PDA

Zobacz pełną wersję : Który kanał TV



Waldy
10-12-2011, 23:30
Pozwolę sobie założyć nowy post, jest o zegarkach, muzyce, samochodach. To może o najpowszechniejszym medium.
Moim ulubionym jest Kino Polska i Mezzo.

Paweł M
11-12-2011, 00:03
moim obecnie jest http://dantespictv.blogspot.com/p/tribuna-1.html czyli mecz Barca-Real Online :)

To nie jest mój portal, ale jak ktos chciał by obejrzeć...

coach_lodz
11-12-2011, 00:07
http://activepl.tv/index.php?player=2 a mój ten... też Barca-Real Online... też nie mój kanał ;) :mrgreen:

Mi1980
11-12-2011, 00:25
3:1 Barca:lol:

Amadeusz
11-12-2011, 00:31
Z technicznego punktu widzenia słowo kanał jest niewłaściwe.

maki
11-12-2011, 00:33
Kino Polska rulez, mezzo ni mam, ubolewam bardzo...

Murphy
11-12-2011, 00:35
sygnału telewizyjnego ni mam, nie ubolewam wcale.

velaskez
11-12-2011, 01:59
Nie oglądam tv. W ogóle ;)

coach_lodz
11-12-2011, 10:52
Ja sporadycznie włączam "Ale Kino"

rafulec
11-12-2011, 14:02
nie wiem o czym piszecie, bo nie mam tv:)

elanek
11-12-2011, 14:14
3:1 Barca:lol:

!!!!!!!!!

<| MICHAŁ |>
11-12-2011, 16:07
NatGeo, Discovery - wszystkie typy i odmiany :)

Dorian
11-12-2011, 16:25
Jak kolega wyzej. I BBC Knowledge czasem ;)

costi
14-12-2011, 03:40
TVP Historia, głównie ze względu na Sondę. Czasami na TVP Kultura są fajne koncerty, ale nie oglądam tego kanału regularnie.

Od razu zaznaczam, że w domu mam tylko DVB-T i analogową naziemną ;)