor
13-12-2011, 12:46
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/406/68304808.jpg/)
Coś mi tu nie gra ;) Przecież Leiką fotografują tylko snoby, którzy nie potrafią sklecić nic sensownego :D ;)
Gratulacje Mario :)
Skoro Ty się chwalisz, to ja gratuluję.
sorevell
13-12-2011, 13:15
Ładnie ;) Gratulacje!
A.n.d.r.e.V
13-12-2011, 13:21
Gratulacje! :)
Chylę czoła i ja.
Dalszych sukcesów.
ranbir kapoor
13-12-2011, 14:00
Dzieki wielkie
I ja przyłączam się do gratulacji:)
Gratulacje! Zasłużone bo zdjęcia naprawdę genialne. :-)
Motorniczy
13-12-2011, 16:08
Gratuluje :) płacili cos ? ;P
ranbir kapoor
13-12-2011, 16:10
Gratuluje :) płacili cos ? ;P
moglem sobie wybrac czarna czy srebrna M9P
No i jaki kolor wybrałeś?
Congratulations, félicitations, Поздравляю, 祝賀, pongezi, வாழ்த்துக்கள், gratki.
Bardzo ładnie. Pogratulować.
Gratuluję. Trzeba było wybrać wersję dla dentystów. Jest modna tej zimy :-). To jakaś tańsza wersja M9, bo robi czarno-białe zdjęcia?
ranbir kapoor
13-12-2011, 17:05
zabawne jest tez to ze np zdjecie z kozami zostalo na forum ocenione bardzo nisko i generalnie sugerowano mi zeby je wywalic
Bo za kozy dostajesz na wejście -30. Za świnie jest -50. Krowy to -10. Za mało się obracasz w wielkim świecie, włóczysz się gdzieś po prowincji...
marszull
13-12-2011, 17:45
zabawne jest tez to ze np zdjecie z kozami zostalo na forum ocenione bardzo nisko i generalnie sugerowano mi zeby je wywalic
no i mieli racje: nogi u chlopaka obciete, kozy jakies takie pyski takie nie wyjsciowe i jescze wszystko na dodatek czarnobiale
ps gratulacje ;)
downunder
14-12-2011, 01:13
Gratulacje! Świetne zdjęcia. :)
Gratuluję Mariusz, aż miło popatrzeć.
Robson_87
16-12-2011, 12:10
gratuluje, lubie ogladac Twoje zdjecia.
Dopiszę się tu z gratulacjami bo widzę że twój reportaż z Mali wisi na głównej stronie onetu, jak zwykle bdb zdjęcia ;)
pozdr
nie zebym cos sugerowal....album mielismy robic;]
Przemek Paśnik
12-03-2012, 14:09
Odpalam dziś Onet, patrzę: ej, znam te zdjęcia...
... a Mario!
GRATULUJĘ :-)
ranbir kapoor
12-03-2012, 15:24
a ja odpalam onet i nie widze
sorevell
12-03-2012, 16:06
Gwiazdy w ciąży na wysokich obcasach cię wygryzły.
Amadeusz
12-03-2012, 16:06
a ja odpalam onet i nie widze
Ja też nie widzę.
Gratuluję również ja.
Gdzieś czytałem wywiad z Tobą ostatnio ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie :/
ranbir kapoor
12-03-2012, 16:16
wywiadow bylo ostnimi czasy wiele zarowno dla polskich bulwarowek jak i dla zagranicznej prasy fachowej
Mnie to zawsze zastanawia, ze nie ma reportaży z tak dobrymi zdjęciami z naszego kraju. Tylko reportaże z drugiego końca świata. Czy tam światło jest inne czy co?
Gratulacje! Eh ta Lajka... :mrgreen:
Znowu świetne foty, wyróżnienia, splendory i wszechświatowa sława...
Brak ci krzty współczucia dla biednych dyletantów, beztalenci, zawistników i miernot :mrgreen:
Mnie to zawsze zastanawia, ze nie ma reportaży z tak dobrymi zdjęciami z naszego kraju. Tylko reportaże z drugiego końca świata. Czy tam światło jest inne czy co?
Tam wszystko negatyw - biale tlo, czarny czlowiek, a u nas czarne tlo i bialy czlowiek ;)
ranbir kapoor
13-03-2012, 10:08
Brak ci krzty współczucia dla biednych dyletantów, beztalenci, zawistników i miernot :mrgreen:
no przeciez komentowalem twoje zjecia o kocich spojrzeniach
no przeciez komentowalem twoje zjecia o kocich spojzeniach
...po czym niewzruszony zabrałeś się do dalszego zawyżania poziomu fotografii na forum. I to ma być kolega... :cry:
ranbir kapoor
13-03-2012, 10:22
niedlugo cos kiepskiego wrzuce do reportazu
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.