PDA

Zobacz pełną wersję : statyw który polecacie moje propozycje to...



tokarool
12-12-2011, 18:06
...
http://www.ebay.ie/itm/190593330080?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_8619wt_905

http://www.ebay.ie/itm/190592648918?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_9880wt_952

http://www.ebay.ie/itm/FREESHIP-New-Carbon-Fibre-Camera-SLR-Video-Tripod-Ball-Head-Professional-Travel-/190586472966?pt=UK_Tripods_Monopods&hash=item2c5fd6ca06#ht_7676wt_952

http://www.ebay.ie/itm/200681754679?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_10030wt_952

Głównie zalezy mi na mobilnośći czyli mały rozmiar po złożeniu, waga jest porównywalna między aluminiowa wersja a carbonowa, a cenowo znacznie się różnią wiec moge powiedziec ze skladniam sie ku aluminium. Nie mam zielonego pojecia który system jest lepszy, klipsy czy skrecane nogi. Licze na pomocne posty w podjeciu decyzji:) Dzieki!

barb
12-12-2011, 18:36
Nie mam zielonego pojecia który system jest lepszy, klipsy czy skrecane nogi
mam Benro a-157 Mg+Triopo B-2(razem ok 2,5kg), skrecane nogi, takie jak w kijach trekingowych mz sa przydatniejsze, używałem tego na plaży i w górach, na nogach są uszczelki, jak na razie zaden piach się nie dostał. jeszcze jedna rzecz...... w moim przypadku klikanie/pstrykanie zatrzaskami nie wchodzi w grę podczas chodzenia po lesie i robienia zdjęć zwierzętom.

astramus
14-12-2011, 19:18
Po propozycjach widać że jesteś zwolennikiem głowicy kulowej.
To twój pierwszy statyw ?
Jaka cena wchodzi w grę ?
Jakie zdjęcia będą nim robione ?