PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc - portretówka potrzebna



devilcape
08-12-2011, 10:43
Witam
Czy ktoś z okolic Wrocławia poratowałby mnie obiektywem portretowym na sobotnią sesję?
Potrzebuję ogniskowych rzędu 85 - 135 na pełną klatkę.
Zrewanżować się mogę pożyczką szerokiego N16-35f4.

Będę wdzięczny za pomoc:)

Pozdrawiam

mateo912
08-12-2011, 20:48
Witam
Czy ktoś z okolic Wrocławia poratowałby mnie obiektywem portretowym na sobotnią sesję?
Potrzebuję ogniskowych rzędu 85 - 135 na pełną klatkę.
Zrewanżować się mogę pożyczką szerokiego N16-35f4.

Będę wdzięczny za pomoc:)

Pozdrawiam

Napisz w grupie regionalnej GKJ
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=115

devilcape
08-12-2011, 23:48
Chętnie bym to zrobił, ale są to grupy zamknięte. Nie mam możliwości pisania tam, a walić bez sensu posty aby nabić sobie odpowiednia ilośc... Cóż. Jeśli nie znajdę tak pomocy, będę musiał kupić;(

mateo912
08-12-2011, 23:52
Chętnie bym to zrobił, ale są to grupy zamknięte. Nie mam możliwości pisania tam, a walić bez sensu posty aby nabić sobie odpowiednia ilośc... Cóż. Jeśli nie znajdę tak pomocy, będę musiał kupić;(

wystarczy że w panelu użytkownika zaznaczysz że chcesz dołączyć to w ciągu max dnia ktoś Ci dołączy.
nie musisz mieć tam iluś postów czy coś.

devilcape
09-12-2011, 00:16
Dzięki. Bardzo pomogles.

mateo912
09-12-2011, 00:29
Dzięki. Bardzo pomogles.

i zostań z nami na dłużej;) niedługo kolejne spotkanie czwartkowe przy napojach(tych czy innych;))

devilcape
09-12-2011, 10:43
Chętnie zostanę. Dzięki za zaproszenie :) ...a i piwka bym się z chęcią napił, pierdacząc o fotografii :)

TOP67
09-12-2011, 11:44
Mogę użyczyć 85/1.8 i 180/2.8

devilcape
09-12-2011, 12:48
Fantastycznie! Dzięki! Na PW.