Zobacz pełną wersję : Szukam fotografa
Kwiatek111
11-12-2011, 19:19
Witam, szukam fotografa na chrzest ktory odbedzie sie 25.12.2011 w Ostrolece
Wojteksw
11-12-2011, 20:17
Jeżeli będziesz miał chrzest w dawnym Klasztorze blisko centrum, to zwróć uwagę na oświetlenie, będziesz miał bardzo ciężko, duże wyzwanie.
Wojtku, ale Kwiatek raczej szuka kogoś, kto zrobi zadanie, a nie porad jak focić chrzest (?) ;)
Wojteksw
11-12-2011, 22:40
Zgadza się, tylko chciałem podpowiedzieć. Jak będzie rozmawiał z osobą, która tam nie była i zgodzi się na wykonanie usługi, to ten aspekt trzeba nadmienić. Ja kilka lat temu tam robiłem zdjęcia ślubne dla brata żony, miałem ciężkie warunki. Fakt były to czasy analogu, ISO tylko 400, ale byłem zadowolony z własnej pracy, był to też częściowo prezent ślubny. Teraz może jest lepiej z oświetleniem, ponadto użyteczne ISO inne.
Dawno dawno temu nie jezdzilo sie dorozka w sniegu. Dzisiaj sa opony zimowe ;)
chrzest o której godzinie?
Witam, mogę się podjąć, zapraszam do kontaktu - www.devstudio.pl (http://www.devstudio.pl).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.