Zobacz pełną wersję : zwierzaki i foto :)
http://www.joemonster.org/art/18769/Mali_milosnicy_fotografii
Chyba nie ma bardziej szpanerskiego zdjęcia jak to
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/12/zwierze_z_aparatem_25-1.jpg
źródło (http://www.joemonster.org/i/ax/zwierze_z_aparatem_25.jpg)
Niektórzy biegają, błagają o choćby jedno ujęciem a tu ktoś sobie robi jaja :mrgreen: Yea...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.