PDA

Zobacz pełną wersję : zwierzaki i foto :)



bogdi64
11-12-2011, 17:53
http://www.joemonster.org/art/18769/Mali_milosnicy_fotografii

TMB
11-12-2011, 17:59
Chyba nie ma bardziej szpanerskiego zdjęcia jak to

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/12/zwierze_z_aparatem_25-1.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/ax/zwierze_z_aparatem_25.jpg)

Niektórzy biegają, błagają o choćby jedno ujęciem a tu ktoś sobie robi jaja :mrgreen: Yea...