Zobacz pełną wersję : Zakaz używania lustrzanek na stacji metra
http://www.chip.pl/news/sprzet/kamery-i-aparaty/2011/12/zakaz-uzywania-lustrzanek-na-stacji-metra
http://www.chip.pl/news/sprzet/kamery-i-aparaty/2011/12/zakaz-uzywania-lustrzanek-na-stacji-metra
Ufff. Tylko digital DSLRs are not allowed. Całe szczęście ja robię na filmie. ;)
M9 i EVILami też można. ;)
Z ciekawostek dodam, że w Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim opłata za zdjęcia aparatem cyfrowym jest wyższa niż analogowym.
Michaelius
08-12-2011, 18:39
Mogliscie dac w tytule , ze w UK. Myslalem , ze u nas w Warszawskim z obawy przed terrostymi czy inna tym podobna bzdura.
jackrabbit
08-12-2011, 18:57
Ufff. Tylko digital DSLRs are not allowed. Całe szczęście ja robię na filmie. ;)
M9 i EVILami też można. ;)
generalnie to nie mozna robic w ogole zdjec na zadnej stacji metra, niewazne czy lustrzanka czy telefonem, trzeba wystapic o pozwolenie ktore niestety kosztuje
generalnie to nie mozna robic w ogole zdjec na zadnej stacji metra, niewazne czy lustrzanka czy telefonem, trzeba wystapic o pozwolenie ktore niestety kosztuje
Ale w Londku tylko.
Zatem Londek skreślam z listy miejsc wartych odwiedzenia. ;) Ja uwielbiam metro i jak jest czas i możliwości, to robię tam zdjęcia (http://tomzych.com/11_11_11-13_metro/index.html).
Andrzejf
08-12-2011, 19:07
Na stadionach też nie można.
Przy próbie wniesienia lustrzanki na mecz Polska-Włochy próbowano mi odebrać sprzęt.
Powiedziano, że nie można wnosić aparatów, które mają wymienne obiektywy.
W regulaminie było napisane (cytuję z pamięci), że nie wolno wnosić aparatów i kamer, za wyjątkiem urządzeń do użytku prywatnego.
Całe szczęście ochrona przy innej bramce miała inne zdanie na ten temat.
Sapphiron
08-12-2011, 19:08
też się przestraszyłem... Ale jak widać nie tylko u nas są nierozgarnięci ;)
Rafał_Sz
08-12-2011, 19:21
Przecież od dawna nie wolno.
jackrabbit
08-12-2011, 19:24
Ale w Londku tylko.
Zatem Londek skreślam z listy miejsc wartych odwiedzenia. ;) Ja uwielbiam metro i jak jest czas i możliwości, to robię tam zdjęcia (http://tomzych.com/11_11_11-13_metro/index.html).
noo, niestety
nie wiem jak w Wawie ale w Londku w metrze przewalaja sie tlumy i jakby kazdy mogl robic foty to na kazdej stacji bys sie potykal o fotografa albo pol naga modelke, takie streety po kryjomu pewnie bys mogl strzelic i nikt cie nie wyrzuci :)
nie wiem jak w Wawie ale w Londku w metrze przewalaja sie tlumy i jakby kazdy mogl robic foty to na kazdej stacji bys sie potykal o fotografa albo pol naga modelke, takie streety po kryjomu pewnie bys mogl strzelic i nikt cie nie wyrzuci :)
Też nie wiem jak w Wawie, w sumie mogę powiedzieć, że byłam tam tylko przejazdem. ;)
Tylko street, żadnych modelek i innych cudów wianków.
Sendilkelm
08-12-2011, 20:04
Ale to chyba dobrze dla fotoreporterów, którzy mogą zdobyć akrę i w końcu zarobić na zdjęciach do gazety :P
jackrabbit
08-12-2011, 20:56
Ale to chyba dobrze dla fotoreporterów, którzy mogą zdobyć akrę i w końcu zarobić na zdjęciach do gazety :P
http://www.tfl.gov.uk/corporate/media/1521.aspx#page-link-lu-film-office-permit-rates
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.