Zobacz pełną wersję : Psychotrop się żeni ;)
Krzysiek B
09-12-2011, 14:26
Grzesiu w tym wspaniałym i szczególnym dniu życzę ci dużo zdrowia, szczęścia oraz by uśmiech na twej twarzy gościł nawet podczas snu :)
Wszystkiego najlepszego w dniu dziewiętnastych urodzin ;)
P.S.Wybaczcie tą zmyłkę w tytule ale Grzesio woził razy kilka powieźli i wilka :D
jacek.gold
09-12-2011, 14:47
:D sto
Grześ, wszystkiego naj, naj, najlepszego !!! :-)
To jesszcze rrazz sto lat hep sto lat :D
Bo wszystkie Grzeski to dobre chlopy!
Gratuluje i sto lat w niewoli!!!;)
Ja za 4 mies:D
i dobrze dlaczego macie mieć lepiej niż inni ;)
Przemek Paśnik
09-12-2011, 16:18
:-) Najlepszego!
misiobudrysio
09-12-2011, 16:53
Bo wszystkie Grzeski to dobre chlopy!
Gratuluje i sto lat w niewoli!!!
Ja za 4 mies
i dobrze dlaczego macie mieć lepiej niż inni
hahaha udalo sie autorowi
NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
Haha, dobre! Najlepszego solenizantowi! :)
Psychotrop
09-12-2011, 17:34
a dziękować dziękować ;)
Krzychu z tym tytułem to prawie wykrakałeś :D
na raziem zaręczony :D
jackrabbit
09-12-2011, 18:51
na raziem zaręczony :D
chwali sie czy zali? ;)
Psychotrop
09-12-2011, 18:56
chwali sie czy zali? ;)
trochu tego, trochu tego ;)
Najlepszego:D
Jaj już jestem 10 lat po ślubie;)
To i ja się do życzeń dołączam... :-D
-niech mu gwiazdka pomyślności... :-)
-i jeszcze jeden i jeszcze raz... :-)
- sto lat, sto lat... :-)
To jeszcze raz 100 lat
Krzychu z tym tytułem to prawie wykrakałeś :D
na raziem zaręczony :D
Chce Ci się na stare lata :lol:
Psychotrop
09-12-2011, 20:00
jeszcze raz dziękwoać :)
Chce Ci się na stare lata :lol:
no jeszcze 40-stki nie mam ... ale już niedługo więc póki co, musi mi się chcieć :D
:D no to mnie porobily...wszystkiego naj i 1000lat!
Psychotrop
09-12-2011, 20:10
Gregu, Gregu, a czemu masz takie wielkie rogi ? :D
http://www.youtube.com/watch?v=2B-OGPGYDwk dobrej zabawy weselnej!!!
Boryszuk
10-12-2011, 06:26
Gregu, Gregu, a czemu masz takie wielkie rogi ? :D
Bo pracuje po nocach! ;)
100 lat!!!
P.S. A nie otworzyłbys tak nam tego wątku o Macach :mrgreen:
No to all the best jak to mowia :) :)
pmsphotography
10-12-2011, 13:55
Huhuhu... najlepszego! :D
Psychotrop
10-12-2011, 16:01
no to tyle mogę powiedzieć, że przez te wasze życzenia wstałem niedawno :D
zdrówko wasze i dziękuję jeszcze raz :)
Jastrząb
10-12-2011, 22:07
No to po chłopaku.
Wszystkiego najlepszego.
Może nie będzie tak źle :wink:
Twoje zdrówko Grześ! pssssyk
No to gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze ;)
Boryszuk
10-12-2011, 23:25
Teraz widac kto czyta watek zanim odpisze ;)
Psychotrop
11-12-2011, 10:12
No to gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze ;)
:mrgreen:
no właśnie :D
przeczytaj pierwszego posta :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.