PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam fotografa



Kwiatek111
11-12-2011, 19:19
Witam, szukam fotografa na chrzest ktory odbedzie sie 25.12.2011 w Ostrolece

Wojteksw
11-12-2011, 20:17
Jeżeli będziesz miał chrzest w dawnym Klasztorze blisko centrum, to zwróć uwagę na oświetlenie, będziesz miał bardzo ciężko, duże wyzwanie.

credka
11-12-2011, 22:10
Wojtku, ale Kwiatek raczej szuka kogoś, kto zrobi zadanie, a nie porad jak focić chrzest (?) ;)

Wojteksw
11-12-2011, 22:40
Zgadza się, tylko chciałem podpowiedzieć. Jak będzie rozmawiał z osobą, która tam nie była i zgodzi się na wykonanie usługi, to ten aspekt trzeba nadmienić. Ja kilka lat temu tam robiłem zdjęcia ślubne dla brata żony, miałem ciężkie warunki. Fakt były to czasy analogu, ISO tylko 400, ale byłem zadowolony z własnej pracy, był to też częściowo prezent ślubny. Teraz może jest lepiej z oświetleniem, ponadto użyteczne ISO inne.

docxxx
12-12-2011, 09:00
Dawno dawno temu nie jezdzilo sie dorozka w sniegu. Dzisiaj sa opony zimowe ;)

kh29228
12-12-2011, 11:35
chrzest o której godzinie?

marcz
12-12-2011, 14:49
Witam, mogę się podjąć, zapraszam do kontaktu - www.devstudio.pl (http://www.devstudio.pl).