PDA

Zobacz pełną wersję : Psychotrop się żeni ;)



Krzysiek B
09-12-2011, 14:26
Grzesiu w tym wspaniałym i szczególnym dniu życzę ci dużo zdrowia, szczęścia oraz by uśmiech na twej twarzy gościł nawet podczas snu :)

Wszystkiego najlepszego w dniu dziewiętnastych urodzin ;)

P.S.Wybaczcie tą zmyłkę w tytule ale Grzesio woził razy kilka powieźli i wilka :D

jacek.gold
09-12-2011, 14:47
:D sto

BOSS
09-12-2011, 15:34
Grześ, wszystkiego naj, naj, najlepszego !!! :-)

ASAHI
09-12-2011, 15:39
To jesszcze rrazz sto lat hep sto lat :D

Greg77
09-12-2011, 16:01
Bo wszystkie Grzeski to dobre chlopy!
Gratuluje i sto lat w niewoli!!!;)
Ja za 4 mies:D

strebor
09-12-2011, 16:17
i dobrze dlaczego macie mieć lepiej niż inni ;)

Przemek Paśnik
09-12-2011, 16:18
:-) Najlepszego!

misiobudrysio
09-12-2011, 16:53
Bo wszystkie Grzeski to dobre chlopy!
Gratuluje i sto lat w niewoli!!!
Ja za 4 mies


i dobrze dlaczego macie mieć lepiej niż inni

hahaha udalo sie autorowi

NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN

Dyziek
09-12-2011, 16:55
100 Psycho:)

credka
09-12-2011, 17:24
Haha, dobre! Najlepszego solenizantowi! :)

Psychotrop
09-12-2011, 17:34
a dziękować dziękować ;)

Krzychu z tym tytułem to prawie wykrakałeś :D
na raziem zaręczony :D

jackrabbit
09-12-2011, 18:51
na raziem zaręczony :D

chwali sie czy zali? ;)

Psychotrop
09-12-2011, 18:56
chwali sie czy zali? ;)

trochu tego, trochu tego ;)

mycza
09-12-2011, 19:01
Najlepszego:D
Jaj już jestem 10 lat po ślubie;)

Marek_L
09-12-2011, 19:26
To i ja się do życzeń dołączam... :-D

-niech mu gwiazdka pomyślności... :-)
-i jeszcze jeden i jeszcze raz... :-)
- sto lat, sto lat... :-)

darko
09-12-2011, 19:29
To jeszcze raz 100 lat

Krzychu z tym tytułem to prawie wykrakałeś :D
na raziem zaręczony :D
Chce Ci się na stare lata :lol:

GeparD
09-12-2011, 19:45
no to najlepszego :)

Psychotrop
09-12-2011, 20:00
jeszcze raz dziękwoać :)


Chce Ci się na stare lata :lol:

no jeszcze 40-stki nie mam ... ale już niedługo więc póki co, musi mi się chcieć :D

Greg77
09-12-2011, 20:04
:D no to mnie porobily...wszystkiego naj i 1000lat!

Psychotrop
09-12-2011, 20:10
Gregu, Gregu, a czemu masz takie wielkie rogi ? :D

morzon
09-12-2011, 20:12
1oo lat :D

Cosnek
09-12-2011, 20:15
http://www.youtube.com/watch?v=2B-OGPGYDwk dobrej zabawy weselnej!!!

Boryszuk
10-12-2011, 06:26
Gregu, Gregu, a czemu masz takie wielkie rogi ? :D

Bo pracuje po nocach! ;)

Pawel92
10-12-2011, 07:19
100 lat!!!
P.S. A nie otworzyłbys tak nam tego wątku o Macach :mrgreen:

Strus
10-12-2011, 10:22
No to all the best jak to mowia :) :)

pmsphotography
10-12-2011, 13:55
Huhuhu... najlepszego! :D

Psychotrop
10-12-2011, 16:01
no to tyle mogę powiedzieć, że przez te wasze życzenia wstałem niedawno :D
zdrówko wasze i dziękuję jeszcze raz :)

Jastrząb
10-12-2011, 22:07
No to po chłopaku.
Wszystkiego najlepszego.
Może nie będzie tak źle :wink:

sea21
10-12-2011, 22:42
Twoje zdrówko Grześ! pssssyk

Hoobie
10-12-2011, 23:15
No to gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze ;)

Boryszuk
10-12-2011, 23:25
Teraz widac kto czyta watek zanim odpisze ;)

Psychotrop
11-12-2011, 10:12
No to gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze ;)

:mrgreen:
no właśnie :D
przeczytaj pierwszego posta :D